Šta je novo?

BATTLEFIELD 2042

Mi je samo poredimo sa Metro jer je slican koncept donekle😁👍
 
well well well, how the turntables..

65c9d14pbsub1.webp
 
nemoj tako, bio je f2p vikend :D ali battlebit je smece svakako.
 
Vredi 15e igra svakako. Ja sam joj predvidjao svetliju buducnost ali me je i samog smorila mesec dana nakon izlaska.
Ali siguran sam da ce biti tu nekog major dogadjaja koji ce da probudi igru.
Poslednjih godinu dana lik koji je napravio igru, borio se sa bagovima i serverima. Sada kada je sve na svom mestu verujem da ce da se baci na inovacije.
 
Игра је супер. Кад се појавила мислио сам да баталим БФ4 али сам остао још 2 године на 4.
Тек пре пар дана сам дефинитивно рекао збогом БФ4 и прешао на ово и баш уживам у игрању.
Још синоћ први пут играо Каспиан,одлично изгледа на ПС5. Чак ми је и играње џојстику сад полако легло и све сам бољи. Видео сам неки адаптер за ПС5 на који као може тастатура,није јефтин,око 130е,али нигде нисам нашао потврду да ради на конзоли.

Оно што ми се не свиђа,тенк не могу да уништим са три ракете са рамена. Још нисам отворио Џавелим,надам се да ће бити боље.
Такође,оно куче-дрон,глупост невиђена.
 
Sve se slazem brate sa tobom, msm da su nepotrebno ubacili leteceg drona i od skoro su to nesto smanjili/povecali ne mozes vozilima maltene nista. Ranije ja sa scar om 3 raketice u tenk i gotov. Ali popravice valjda to 😁
 
Да ли може у току игре да се види колико убиства имам или то само на крају мапе?
 
To sam i ja hteo da mu napišem, pa sam skontao da je na konzoli :D
 
Ako je neko za igranje zajedno, dodajte me.

Nickname na EA app: ImmutabIe
oba puta I, nije malo L u pitanju.
 
Да ли може ИГЛА да се отвори?
Имам Стингер и као да сам негде видео да има и ИГЛА али је невидим да за закључана.
 
Posle jučerašnjeg peča,imam problema sa mišem....još neko ?
 
Невероватно,иста прича као и на БФ4 са хеликоптерима. Ликови разбијају. Не можеш им ништа.
 
Juče igram Redacted,zapravo celo vreme igram samo tu mapu....i izbaci me na desctop.

Da je otkrio cheat program u pozadini,a sa BF igram i Raid shadow legends istovremeno

Pokrenem igru normalno,ko da se ništa nije dogodilo

Prošle godine dobijem mail od EA da sam banovan iz igre Fifa 21 i Maden 21....nikad te igre nisam niti instalirao a kamoli igrao

Znači antičit program za u kokošinjac

Dali je još neko imao slično iskustvo?
 
Mene je sinoć isto izbacio anticheat, u fazonu sumnjive aplikacije detektovane na računaru. Nisam jedini, već se desilo nekolicini iz ekipe.
 
SVK užas na kvadrat,oću da odključam SVD,mučim se već dva dana
 
Како да се повежемо 2 играча са ПС5 и један са рачунара у игри?
Ми са конзоле се лако додамо а како да додамо другара који игра на рачунару.
 
Iz Friends liste.
 
Nazad
Vrh Dno