Šta je novo?

Bazzar.rs

Nero91

Poštovan
Učlanjen(a)
18.08.2017
Poruke
46
Poena
55
U Bazzar-u ima popust od 10% na kompletnu ponudu uz kod PRVIAPRIL. Ko voli nek' izvoli. :)
Kupovao sam vec par puta kod njih (kuler za CPU, memorijsku, itd) i sve je proslo ok.

слика_2023-04-01_151951733.png
 
akcija koja traje jedan dan, ahahahahahahahaha i žestok popust od 10%.
Osim IT sve ostalo imaš na drugom mestu jeftinije. Nešto slično ananasu, jedino što kod ovih popusti imaju neko normalno trajanje a ne jedan dan, ovo je više sprdačina.
 
Narucio sam preko njih frizider, jel neko narucivao tako nesto do sada od bele tehnike? Dal unose u kucu jer se vec placa dostava 1000 pa zato pitam? Ako ne unose ne znam sta raditi, treba mi savet sto pre. Pise da dovozi city express. Ako ga ja unosim, a doneli su vec slupan mogu da kazu da sam ja to uradio tako da ne znam sta raditi. Da se otvara ispred zgrade smor, plus ja da unosim xD Mogu castim malo nesto jer mora da se plati i za promenu smera vrata, plus postarina je isto 1000 dinara.
 

Uslovi dostave​

Dostava se vrši do ulaza u stambeni objekat željene adrese. Za pošiljke većih gabarita (bela tehnika, bicikli, nameštaj...) dostava je moguća do prve fizičke prepreke koja onemogućava prilaz dostavnog vozila stambenom objektu. Ukoliko se radi o stambenoj zgradi, dostavljač nije dužan da nosi paket do sprata na kojem se nalazi kupac već do ulaza u zgradu.
 
Znam da svi unose u stan i narucio i posle se setio cek da vidim sta pise i eto. Ali sta da radim, donesu i dal ce oni uopste odmah da raspakuju da se vidi dal je sve ok? Treba ispred zgrade da proveravam to ccc. Nejasno mi je jer mogu da se vade da sam ja posle udario frizider. Ili je je to sve ok jer pise da je rok za reklamaciju fizickih ostecenja 24h, iako bih ja unosio u zgradu? Na kraju cu mozda morati negde drugde da uzmem losiji model ccc
 
Poslednja izmena:
Hajde "procesljaj" 10ak vecih online shopova i pogledaj uslove dostave , pa napisi koji
to "svi" isporucuju belu tehniku u stan i vrse raspakivanje
 
Nego sta ces nego da otvoris ispred zgrade. Ja bih spustio i produzni kabal kroz prozor,da ukljucim da vidim kako hladi.
Bas me briga kako hladi ja pricam za fizicka ostecenja :)
Hajde "procesljaj" 10ak vecih online shopova i pogledaj uslove dostave , pa napisi koji
to "svi" isporucuju belu tehniku u stan i vrse raspakivanje
95% njih isporucuje u stan, mrzi me da nabrajam sve to.
 
Poslednja izmena:
Ne isplati se vise kupovati u bazar naplacuju postarinu. Ako kupis tri artikla svaki posebno stize i za svaki platis postarinu
 
Ja se zeznuo i narucio preko City express-a. Nema ih vec 10 dana. Samo ću da im se zahvalim kada dodju i da im poželim srećan put nazad sa neisporučenom pošiljkom.
 
Ne isplati se vise kupovati u bazar naplacuju postarinu. Ako kupis tri artikla svaki posebno stize i za svaki platis postarinu
То јесте, зато и наручујем један производ или више али од истог продавца.Поштарина је најмања,200 дин.Буде некад добрих акција па се некад исплати.
 
Poslednja izmena:
То јесте, зато и наручујем један производ или више али од истог продавца.Поштарина је најмања,200 дин.Буде некад добрих акција па се некад исплати.
Na akciji porucio tri artikla i odrali me od postarine. Ima da platim 800 + din
 
Ja sam umalo tako prvi put prosao na Shoppsteru, nisam gledao da li ide iz razlicitih radnji, a natrpao svasta po nesto u korpu. Tebalo da platim preko hiljadu za postarinu na tri hiljade porudzbine :D
 
Teška im je glupost sa ovim dodavanjem poštarina za poručene različite proizvode u istoj korpi. Mogli su barem da se potrude da naprave opciju da možeš da odabereš paketomat i da imaš manju ili besplatnu dostavu kao što ima dobra većina sličnih sajtova.

Jesu im cene, barem ono što meni trebaju uglavnom jeftinije za neke sitnije proizvode ali šta vredi kada poručite više njih natrpaju vam dostavu za svaki proizvod.
Više različitih sitnijih stvarčica kupovati je skroz neisplativo na Bazzaru. Jedino krupnije i skuplje stvari.
 
Radi se o tome da su to proizvodi koji salju prodavaci koji su na razlicitim lokacijama ili gradovima i svako od njih mora da plati slanje. Kada je sve u jednom magacinu onda ide samo jedna postarina, jer sve moze da se stavi u jedan paket.
Na Ananasu ima opcija Ananas Direkt i tada je postarina besplatna, jer ide iz njhihovog magacina sve. Slicno imaju i Shoppster i Bazzar kada salju iz svog magacina, postarina je cesto niza ili besplatna.
 
Postavio sam pitanje u temi za telefon, ali mislim da je ipak ovde adekvatnije.
Da li neko ima iskustva sa kupovinom mobilnih telefona na bazzar.rs? Da li uz fiskalni račun stiže i garantni list sa upisanim serijskim brojem telefona, zbog ostvarivanja garancije?
Ne bih želeo da završim sa "garancijom web prodavnice" :)
Sumnjivo mi je jer imaju previše dobru ponudu za Fold 5 telefon; za oko 70k jeftinije nego u poznatim radnjama. Poslao sam im mejl sa pitanjem da mi pošalju spisak ovlašćenih servisa. Prvi put su izbegli da odgovore i napisali da teledon ima garanciju, a na ponovljeni mejl odgovor je bio "neophodno je da se kontaktira servis za reklamacije kompanije Bazzar".
Kao partner ili dobavljač tog telefona je naveden "CE Shop" - firma koja ne postoji pod tim imenom u registru firmi i preduzetnika APR.
 
Racun salju na mejl u pdf formatu sacuvaj u kompijuter , ako nemas stampac stavi na usb i odnesi u stampariju da istampaju.
 
Taj deo znam, ali nije bitan sada. Pitao sam oko garancije.
 
Slabo ko ti salje od tih online prodavnica danas garantni list sa pecatom , salju samo racun ovako na mejl i preko njega verovatno ostvarujes garanciju:

Screenshot 2023-09-06 115306.png
 
Pretpostavio sam pa sam zato i odustao od kupovine kod njih. U servisu su mi prošli put tražili i garantni list (ili ugovor sa operaterom) na kome je upisam i serijski broj telefona.
 
Ovakav eletronski racun je apsolutno dovoljan prema zakonu, ne znam sto se palite na price prodavaca
 
Koliko se ceka na potvrdu porudzbine?
 
Kod mene vec jedan dan..
 
Ovo moje je od prodavca spectar plus, verovatno ima veze sa time ko obradjuje. Ne verujem da bazzar tu mnogo ima da ucestvuje
 
Nzm sta rade... ovo je neki ce shop i city ekspres
 
Izgleda isti scenario bice. U ananasu sam morao da ih cimam za ram memoriju. Nisu obradiili nekoliko dana
 
Nazad
Vrh Dno