Šta je novo?

Nije aktuelno ASUS GTX750; Mi TV Stick 1080p; Hynix 2GB DDR3 so-dimm - poklanjam memoriju

Označava da oglas više nije aktuelan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

coldman

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poruke
304
Poena
330
1) ASUS GTX750 1GB koja je radila u staroj "gaming masini" mog prijatelja. Poslednjih ~4godine (kada sam i otkupio njegovo kuciste) se pali 1x nedeljeno jer mi taj PC sluzi za backup. Dakle, tu je da baci sliku. Ociscena od prasine, nikada otvarana. Od ulaza HDMI, DVI, VGA. Ukoliko pronadjem kutiju, dobijate je u njoj svakako. Cena 50EUR

2) Mi TV Stick 1080p u perfektnom stanju, radio otprilike 2 godine. Izlile su se baterije u daljinski i upropastile ga. Porucen originalni nov, mrzelo me da cekam pa sam uzeo 4k model. Sada kada je stigao nov daljinski (upario sam ga vec sa uredjajem) ide na dobos jer bezveze ce da stoji. Kabl i adapter za napajanje, daljinski kao i sam uredjaj je sve sto ide u kompletu. Ako imam original kutiju sve ce biti spakovano u istu. Da napomenem da nista od pretplata od servise poput Netflix, Amazon, HBO, Orion, EON... ne ide uz njega. Cena 25EUR

3) Hynix 2GB SO-DIMM DDR3 modul izvadjen iz starog ASUS laptopa. Poklanjam.
Licno preuzimanje Trstenik i mozda NBG kod Arene (cucemo se pa i da se eventualno dogovorimo). Slanje moguce iskljucivo uz uplatu bar dela sume unapred i nazalost ne mogu da odgovaram za eventualna ostecenja a paket ce biti upakovan koliko je to najbolje moguce.

Sav kontakt i eventualna pitanja na PM.
 

Prilozi

  • GTX7501.jpg
    GTX7501.jpg
    221.8 KB · Pregleda: 63
  • GTX750.jpg
    GTX750.jpg
    293.5 KB · Pregleda: 72
  • mi stick.jpg
    mi stick.jpg
    108.5 KB · Pregleda: 79
  • memorija.jpg
    memorija.jpg
    187.5 KB · Pregleda: 83
Poslednja izmena:
1) Cena za karticu nije fiksna, jos uvek nigde vise nije oglasena jer bih radije da je uzme neko sa Bench-a.
2) rezervisano
3) rezervisano
 
1) Posto sam iz nekog razloga bas preterao za cenu, pretpostavljam jer ne pratim trziste, nova cena je 3000 domacih jedinica.
2) ponovo aktuelno, kupac odustao
 
1) Posto sam iz nekog razloga bas preterao za cenu, pretpostavljam jer ne pratim trziste, nova cena je 3000 domacih jedinica.
2) ponovo aktuelno, kupac odustao
Sve otislo, cekam jos samo coveka za memoriju da se javi kada ce da je preuzme. Moze oglas da se zatvori.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno