Šta je novo?

Nije aktuelno ASUS GTX750 1GB

Označava da oglas više nije aktuelan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

coldman

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poruke
304
Poena
330
ASUS GTX750 1GB koja je radila u staroj "gaming masini" mog prijatelja. Poslednjih ~4godine (kada sam i otkupio njegovo kuciste) se pali 1x nedeljeno jer mi taj PC sluzi za backup. Dakle, tu je da baci sliku. Ociscena od prasine. Od ulaza HDMI, DVI, VGA i nema potrebe za dodatnim 6pin napajanjem. Originalna kutija uz nju. Primeceno da NE RADI ventilator (mozda ga i pali u nekom trenutku) pa je prilikom skidanja zamenjena pasta, stavljen neki Cooler Master High Performance i konacno ustanovljeno da se ventilator ne pali. Zbog toga cena nesto povoljnija - 2500 RSD. Moze da se prepravi ventilator od 8cm na postojeci hladnjak, kontaktirajte me eventualno oko toga.

Kartica je prodata clanu Bench-a (trebao bih da ostavim njegovo ime ali ne zelim neki ban) koji je tvrdio da je neispravna. Taj clan je i "primetio" da se ne vrti vent ali je kod njega zakucavao PC na logou maticne ploce i nije ni prelazilo taj ekran. Sta joj je on radio pojma nemam zaista (ja licno ventilator ni nisam zagledao jer napomenuo sam da je kod mene radila povremeno), kada se vratila kod mene probao sam je na 2 ploce, pri cemu sam i snimio video i poslao njemu da vidi da kartica radi. Novac mu je vracen istog dana jer ne prodajem se za par stotina hiljada a kamoli za par hiljada. Buduci kupac novac uplacuje unapred a samu karticu moze da testira u Trsteniku, gde je kartica trenutno ili da putem video poziva ili video snimka dobije trazene testove ili sta god da ga vec interesuje. Da napomenem da najjaca desktop masina mi je prva generacija i3 tako da ne ocekujte da instaliram bas gomilu igrica. Onog trenutka kada je ubacim u kutiju, gubi svaku garanciju i ja ne preuzimam bilo kakvu odgovornost ako je vasa masina mozda losa, ako vi napravite bilo kakvu vrstu ostecenja ili pak nesto sasvim peto. Zao mi je, ali prodavao sam je sa namerom samo na Bench-u kako bi neko iz ove zajednice dobio nesto sto jeste bas kako je i opisano i po sto povoljnijoj ceni. Previse sam svog i tudjeg vremena potrosio na ovo a to neko drugi uopste ne ume da ceni. Iz tog razloga, celokupan novac unapred i slanje ili licno preuzimanje. Izvinjavam se jos jednom vecini clanova zbog kojih sam i bio spreman da napravim odredjene ustupke ali nisam spreman da 15 godina provedenih na ovom forumu rasipam tek tako.

Sav kontakt i eventualna pitanja na PM. Kako sam i napomenuo, moguce slanje a licno preuzimanje iskljucivo Trstenik.
 

Prilozi

  • GTX7501.jpg
    GTX7501.jpg
    221.8 KB · Pregleda: 99
  • GTX750.jpg
    GTX750.jpg
    293.5 KB · Pregleda: 101
Skinut stari kuler, kupljen nov 8cm. Postavljen na postojeci hladnjak uz pomoc zice koja moze da trpi visoke temperature, obracena paznja i da se sto manje vidi. Ovaj novi je LED jer u prodavnici nije imao nijedan drugi a da pritom ima adapter za molex i da moze da se kaci na maticnu plocu.
Nova cena: 3000 dinara
 

Prilozi

  • 11.jpg
    11.jpg
    350.8 KB · Pregleda: 67
  • 22.jpg
    22.jpg
    408.9 KB · Pregleda: 67
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno