Shale
Čuven
- Učlanjen(a)
- 19.10.2000
- Poruke
- 250
- Poena
- 619
byMaX je napisao(la):Ajde kad budes bio na poslu - cimni me na 063 26 28 69... I da se dogovorimo...
Imaju li tamo rezach i kakav je kvalitet filma/?
Tek sasm sada provalio da ova verzija koju sam skinuo nema ripovn ton...
Daklem film bez tona😡
Trazim sada neki drugi rip...
Ako nesto nadjem cujemo se
Ajd...