Šta je novo?

Battlefield 4

nema tu nekog velikog biranja. ima domination koji je najslicniji tdm-u i zamara i small cq koji zbog ogromnih mapa ne radi. cekamo metro, ali ni tu ne bi smelo biti nikakve sumnje da ce nesto da ujebu sa raznim nivoima, podnivoima i c&m

ps. sta znaci ovo mesanje jel i jer, ili neko kad napise sumljam. to nema veze sa znao pa zaboravio gramatiku. tako se ne govori ni na ulici, ni u prevozu, nigde. odakle dolaze te inovacije?
 
Ja mislim da je covek pokusao da kaze da je bf community mozda i najgori gaming comm na svetu. Igra u kojoj se spawnujes svakih pet sekundi i gde treba da te boli dupe za kd se pretvorila u grupu dece kojoj je jedino kd bitan, pa bleje po raznem krovovima, u zivotu nisu armovali mcom itd. Zamislite tek da mora da cekaju na spawn par minuta kako bi igrali...
 
Cenis, na svetu? :) Ne znam sta vi igrate, sad se opet zaebavam a verovatno nije daleko od istine, mozda ima veze sa Normal i HC modom, juce sam igrao 2 ili tri partije CQ-a za redom i sve su zavrsile tipa sa 15, 20 tiketa na pobednickoj strani, i Rush kad upalim ljudi idu ka Mcom-ovima.. Problem je sto preozbiljno shvatate sve ovo, ne znam, kazem opet pogresan zanr da se preozbiljno shvata, al opet vidite gde povlacim granicu, HC mi je taman doza te zanimljive realnosti, ne opravljaju se sama vozila i moras da budes Assault da bi se izlecio onako brzo i drugi moraju da te jure da ih izlecis.. Da cekam po minut, dva za respawn, salite se?
 
donekle u pravu. to najvise zavisi od servera i ekipe na njima. na malom cq u bf3 sva tarapana se odvijala ili na zastavama ili na bokovima gde se probijalo ili stitilo zastave. tako je najcesce bilo na serverima gde sam ja igrao. dobri su bili i serveri gde ste vi igrali rush. naravno evek se pojave neki kileri gameplaya kao ovaj decko sto pise da je na metrou samo spamovao granatama crvene stepenice ili neki hentes koji igra sa suportom 4x nisan +bipod i skriptom.

@boris, hc mi je iskljuceno. ne zelim uopste da razmisljam o tom modu. probao, video, tjaoooo
 
Poslednja izmena:
Moram da se slozim, ne znam o cemu pricaju, 'zivot ne vredi u BF-u' lol. Ljudi bre, zabava uz odlicnu grafiku, zvuk, atmosferu, mozes da biras kako god hoces da igras, sve je napravljeno da se normalan covek lepo zabavi.. Igrajte bre ARMU, ne razumem vise sta vi uopste hocete :) Btw Armu se zaleteo i uzeo original i nikad tako brzo nisam odustao od neke igre. Klasican primer kad se predje granica zanimljive realnosti u zanru koji bas i nije pogodan za toliku realnost, ne znam, mozda gresim, mozda je ljudima stvarno to dobar fazon kao meni za simulacije voznje, sto realnije = veca zabava, al nekako mislim da nema mesta tome kad ne radis nista kao u stvarnosti, u voznjama si barem u onom polozaju kao sto bi bio u pravim kolima i sa hardverom koji podseca na onaj u kolima.. al dobro I went too far..

Zabava, arena, klik klak levo desno trci pucaj ...to stoji.. Totalno jedan neobavezan shooter, u koji mozes uskociti i izaci kad god imas slobodan minut da provedes action run n gun momente.. Ali ovj lik je pricao o tome kako mu nedostaje teamwork iz nekih davnih bf naslova, i penal da kad padnes nema lakog ulaza u epicentar "pucaj i ne misli" situacije. Ne znam zasto ubacujes sada armu i cak neke voznje u pricu, totalno drugi zanrovi. A sa druge strane, to koji igras bf4 sa joypadom na pc ne mozes biti bas merodavan o tome kakvo je napucavanje i "za kill nisam istresao vise od tri - cetiri metka u protivnika" Generalno, nije nesto razlicitije nego u bf3 ali sigurno nije ni tako kako ti kazes.. :)
 
