Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
@dexter013

Nick je slican a da ne bi bilo zabune video je od msolajic - Novi Sad ...
 
Okupljanje je bilo uspešno, hvala svima koji su došli, odlična ekipa, super smo se družili, milion tema otvorili. Šteta što češće ne pravimo ovakva offline okupljanja, i šteta što od ovolikog foruma jedna dodje 10 ljudi.
Ps nadam se da vam se dopalo moje roštiljanje ;)
 
Odlicno si rostiljao smith. Ja sam se trudio i da pored svojih psihickih problema da bude sve uredu, ali u nekim trenucima sam bio izazvan da kazem neke stvari koje nisam trebao da kazem, a trebao sam da donesem gomilu ljubavnih pesmica i da vam ih procitam, ali ako hocete mogu i ovde da ih okacim. Na rostilju sam dobio previse informacija tako da cu uskoro obrisati svoje oglase. Ono sto znam kod ljudi jeste da ih uopste ne zanima zbog cega sam onakav kakav jesam, ali nisam zeleo da pokvarim rostilj i eto krivo mi je sto sam zaboravio pesmice.
 
Nemaš ti psihičke probleme čim ih kontrolišeš.

Sve je to fino smišljeno.
 
Odlicno si rostiljao smith. Ja sam se trudio i da pored svojih psihickih problema da bude sve uredu, ali u nekim trenucima sam bio izazvan da kazem neke stvari koje nisam trebao da kazem, a trebao sam da donesem gomilu ljubavnih pesmica i da vam ih procitam, ali ako hocete mogu i ovde da ih okacim. Na rostilju sam dobio previse informacija tako da cu uskoro obrisati svoje oglase. Ono sto znam kod ljudi jeste da ih uopste ne zanima zbog cega sam onakav kakav jesam, ali nisam zeleo da pokvarim rostilj i eto krivo mi je sto sam zaboravio pesmice.
:D
072211_0850_Howtorepair4.jpg
 
Odlicno si rostiljao smith. Ja sam se trudio i da pored svojih psihickih problema da bude sve uredu, ali u nekim trenucima sam bio izazvan da kazem neke stvari koje nisam trebao da kazem, a trebao sam da donesem gomilu ljubavnih pesmica i da vam ih procitam, ali ako hocete mogu i ovde da ih okacim. Na rostilju sam dobio previse informacija tako da cu uskoro obrisati svoje oglase. Ono sto znam kod ljudi jeste da ih uopste ne zanima zbog cega sam onakav kakav jesam, ali nisam zeleo da pokvarim rostilj i eto krivo mi je sto sam zaboravio pesmice.
Mi smo dosta razgovarali i mislim da si ti dovoljno jak da pobedis. Budi samo istrajan u naumu da se popravis i pobedices sigurno.
Ja te drzim za rec da ces pobrisati oglase, da ces nastaviti skolovanje, da ces procitati knjige koje smo se dogovorili da procitas i da ces novac kao cilj kome tezis zameniti nekim drugim plemenitijim ciljem. Svakako gledaj da ne izneveris nas koji smo se potrudili da ti objasnimo gde gresis ...jer cemo se i mi lose osecati ako nismo uspeli.
Znaci, sledeci put raspravljamo te knjige i govorimo o faksu koji si izabrao!

@smith_bre garant su bile 2 bube! U stvari buba i bubon ...kakve bre larve, čarve i bakraci [emoji14]
 
Drugari, meni je bilo super juče, nadam se da ste bili zadovoljni organizacijom. Sledeći put želim da vidim još više ljudi, da se upoznamo i lično, a ne samo preko foruma da komuniciramo. Uspeli smo da pojedemo 7.5 kila mesa na 12 ljudi, sigurno vam se dopalo kako su to smith i kasnije kovač izroštiljali, svaka čast momcima :) Ogledah i stream, kapa dole msolajic-u na realizaciji, ja vam rekoh da ćemo da sredimo i uživo :D Što se tiče genijalne rasprave između marxiste i smitha da li su to dve bube ili ne, pogledajte i prosudite sami https://www.flickr.com/photos/76488072@N04/18317015706/ :d

Evo i nekih fotki sa roštilja, nema ih puno, ali barem malo da se vidi šta ste propustili, bilo je tu puno smeha i ozbiljnih diskusija :D https://goo.gl/photos/icwj1iPsxR7m27Xo6
 
Poslednja izmena:
moram priznati da je organizacija stvarno sve bolja i bolja iz godine u godinu :)
...a i mi smo se vec uigrali ;) ovog puta je bilo svega potaman: nista nije falilo a nije ostalo ni viska.

mesto za rostilj je bilo idealno kao i vreme.
video stream prava stvar :)
jedino je steta sto nije bilo vise ljudi :(
 
7.5 kg mesista na vas 12? Masala! :D U svakom slucaju, videlo se da ste se lepo druzili, sto je najbitnije. Lorde, baci mi mob na PP za one HDD-ve sto smo s dogovorili onomad. Pozz svima...
 
nije ni 7.5kg na nas 12!
npr. zarko, ja i ed_hunter smo uglavnom vegetarijanci.
ed_hunter pogotovo :d
 
Kako "uglavnom" vegeterijaci?

U fazonu kad dobijemo par kila onda se transformisemo. :d
 
to nek ti ed_hunter objasni kako je "uglavnom" vegeterijanac :D
 
Па и ја сам углавном вегетаријанац ... кад год не једем месиште. ;) Ево цело јутро сам углавном вегетаријанац ... осим ако се овчје кисело млеко не рачуна у мрс. :)
 
@kovacm
Nista ne fali grilovanim pecurkama, pogotovo sumskim medjedarama(vrgnjevima), lisicarkama, rujnicama i slicnim, ja ne bih njih menjao za meso ni pod razno ;)
 
jel previse rano da vec sad pocnemo da se dogovramo za kotlic na fruskoj gori tj. slankamenackim vinogradima?
 
Moze al samo ako u kotlicu od tih "veget..." stvari ne bude niceg sem Vegete. [emoji14]
 
Ja ne stigoh pre da se javim i da ovde podelim odusevljenje sto sam prisustvovao ovako kul dogadjaju :) Bas smo se lepo druzili, i stvarno bi ovo moglo da se ponovi vise puta godisnje, tj. bar jos jednom ovog leta. Naravno nije bitno da bude rostilj vec bilo kakvo okupljanje. Ja ionako slabo nesto jedem meso :p Hvala Marx-u sto je opet kao najveci car vratio mene i smith-a kuci.

Veliki pozdrav za ekipu, vidimo se uskoro!
 
Nista pravimo novi sou, "Ja imam srafciger" :p...:d
 
^
mislis na kotlic sa vegeterijanskim zecom koji je jeo samo travu? :d

za datum:

krajem juna?

npr. 27. jun (subota ili nedelja, kako se dogovorimo).
 
Nazad
Vrh Dno