Šta je novo?

Battlefield 4

Moze li neko da mi uporedi obicni DEATH MATCH Modern Warfare 3 sa novim Battlefield 4 ?

Nisam neki iskusan MP igrac, ali me M.P. MW3 prilicno zarazio, meni je zabavan DEATHMATCH... atmosfera, grafika i akcija su mi sasvim OK.

Nisu mi sve mape jednako "legle" ali me zanima - sta se dobija prelaskom na BF4 "deathmatch" ? Ili sta je danas sa DM na Battlefield 3 ?

Naravno i koliko ima igraca na Deathmatch-u ?
 
Ma batali,to niko ne igra ni u trojci ni u cetvorci. Cepaj ti CoD
 
Moze li neko da mi uporedi obicni DEATH MATCH Modern Warfare 3 sa novim Battlefield 4 ?

Nisam neki iskusan MP igrac, ali me M.P. MW3 prilicno zarazio, meni je zabavan DEATHMATCH... atmosfera, grafika i akcija su mi sasvim OK.

Nisu mi sve mape jednako "legle" ali me zanima - sta se dobija prelaskom na BF4 "deathmatch" ? Ili sta je danas sa DM na Battlefield 3 ?

Naravno i koliko ima igraca na Deathmatch-u ?

TDM je mnogo bolji u codu, tako da ne vidim da bi ti prijala ova igra. Bf nije napravljen za tdm tako da su samo ubacili da privuku cod populaciju...
 
BF4 nema mape pravljenje specificno za tdm vec su to manji delovi vecih mapa koje se igraju u conquest-u. Samim tim nisu najbolje odradjene iako su igrive. Ne isplati ti se da prelazis sa CoD na BF samo zbog death match-a jer BF nije zamisljen za takvo igranje.
 
Majku mu zove se TEAM deathmatch. :) Golube, TDM u te 2 igre je apsolutno drugaciji, ako su ti cari MW trojke killstreakovi i jurnjava za njima onda ce ti BF4 biti previse sirov jer nema nikakvog hajpa vec je sve klasicno napucavanje, plus je sve naravno dosta sporije.
Nesto slicno COD-u i tom utisku matcha bi ti bio Titanfall, tako da mozes i to da pogledas.
 
Majku mu zove se TEAM deathmatch. :) Golube, TDM u te 2 igre je apsolutno drugaciji, ako su ti cari MW trojke killstreakovi i jurnjava za njima onda ce ti BF4 biti previse sirov jer nema nikakvog hajpa vec je sve klasicno napucavanje, plus je sve naravno dosta sporije.
Nesto slicno COD-u i tom utisku matcha bi ti bio Titanfall, tako da mozes i to da pogledas.

Upravo su mi killstreakovi i jurnjava najveci SMARACI... "Skakavci" sa dva Uuzija koji ulecu iz sobe u sobu!
Malo sporiji ritam, vece mape i taktiziranje umesto jurnjave bi mi bas legle vrhunski... moracu da proucim modalitete partija u Battlefieldu 4!
 
Upravo su mi killstreakovi i jurnjava najveci SMARACI... "Skakavci" sa dva Uuzija koji ulecu iz sobe u sobu!
Malo sporiji ritam, vece mape i taktiziranje umesto jurnjave bi mi bas legle vrhunski... moracu da proucim modalitete partija u Battlefieldu 4!

E pa onda zaboravi na titanfail,i uzmi ili bf3 ili bf4.
 
Upravo su mi killstreakovi i jurnjava najveci SMARACI... "Skakavci" sa dva Uuzija koji ulecu iz sobe u sobu!
Malo sporiji ritam, vece mape i taktiziranje umesto jurnjave bi mi bas legle vrhunski... moracu da proucim modalitete partija u Battlefieldu 4!

-.- taktiziranje u BF4?
gl hf

Anyway, prema napisanom ni Titanfall nije igra za tebe...

probaj Insurgency.
 
Poslednja izmena:
pa moze da se taktizira, ali na nekom mikro nivou svakako :D i ne mora da ti donese prevagu ali imas tu satisfakciju kada si nekog izigrao flenkovao uhvatio ga na krivoj nozi dok si ti u zaklonu i slicne situacije
svakako se prepoznaje u igri da li trcis putem ili krivudas izmedju kamenja i koristis zaklon dok si u pokretu a to steknes nekom rutinom valjda
naravno sve je to vise izarazeno ako ima ikakvog teamplaya kojeg u glavnom nema :) ako pricamo o random serverima
 
pa moze da se taktizira, ali na nekom mikro nivou svakako :D i ne mora da ti donese prevagu ali imas tu satisfakciju kada si nekog izigrao flenkovao uhvatio ga na krivoj nozi dok si ti u zaklonu i slicne situacije
svakako se prepoznaje u igri da li trcis putem ili krivudas izmedju kamenja i koristis zaklon dok si u pokretu a to steknes nekom rutinom valjda
naravno sve je to vise izarazeno ako ima ikakvog teamplaya kojeg u glavnom nema :) ako pricamo o random serverima

Pa to nije taktiziranje. To se zove ne biti totalni ***** :D Jel ako je postalo taktiziranje da ne trcis pravolinijski na neprijatelja onda tu nesto nije u redu sa igracima.
 
Stvarno, igrači su potpuni *****i u 80% slučajeva.
Nemaju osnovne pojmove timskog rada. Battlefield je mučenje igrati tako.
Ali se povremeno potrefe ljudi koji znaju da igraju.
I bez ikakve verbalne ili tekstualne komunikacije znaju šta treba da rade.
U takvim trenucima se vidi sav sjaj u odnosu na CoD.
 
Kakvo je ovo reketiranje... sto god probam da igram - traze mi neki expansion pack ?
:S:

Moze li neko da mi posalje listu nekoliko servera gde se igra osnovna verzija ?

Moze i na PM... da ne smaramo ljude ovde.

Unapred hvala!
 
Poslednja izmena:
Pa lepo oznacis mape koje hoces da igras iz osnovne igre i filtriras.
 
Kakvo je ovo reketiranje... sto god probam da igram - traze mi neki expansion pack ?
:S:

Moze li neko da mi posalje listu nekoliko servera gde se igra osnovna verzija ?

Moze i na PM... da ne smaramo ljude ovde.


Unapred hvala!
Nemas premium, u server brosweru oznaci samo vanilla mape, da ti ne izbacuje dlc-ove.
Postavi (X) na DLC mape.
1.jpg
 
Stvarno, igrači su potpuni *****i u 80% slučajeva.
Nemaju osnovne pojmove timskog rada. Battlefield je mučenje igrati tako.
Ali se povremeno potrefe ljudi koji znaju da igraju.
I bez ikakve verbalne ili tekstualne komunikacije znaju šta treba da rade.
U takvim trenucima se vidi sav sjaj u odnosu na CoD.
+1
 
Stvarno, igrači su potpuni *****i u 80% slučajeva.
Nemaju osnovne pojmove timskog rada. Battlefield je mučenje igrati tako.
Ali se povremeno potrefe ljudi koji znaju da igraju.
I bez ikakve verbalne ili tekstualne komunikacije znaju šta treba da rade.
U takvim trenucima se vidi sav sjaj u odnosu na CoD.

Jedini spas ti je da nadjes neko drustvo,pa da tako pikate. Tako jos i moze da se odradi nesto. Ako ste jos svi na TS-u ili koristite ingame voice, super. Na zalost, igrati sam, sa random igracima, je mucenje (cast izuzecima). Nisu oni krivi sto im se mentalni sklop svodi na cisto fragovanje.....
 
Poslednja izmena:
Kada naletis na nekog igraca sa kojim ti se svidja kako neverbalno komunicirate dodaj ga za prijatelja, tako sam ja u pocetku u trojci imao nekog italijana dok nisam nasao nase ljude, ne zna engleski a ja ne znam italijanski pa mu pisao preko google translate-a kada se dogovaramo kako da igramo.
Besmisleno je igrati conquest i ocekivati da ces svaki put uleteti u tim gde ljudi znaju sta igraju a opet treba i ubosti i squad gde su ti koji znaju da igraju. Ako vidis npr. 2,3 igraca nekog klana upadaj kod njih u squad, verovatno pricaju preko ts-a a ako ne bar su uigrani. Najoblje je naci neki opusten klan, gde te ne obavezuje nekim pravilima nego gde se ljudi igraju radi igranja a ne nekog pokazivanja i dokazivanja.
 
Ma ja sam digao ruke od MP pre nekog vremena. Ne igra mi se više. Možda se vratim.
Moj brat je WoT fanatik, mada ne voli taj termin. I on se prvo stresirao sa ******ma. Pa otišao u naš klan slučajno, pa u jedan gde su i naši susedi.
I sad je multinacionalnom. Pošto zna dobro engleski.
Tako da je definitivno potrebno znati dovoljno igrača, koji su dobri ili bolji nego ti. Jer ako i imaš društvo koje je gore od tebe, samo te sputavaju.
Što je primenjivo i na ostale sfere pored igranja.
 
Sto po logici stvari znaci da tvoj brat sputava svoje saigrace? :) ne treba to gledati tako, igras s nekim s kim si dobar, pa je lepo i kad gubis
 
Sto po logici stvari znaci da tvoj brat sputava svoje saigrace? :) ne treba to gledati tako, igras s nekim s kim si dobar, pa je lepo i kad gubis

Ne verujem da ih sputava, kada ga zovu iz ostalih najboljih klanova u platoon, pošto ga znaju. Sve unicum-ovi...

Nerado priznajem, ali sam mnogo gori tenkista od njega. Mada sam jedno vreme bio bolji light/medium od njega. Ali me je prešišao.
 
Poslednja izmena:
Juče sam tek skontao koliko field of view može da igru učini zanimljivom. U bf 3 mi je bio na 90 dok mi je ovde bio na 70 i imao sam osećaj olova u nogama. Kako sam ovde u 4 promenio na 90 igra je dobila "novu" tj staru dobru brzinu. Neuporedivo je bolje ko nije probao neka proba da promeni fov.
 


Ovo uopšte ne važi za BF4 i ne znam kako je momak fulio.. kao i ti. Ili ta opcija nije postojala u to vrijeme u igri.

Ukratko, u BF3 je FOV bio sa ADS na nekih mislim 60 pa si imao isti FOV kada nišanis sa main FOV 120 ili 60.

U BF4 postoji opcija da ti FOV bude "dinamički" ili fiksni. Nisam kod kuće ali postoji dinamički FOV i u BF4. Zanci jedan kada je ADS jedan kada je hipfire. Mislim da je na 70 fiksiran za ADS bez obzira koliki main FOV bio. Pa ce ti bit iuvjkek isti prilikom ADS bilo da je main FOV na 120 ili 60.

I da, ovo sto spominje je bio isti slucaj i kod mene. Totalno loš aim zbog promjene pa je bilo ili igraj na 65-70 ili na 84 kao i do sada ali zaboravi na razmmjenu na daljinu..

..dok nisam skužiuo da postoji opcija za fiksni FOV na ADS.
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam taj video pre nego li sam prebacio fov na 90 iako je meta na70 uočljivija kretanje mi je bilo sporo tako da mi to nista nije značilo. Po ovome mislim da je za 4 najoptimalnije da bude 80. Ali to opet zavisi od toga kako tebi lezi. Zanima me kako ko od igrača drži taj fov.
 
Imam samo vanilu, i primetih da je broj igraca sem n Shanghai-u drasticno opao, i da pojedinih mapa jedva da ima, valjda svi cepaju premium mape... kada sam uzeo BF3, solidno nakon izlaska (skoro god. dana) sve je bilo puno, a ovo nema pola gadine i opada vec...
 
Nazad
Vrh Dno