Kakav joypad lol :D
Jasno nam je svima ovde koliko vam nedostaju stari BF naslovi, nema, nestalo, kriza, jarinje, presevo, nestalo, koja je poenta vise da drugima kvarite ugodjaj kukajuci na neka stara vremena? Pominjem Armu jer ne znate sta hocete ocigledno, tamo sigurno mozete da rekonstruisete BF2, ovo je idealan balans zabave i realnosti (na HC-u) za jedan ONLINE shooter iz sobe, bez geek komunikacije i planiranja sa drugima, promasena igra za to, ili vise nije onakva kakvu vi zelite, deal with it..
 
pa da elementary things. sto je do tebe probaj da menjas, sto nije ili prihvati ili se skloni.

nije dice kriv, krivo je more
 
Ima jedna stvar koju im debelo zameram a to je sto do 100lvl ti treba svega 100h igre I uopste nisu lepo odradili system levelovanja kao u bf3. Jbt kad se setim samo trojke pa trebalo mi je nekih 750-800h za 145 lvl ili 100kolonel. A ovo sad vec vidim likovi 100lvl a tipa 80lvl trazi 180 000xp-a....
 
Zamisli Mare da se na revive ceka, ne bas kao u CS do kraja partije :d, ali da se ceka recimo par minuta do respawna, zamisli koliko bi tek tu bilo stekanja i gameplaya radi k/d ratio-a.
Ko bi uopste isao na mcom-ove / zastavice ?

Ma jasno je da je koncept drugaciji, ali znam da mi za BF3 skill nesto ne znaci, u CSS sam godinama usavrsavao headshot jel sam znao da sa pravim igracima nema zezanja i da imam tu sansu da ih roknem ili da me roknu :d, ako pucam u telo gotov sam, u BF3, ne razmisljam o tome da idem na head, spray & play... redovno trosim po 15 metaka u cugu i rezultati su mi odlicni... u css vec 3. metak ide random negde, i trebaju meseci da se covek navikne da kontrolise recoil, a i tada to nije nikad idealno.

Sve u svemo BF3 je noob friendly igra... daleko vise nego CS, da ne govorimo o Q3A gde si mogao da igras kolce oko protivnika koji nemaju skill.
 
Kakav joypad lol :D
Jasno nam je svima ovde koliko vam nedostaju stari BF naslovi, nema, nestalo, kriza, jarinje, presevo, nestalo, koja je poenta vise da drugima kvarite ugodjaj kukajuci na neka stara vremena? Pominjem Armu jer ne znate sta hocete ocigledno, tamo sigurno mozete da rekonstruisete BF2, ovo je idealan balans zabave i realnosti (na HC-u) za jedan ONLINE shooter iz sobe, bez geek komunikacije i planiranja sa drugima, promasena igra za to, ili vise nije onakva kakvu vi zelite, deal with it..

Ma daj bre, sad me lozis da sa mishem / tastaturom imas od 9-10% accuracy sa assault puskama? please.

Sto se mene tice, ja igram sve ;) imam sve igre, svakoj od njih se posvetim manje/vise. Imam "orman" sa action shooterima, realistic shooterima, i onima sto nisu ni jedno ni drugo... pokrenem ono sto mi se trenutno igra, i nemam generalno problema sa snalazenjem u bilo kojoj od njih. Krivo mi je jedino sto je BF serija skrenula sa kursa. Bad Company na stranu, to je svakako ulaz naslova koji je zapoceo "karijeru" na konzoli.
 
Ma daj bre, sad me lozis da sa mishem / tastaturom imas od 9-10% accuracy sa assault puskama? please.

