Auto kamere

alex1974

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.05.2007
Poena
16
Pitanje za korisnike 70mai pro kamere,da li moze da se skida sa soferke (naravno na soferci bi ostajao gps modul) i da se posle vraca nazad?
Auto mi cesto ostaje napolju pa ne bih da mi neko obija auto ili lomi soferku da bi ukrao kameru.

forum1nick

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poena
48
Ne vjerujem da će ti neko za auto kameru dirati auto. Kod mene je na staklu 2 godine.
Druga je priča sa akcionim kamerama.

dulenator

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.08.2005
Poena
18
Ne isplati im se da obijaju auto zbog toga, nego će da obiju zbog nečeg vrednijeg, a pokupiće i nju. Stoje mi kamere u dva auta nekih 10-ak god. i nikad nije bilo problema. Jeftini i matori automobili, pa ni kamera ne može da bude skupa. :D

alex1974

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.05.2007
Poena
16
Pa i meni je jeftin i mator auto stim pre se i lako obija a mislim se ako neko vidi kameru onda mu je i lako da je ukrade.

isnogood

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.07.2003
Poena
38
Da li ovlasceni servisi pristaju da ugrade? Cisto da bas ne bi isao kabel po sred soferke.

rafiki

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.02.2005
Poena
48
Kabel samo zavuci ispod obloge na krovu. Posle ga spusti niz A stub, samo obrati pažnju da ne prekriješ vazdušni jastuk u vrhu A stuba.
Pozdrav

kibicer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.05.2004
Poena
48
Super, puno hvala! GPS modul dodaje svega $10 na cenu. Pretpostavljam da je preporuka uyeti i GPS, nešto ovako? Sa GPS, i bez kartice je $69,99

Zuel

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.07.2020
Poena
18
Ne isplati im se da obijaju auto zbog toga, nego će da obiju zbog nečeg vrednijeg, a pokupiće i nju. Stoje mi kamere u dva auta nekih 10-ak god. i nikad nije bilo problema. Jeftini i matori automobili, pa ni kamera ne može da bude skupa. :D

Zavisi, kod mene ispred zgrade neki klinac razbio stakla na desetak automobila, uglavnom zadnja sajbna je bila u pitanju i prednja. Razbije staklo i ukrade glupost, jednom komsiji ukrao plasticni kalem za kablove, koji kosta 1800din. Cekao je 2 meseca da mu stigne staklo iz uvoza.

Meni je takodje lupio u staklo jedne veceri i odmah se aktivirao alarm. Video sam ga sa prozora, ali odmah je pobegao. Nije uspeo da razbije staklo jer je ispupceno ka spolja i dosta debelo. Posle toga nije vise lupao stakla.
Ocigledno da ih je bas briga koliku ce kome stetu napraviti da bi se okoristio za neku mizernu svotu. U kolima ne treba ostavljati nista vredno, a to sto ti je star auto nema veze, mozda nekom zatreba i za delove.
A desilo se jednom ispred vrata moje firme, kolega zaboravio novcanik u kolima. Nov i skup auto, naiso neko, ciglom razbio staklo i odneo novcanik. Bio prazan, samo dokumenti i malo sitnine, ali je cekao i taj mesec dana staklo iz Nemacke, a i trcao da vadi nova dokumenta...

Zuel

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.07.2020
Poena
18
Pitanje za korisnike 70mai pro kamere,da li moze da se skida sa soferke (naravno na soferci bi ostajao gps modul) i da se posle vraca nazad?
Auto mi cesto ostaje napolju pa ne bih da mi neko obija auto ili lomi soferku da bi ukrao kameru.

Moze naravno da se skida, pogledaj video, na 2min i 20" :
https://www.youtube.com/watch?v=lVDYOxO6hrE&app=desktop

i meni se po karakteristikama svidja ta kamerica, ali mislim da joj je mana sto ne moze da se okrece u stranu, na primer da snima samo sa jedne strane vozila.

gpetar

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.01.2011
Poena
0
Pre neko vece su mi obili 27 godina starog Forda. Ukrali su mi solidan Alpine DVD player na izvlacenje, a pokupili su i punjac za mobilne telefone i tako te sitnice. Inace kameru sam drzao u kolima,ali sam bas to vece je izvadio da prebacim snimke nakon ko zna koliko meseci.

Problem je sto je kamera pobrljala (prestigio Road Runner585) pa sad moram da kupim drugu. Malo sam nestrpljiv a i nesto mi se ne daje za DOD 4K u ovom trenutku te sam naisao na ovo: https://www.truecam.com/truecam-car-cameras/truecam-a5-pro-wifi/

Ima li ko iskustva? Meni se dopada ta Wifi opcija da bi mogao da skidam snimke lako na headunit. Ima i MIO, ali kada sam procitao koliko im je aplikacija bagovita, rekoh da probam nesto drugo

alex1974

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.05.2007
Poena
16
gpetar - Hteo sam da ti posaljem privatnu poruku ali ti je pun inbox.

Sirius9

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.09.2007
Poena
48
Čak i da ne odnesu kolika je verovatnoća da će kamera uveče/noću uspeti da snimi bilo šta korisno ako odluče da obiju auto a ne uzmu kameru!

BozicBata

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.07.2005
Poena
18
Koja vam je prosecna brzina transfera fajla sa kamere na telefon preko wifi konekcije?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

desp

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poena
48
Da li neko ima iskustva sa MIO MIVUE J60 kamerom? Vidim da je na popustu u G, pa mi deluje interesantno?
Hvala.

Vrh Dno