Šta je novo?

BATTLEFIELD 2042

plejka=playstation? jezivo :D

Pojavila se na ps plus, tako da možeš da nađeš naloge za malo para. Ali ima dosta igrača sa PSa.
 
Jezivo, kao dosta dobro izgleda ili dosta lose izgleda? :) Nisam je jos kupio, ali cu uplatiti ps plus na nalogu da mogu da lajberujem igru.
 
OMG kontam pola sata.. mislim da govori da ubaci igru u library. Get it, libraryovati. Mislim da potice od rijeci "staza". Sto u prevednom sa kineskog znaci mapa za FPS igru.
 
Kako funkcionise na plejki? Planiram da je uzme u narednom periodu, pa me bas interesuje. Trenutno sam na nekom gamong lapttopu.
Šljaka super, 60fps lock, lepo i izgleda. Samo se treba navići na igranje fps-a na kontroleru, igre poput Returnala mi mnogo bolje pašu.
 
Šljaka super, 60fps lock, lepo i izgleda. Samo se treba navići na igranje fps-a na kontroleru, igre poput Returnala mi mnogo bolje pašu.
Napravio sam malo konfuziju na forumu zbog Library-a. Sorry. Imam gaming laptop na kome igram trenutno. 16Gb RAM-a, RTX 3050 (4Gb-a), Intel I5 1100H procesor. Na high postavkama mi daje nekih 55 FPS-a. Nisam petljao nesto sa podesavanjima, samo sam grubo stavio na high. Ima jedna tabla gde imam ozbiljan frame drop. Ne mogu da se setim kako se zove ta mapa.
 
PS5 verzija je top. Nema dropova i izgleda sjajno.
 
Molio bi vas da se držite jezika koji ste učili u školi,završićete ko croati i okokučno trčkaralo :p
 
Izvini lektore. bi = bi(h); ko = k`o, kao; croati = Hrvati.... Itd. Jedino si "ubo" "vas", jer se u ovom slucaju pise malim slovom posto se obracas neodredjenom broju ljudi, a ne jednoj osobi.
 
Poslednja izmena:
itssamamm

furious-its-maam.gif
 
Malo testiranja masine posle stelovanja jer je bilo trzavica u pocetku.
Battlefield 2042 Ryzen 5950x Zotac 4090 High setup

Није ми јасан овај клип?
Јел могуће да за 10 минута има 60 убиства са овим великим хеликоптером?
Нико не може да га скине?
Активно играм БФ4,хтео сам да пређем на ово али после овог клипа ми не пада на памет.
На БФ4 макар играју са МИ-28 и беже испод зграда и тешко га скинеш,али ово као да је МИ-28 и лети на отвореном 10 минута!
 
Ovo je igra sa botovima ako nisi primetio....
 
Da li je prelazio neko sa PS na PC, ili obrnuto? Da li moze da se iskoristi progres ostvaren na prethodnoj platformi kroz EA account? Hvala.
 
Da li je prelazio neko sa PS na PC, ili obrnuto? Da li moze da se iskoristi progres ostvaren na prethodnoj platformi kroz EA account? Hvala.
ja sam davno pitao EA support, da li mogu sa PS4 naloga za BF1 da prebacim progress na PC, cvrc Milojka, nemoze.
Neznam da li su u medjuvremenu sta menjali.
 
Meni je progres syncan na PS5 sa racunarom ali ubij me ne znam kako. Mozda sto koristim isti email za PSN nalog i za EA. Jedino na konzoli dobijam od njih one dinare po sezoni sto se kupuju inace, imam ih na konzoli mozda 400, ali na PC-u 0.

Elem, evo info:

When you want to make use of cross-progression for Battlefield 2042, you indeed need to purchase the game separately on every platform you want to play the game on. Eventually for making cross-progression work, you need to connect your PSN ID to your EA account where you play the game on your PC.
 
Pronasao sam konacno nesto.
In Battlefield 2042, the progress and items you've earned in-game follow you wherever you're playing, as long as your accounts are all linked to the same EA Account. If you play on PC, Xbox One, and PlayStation 5, you can switch between platforms without losing progress or access to your favorite weapon.

Znaci, jedino je bitno da se koristi (kako sam na kraju krajeva I mislio) isti EA Account. Verovatno se ne dozvoljava (kao sto je Glenn napisao) da se virtual money zaradjen na jednoj platformi trosi preko druge platforme.
 
Kako ste podesili kontroler (PS5)? Za nijansu mi je bilji osecaj na COD modern Warefare 2. Kao da je nekako tecnije, intuitivnije....
 
Akceleracija na 0%, senzitivitet 100% hipfire i zoom. Deadzone 0%, onaj koeficijent vertikalnogh aima na defaultu.

MW2 ima akceleraciju na sve 3 verzije aima. 2042 je RAW input.
 
Ja i dalje intenzivno igram od kad sam uzeo, tvrdim da je lagano na nivou BF3, pogotovo totalni bonus sto su tu stare vrhunske mape (kad igras tipa Exodus Conquest ili Conquest 64) poput Arice harbour, Caspiana, Valparaiso itd. Imam oko 100 sati i i dalje mi je osecaj kao kad sam tek uzeo..
 
Akceleracija na 0%, senzitivitet 100% hipfire i zoom. Deadzone 0%, onaj koeficijent vertikalnogh aima na defaultu.

MW2 ima akceleraciju na sve 3 verzije aima. 2042 je RAW input.
A koliko si stavio od 0-100 svalu vrstu zooma. Znas da ima tamo od 1x do 6x... Ili vec koliko?
 
Univerzalno, znaci za sve optike isto.
 
Pozdrav! Hteo sam da se informisem u vezi steam-a, ako se neko razume. Naime, presao sam sa PC-a na PS5. Igram Battlefield 2042. U glavnom, imam je i na STEAM-u, a imam je i na svom PSN accountu (kupljene su skroz separatno, naravno). Kada sam presao na PS5, sva oruzja koja sam otkljucao i moj kompletan nalog je prenesen, naravno preko istog EA accounta. Moje pitanje je da licu nestop zeznuti ako prodam svoj Steam account? Tj. da li je na steamu samo licenca za instaliranje video igre, a do licnih profila/podataka se dolazi preko logovanja kroz npr. EA Account? Inace, osim Battlefield 2042, nema nesto zanimljivih igara. Imam samp Counter Strike Source i Counter Strike GO (koji je sada i free). Inace, promenio bih naravno mail, sifru i skinuo, naravno, metod placanja. Hvala unapred na odgovorima. Puno pozdrava! :)
 
 
Dosta ljudi kudi ovaj Battlefield. Meni je, iskreno, vrh. Igrao sam ga na PC-u. Sada sam presao na PS5. Odličan je. Koliko ce da bude sezona, zna li se?
 
Po svemu sudeći, ovo je poslednja.
 
S5 je zadnja. Poceli su raditi novi BF.
 
Trena nam novi Battlefield bad company 2.
 
Nazad
Vrh Dno