Šta je novo?

Battlefield V

preload je drugog,tj mogučnost dovnloada za one sporije
 
Oni sa preorderom ce poceti igrati u utorak. Ostali u četvrtak.
 
Inace, odlozena je igra za 20. novembar.
 
Nema veze ovo odlaganje sa tim, već beže od RDR 2 i CoD-a.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Preko godinu dana se pečuju BF igre. Pomjeranje za jedan mjesec nece napraviti veliku razliku. Vec je problem bas to, konkurencija.

Ima izmjena u medju vremenu ali imho, ne u pravom smijeru:



 
Battlefield 5 Open Beta PC System Requirements
Minimum:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
CPU: Intel Core i5 6600K, AMD FX-6350
RAM: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent
Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection

Recommended:

OS: 64-bit Windows 10 or later
CPU: Intel Core i7 4790 or equivalent, AMD FX 8350 Wraith
RAM: 16GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB, AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent

Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection
 
Battlefield 5 Open Beta PC System Requirements
Minimum:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
CPU: Intel Core i5 6600K, AMD FX-6350
RAM: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent
Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection

Recommended:

OS: 64-bit Windows 10 or later
CPU: Intel Core i7 4790 or equivalent, AMD FX 8350 Wraith
RAM: 16GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB, AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent

Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection

Videcemo sta ce biti sutra i kako radi.Sa konfom iz potpisa sam terao oko 120-125fps-a u Prva dva builda.Dok BF1 bije po 160fps-a.
Svuko sam sad Open beta i kad udjem u meni nestabilan fps tipa skace gore dole od 100-110, kako se menjaju scene iza menija.
Znam da je ovo opet build i da mozda panicim.Videcemo sutra, samo da ne radi ko djubre.

Eh da ko igra na Nvidia-i nek skine 399.07

Game Ready
Provides the optimal gaming experience for Battlefield V Open Beta, F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade, and Switchblade
 
Imam glupo pitanje ali nemam zivaca da citam EA objasnjenja i disclaimere od 10 strana - preorderovao sam BF V, ali nemam access na betu? Zasto? A sve i da ga imam beta moze da se igra od 6 - 13 Sept i to je to? Hvala.
 
Nema veze ovo odlaganje sa tim, već beže od RDR 2 i CoD-a.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Otkada se BF plasio CoD-a? Nemoj da si naivan, kasne zestoko. Na prezentaciji igre imali su samo jedan video koji pokazao ni delic igre. Ni G od gameplay-a nije bilo pokazano. Najgori launch ikada! Plasim se samo da ce i tih mesec dana biti malo pa da cemo dobiti nedovrsenu igru kao BF4.
 
Poslednja izmena:
Imam glupo pitanje ali nemam zivaca da citam EA objasnjenja i disclaimere od 10 strana - preorderovao sam BF V, ali nemam access na betu? Zasto? A sve i da ga imam beta moze da se igra od 6 - 13 Sept i to je to? Hvala.

Od 4-tog beti imaju pristup oni koji su preorderovali. Od 6-tog svi ostali.

E sad, od koliko sati. Ne znam. Mozda od 12-13h.
 
Btw, igrajući obe alphe, sa tehničke strane nisam primetio bilo kakve probleme, a prva je bila krajem juna.
Nisi primetio jer je isti engine kao u BF1. BFV je fakticki reciklirana igra. Nisi primetio launch igre? Nisi primetio da apsolutno nijednog trenutka nije receno sta dobijamo, koliko ce mapa biti, ekspanzija? Dali znas sta dobijas ako kupis premium?
Ne postoje informacine jer kasne, ne stizu da zavrse. Toliko je ocigledno da je smesno kako ne primecujes sta se desava. Pritom, zainteresovanost za preorder je jako losa, ljudi ne zele da prodju kao sa battlefront-om. Platili igru i nisu dobili nista jer su igru upropastili pa su od nje digli ruke.

Tapatalk
 
Imam glupo pitanje ali nemam zivaca da citam EA objasnjenja i disclaimere od 10 strana - preorderovao sam BF V, ali nemam access na betu? Zasto? A sve i da ga imam beta moze da se igra od 6 - 13 Sept i to je to? Hvala.
Ako si odradio preorder, imas pristup beti.
Idi na store, pa na browse game, tu idi na BF V, kada to otvoris, imaces opciju get the game, i ispod try it first.
Ides na tu opciju, i pojavice ti se beta, skini je, i mislim da vec od danas moze da se igra, pa sve do 11.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako si odradio preorder, imas pristup beti.
Idi na store, pa na browse game, tu idi na BF V, kada to otvoris, imaces opciju get the game, i ispod try it first.
Ides na tu opciju, i pojavice ti se beta, skini je, i mislim da vec od danas moze da se igra, pa sve do 11.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ne. Svi imaju pristup beti. Lepo pise da je OPEN beta. Jedino sto ovi sa preorderom mogu ranije da pocnu s betom.

Tapatalk
 
Covek je rekao, da je odradio preorder, ali da ne vidi gde je pristup beti.
Posto je odradio preorder, jos juce je mogao da skine betu, a danas pre podne, da krene sa igranjem.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa na BFV stranici.

dwdwdwd.jpg
 
Tu gde piše ,,Download Open Beta možda" piše i nešto kao ,,Try it out", tako je bilo kod mene, ali u svakom slučaju to je to.
 
Epic [emoji23][emoji23][emoji23]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Zna li se kada ce ubaciti BR mod ?
 
Naravno da se ne zna. Na launcu su samo o tome pricali a kad treba da dobijes igru onda corak.

Tapatalk
 
Ako me pamcenje dobro sluzi, samo je prvi deo, Battlefield 1942, bio sa tematikom drugog svetskog rata ?
 
I 2009-te, Battlefield 1943.
 
Sad pogledah neki beta gameplay i odmah primetih futuristicki UI koji je totalno off...narocito minimap.
 
Nazad
Vrh Dno