Šta je novo?

Banka poštanska štedionica

inovator

Poštovan
Učlanjen(a)
04.09.2022
Poruke
220
Poena
55
Da li neko zna da li postoji ogranicenje u godinama starosti za realizaciju potrosackog kredita? Penzioner 72+ godina. Iz call centra su nejasni. Hvala
 
Da li neko zna da li postoji ogranicenje u godinama starosti za realizaciju potrosackog kredita? Penzioner 72+ godina. Iz call centra su nejasni. Hvala
Mozete uzeti potrosacki kredit i ako imate 72+ godina, takodje mozete uzeti i penzionerski kredit bez kamate kao i osigurani kredit do 80 godine.
 
Predlažem da se tema prisajedini sa mts bankom i preimenuje u „Banka Poštanska Štedionica (ex mts banka)". Prema trenutnoj situaciji, tamo diskutujemo podjednako o BPŠ i mts, iako nije došlo do integracije, ali postavka je takva kakva jeste već duže od godinu i po dana.
 
Šta je sa penzionerskim karticama od Poštanske, kada se podiže na bankomatu od pošte da li traži pin?
Na šalteru koliko znam ne traži.
Bilo kojom platnom karticom mora da se upiše pin. Podizao sam Dinom na Poštinom bankomatu i identičan je interfejs kao kod Poštanske. Nisam koristio poštine šaltere, ali tamo gde ima pos terminala, ima i pin padova. Alternativa ti je i uz kupovinu u Idea (ne može Visa), Maxi ili na Nis pumpama do 5000 dinara gotovine po računu (isto sam Dinom, unosio pin).
 
Nazad
Vrh Dno