Evo ti klasican primer da su igraci krivi, mozda i vise od ovih koji su izmislili te statistike i KD ratio :). Sad ti meni ides na profil da gledas accuracy lol :D I sad ja mozda treba da se pravdam nesto? :) Evo, hocu.. igram objektive, uvek sam medju prvih 4, 5 u ekipi, nemam ludi skill ali igram sasvim normalno i uvek gledam da lecim, popravljam itd.. Igram sa puskama koje vise cimaju al vise oduzimaju, zanimljivije mi je, nije problem mogu i prigus da nabacim na one sto ne cimaju, stekam se iza ugla i da nabacim 80% accuracy lol
 
Poslednja izmena:
Jos nisu sredili netcode i "letenje" sa servera? Znam da su iz DICE-a najavili neki patch, ali nesto ne vidim da je izasao.

Planiram da kupim igru tek kada (ako) srede te dve gluposti. U skoro 400h sto sam igrao BF3 ( sto mi je apsolutni rekord za neku igru ) doslo mi je nekih 100 000 puta da polomim monitor ( krastavac., nisam mogao samu igru jer je na Originu :D ) zbog retardiranog netcode-a. A citam na battlelog forumu da je ovde situacija daleko gora, sto bas i ne mogu zamisliti da je moguce :).
 
Ladno nisam mogao da zakoljem lika na onom velikom oklopljenom mitraljezu!Koji bug.Stoji lik i roka tamo nekog,a ja iza njega i mlatim nozem a njemu nista.Onako kao krenem da vadim noz ali na pola puta vrati me na pusku.Morao sam da mu pucam u glavu iz blizine...:D
 
Ladno nisam mogao da zakoljem lika na onom velikom oklopljenom mitraljezu!Koji bug.Stoji lik i roka tamo nekog,a ja iza njega i mlatim nozem a njemu nista.Onako kao krenem da vadim noz ali na pola puta vrati me na pusku.Morao sam da mu pucam u glavu iz blizine...:D

Nisi preorderovao trinaestu animaciju klanja. 5$ DLC

Salu na stranu, slican bug je bio i u bc2.
 
afterburner ne radi u cod i bf 4, ima li neki sistem da se resi to, da radi u 64 bita???
 
A citam na battlelog forumu da je ovde situacija daleko gora, sto bas i ne mogu zamisliti da je moguce :).

Evo iskreno, ne drzim prekrstene prste iza ledja, nisam imao nikakav problem sa netcodeom, bukvalno, igra crashuje i dalje, bf4.exe not responding i ostalo, najcesce kad krene da ucitava sledecu mapu, ali netcode mi je odlican..
 
Kada sam video onaj klip za netcode, pomislio sam ma daj, nemoguće.. I onda sam danas u više navrata na jednoj mapi doživeo pa i gore od toga jer su bila 3 zbijena igrača, ja ni jednog nisam pogađao, sa UMP45, pištoljem, RPG-om, na kraju sam naleteo na njih i klao ih i ništa, onda su se okrenuli i ubili me.
 
+1. Meni se to dešava i u vozilima i kada pucam iz puške.
 
Net code je blagi uzas, u BF3 je postojao problem ali ni blizu izrazen kao ovde. Sukob 1 na 1 je lutrija, igra te tera da budes sneaky i da pucas samo u ledja ili sa strane kad te ne vide. Postavite onaj network smooth factor skroz na levu stranu, meni se cini da pomaze.
 
Ja sam postavio skroz levo i malo je bolje al opet to nije to ...
 
Moj kolega ima sledeci problem. Single player mu radi fantasticno na High detaljima. Poseduje ATI6950 graficku. Kada udje u multy igra krene lepo da mu radi, I posle nekih 30 sec. pocne strasno da mu baguje I secka, I totalno je neigrivo. Da li je imao neko slican problem I da li postoji resenje za to?
 
Mislim da mu fali ram memorije . Bilo bi dobro da napises njegovu konfiguraciju .
 
Imao sam ja takav problem. Onda sam očistio kućište. Ali onako, baš...
 
Inace, koliko vam igra trenutno zauzima prostora na hard disku? Ne znam da li ce mi SSD od 64GB biti dovoljan :D.

I da li se isplati instalirati Windows 8.1? Da li je razlika bas primetna, ili svega par frejmova u sekundi?
 
Upravo sam kupio sa meksičkog store-a za 499 pezosa (oko 29€). Koristio sam proxy.
 
Nazad
Vrh Dno