Šta je novo?

ASUS Zenfone 8

Dodaj vise puta otisak istog prsta.
 
Dodao sam, to uvijek radim. Nego je imao neki problem oko toga, koji su rjesili updatom. Sad je ok, bilo je bukvalno dana kada je bilo 50:50, a drugi dan 99% tacnosti. Popeglali su to i sad je konstantan.
 
Imam Asus zenfone 8 Flip, nesto je veci od zenfon8-mice. Ostale karakteristike su mu koliko vidim isti, pa ce valjda moji utisci nesto pomoci.
Posle Iphone i Xiaomi 10 note telefona, ovaj telefon je pravo iznenadjenje. Sa velikom rezervom u ocekivanjima sam uzeo ovaj uredjaj.
I vecina utisaka je iznad ocekivanja. Vrlo pozitivno, telefon je ultra brz, sve prosto "leti", nema laga, Ekran je odlican i jasan sa bas lepim bojama. Kamera je iznad svih ocekivanja u rangu Iphone kamera. Ono sto me je odusevilo najvise je jasan i lep zvuk kako na pustanju Youtube tako i prilikom razgovora. Ono sto mi se nije svidelo, cini mi se da baterija nije onoliko trajna koliko sam mislio ( 5000mAh) , izgura ona jedan dan i preko toga, na Xiaomi 10 note mi je trajala i 2 dana , Iphone je naravno tu najgori :). Drugo telefon je bas ozbilno tezak i nje bas za svakog. Sve u svemu Asusov flagship koji moze da se meri sa duplo skupljim telefonima od Samsunga, Apple-a , pa cak i od Xiaomi-ja. Bolje od Xiaomija je to sto nema dosadnih reklama, nema problema sa senzorom (valda ga zovu proximiti, cim malo odvojis telefon od uha prilikom ragovora sa Xiaomi telefonima, imas problem da se obicno mutuje razgovor, to ume nekad da izludjuje). Da i kod ASUS ZENFONE 8 FLIP modela je zanimljiva ta rotirajuca kamera. Vreme ce pokazati koliko je to dobro resenje, za sada OK to radi :)

Topla preporuka.

 
Jesu li rjesili ramdump problem? Dok ne rijese, zaobilaziti u sirokom luku.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno