Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Ja sa bandicam snimim video koji bude ogroman oko 7,8 gb pa posle uradim konvert u mkv full hd i onda bude oko 200mb pa upload i ok je kvalitet :D
 
hvala na odgovorima,probao sam i taj bandi cam,i direktno manji fraps video da aplodujem, i opet video bude osakacen,hvala u svakom slucaju
 

Jao jel si ovde kliknuo na ovo kad si postavljao klip, a jesi garant " We detected your video may be shaky.Would you like us to stabilise it. " ovo ti je uništilo klip ,pogledaj samo kako se slika uvlači i izvlači napred-nazad,oči me zaboleše :) .Sad znaš da ne pritiskaš to :D I u budućnosti bi mogao video u 60 fps-a lepše je a ono kad već izbacuješ neka bude kako valja klip , ako ćeš da budeš sim YT-er mora da se potrudiš :D

Edit:reče i topuz ovo al' nema veze.

Ljudi kako uspevate da dobijete tako dobre snimke na jutjubu
Prvo treba da vidiš šta odgovara tvom kompu za snimanje meni npr secka sa Bandicam i nema šanse da izvučem sa njim 1080p dok sa Fraps-om sve ide bez problema odnosno jedini problem je veličina u GB a to rešavam u Sony Vegas Pro gde i volim da editujem jer mi najbolji nekako za to(leži mi program :) mada se ne bakćem mnogo nešto tu) ključna stavka ti je u njemu kao i svugde "bit ratio" kod mene je na 50.000.000 i to mi je optimalno da izgleda lepo i ne zauzima previše,obično je klip od 5 min npr 1,5-2 GB max ,naravno mislim na 1080p/60fps-a .
 
Poslednja izmena:
Kakav je ovo štanc sada na brzaka :D Obećao si klipove gde se vidiš kako voziš i to...To da namontiraš batali ovo :)
 
Ajd vidim da nece niko da ti kaze, moram ja da budem 'bad guy' :) Aj majke ti batali 14 smajlija ":D :D :D" u svakom postu i banane, bas neozbiljno deluje i kao da je neka Mizija za Izija igrica u pitanju :) Ja reko neka multiplayer vrhunska trka (jer ima tri uzvicnika u nazivu) kad ono protiv AI-a.. Valjda neces ovo pogresno da protumacis, samo eto nekako bas pocelo da mi bode oci :)
 
Vidi ga ovaj Boris šta si navalio na dečka :banana: :d
 
Ajd vidim da nece niko da ti kaze, moram ja da budem 'bad guy' :) Aj majke ti batali 14 smajlija ":D :D :D" u svakom postu i banane, bas neozbiljno deluje i kao da je neka Mizija za Izija igrica u pitanju :) Ja reko neka multiplayer vrhunska trka (jer ima tri uzvicnika u nazivu) kad ono protiv AI-a.. Valjda neces ovo pogresno da protumacis, samo eto nekako bas pocelo da mi bode oci :)

to su ti naslovi navlakuse, ko blic sam postao :d
 
Ako neko hoce da vozi F2002 na Monzi, trenutno se vrti server koji sam podigao, ime "Benchmark AC Server #1", password je kunos. Koliko ce dugo da bude dostupan server pojma nemam, zavisi kako mi se pokaze konekcija i da li se neko pojavi.
 
Ako neko hoce da vozi F2002 na Monzi, trenutno se vrti server koji sam podigao, ime "Benchmark AC Server #1", password je kunos. Koliko ce dugo da bude dostupan server pojma nemam, zavisi kako mi se pokaze konekcija i da li se neko pojavi.

server je super, bilo bi lepo bar nas petorica da se skupi da odvezemo jednu trku :D
 
Probajte da mu skinete vreme,ja jesam ne ide nikako.Tajna je u gumama izgleda ;) Rekord je napravljen skoro(pre dva dana) pa me motivisao klip da vozim ovo.Auto već imate u AC, a Bathurst sam skinuo odavde,dobra je verzija imajući u vidu da je mod...http://acmods.net/tracks/bathurst/

 
Dobar Bathurst skroz! Ne volim kad staza nije na AC forumu, verovatno je neka ilegala u pitanju al boze moj.. Rekord mi deluje nemoguc za sad, mada ne poznajem stazu uopste.
I sta 'imajuci u vidu da je mod', pa Paul Ricard izgleda bolje od zvanicnih staza :)
 
Kako ne poznaješ Mount Panorama-Bathurst :D Meni je u Top 5 lokacija sigurno. Inače ova verzija gore što sam vam ostavio link, poredio sam je odnosno vozio u iRacing-u gde je laser scan i gotovo je ista, tako da eto odakle je izgleda (;

Što se tiče tog rekorda, deluje Alien i nemoguće, mada pitanje odakle mere vreme...
 
Nema toliko veze sa AC , ali mislim da ce ljubitelji sim racinga znati da cene.

LINK
 
Poslednja izmena:
Pomislio sam da je u pitanju nastavak Papyrus-ovog Grand Prix Legends. Sajan je bio i GT Legends u svoje vreme, mada sam vise igrao demo nego punu verziju.
 
Kako ne poznaješ Mount Panorama-Bathurst :D Meni je u Top 5 lokacija sigurno. Inače ova verzija gore što sam vam ostavio link, poredio sam je odnosno vozio u iRacing-u gde je laser scan i gotovo je ista, tako da eto odakle je izgleda (;

Što se tiče tog rekorda, deluje Alien i nemoguće, mada pitanje odakle mere vreme...

Nemoguc je ovaj rekord totalno sa ovim modom. Poznajem Bathurst dosta dobro, gledao sam svakakve trke i mislim da ima bas ozbiljnih propusta u modu. Staza je na brdu sira nego sto bi trebalo, pravci su uzi nego sto bi trebalo, elevacije (koje su ovde kljucne) su na par mesta potpuno promasene (cuveni Dipper uopste nije dip)... Cak nisam siguran da celokupni scale staze nije promasen, deluje mi da bi cela staza trebalo da bude ~10% manja.
 
Nisam ja rekao da je idealna, krastavac ipak je nabudzena verzija za AC ne može nikad biti 100% tačna (možda tek 2-3 trake koje nisu zvanično u AC izgledaju tako a modovi su). Laser scan ne može da se kopira tek tako (;
 
Tiago popravlja Le Mans, ko je vozio zna koliko su gadna drveca bila, a to je bilo bukvalno jedino sto mi je smetalo, inace je staza odlicna.. jos kad bi R-18 izasao pre trke.

z6EmJL2.jpg
 
Pa nije mu to impreza wrx rally auto pa da vozi sa sekvencijalnim menjanjem :p
 
Sta je s putanjama, zar ti ne znas dobro ovu stazu? :) Skoro nijedan apex nisi ubo :)
 
Sta je s putanjama, zar ti ne znas dobro ovu stazu? :) Skoro nijedan apex nisi ubo :)

a nisam jurio nesto posebno, samo za snimak na brzinu :D meni uvek treba vremena da se uhodam cim promenim auto, a ovo su prvi krugovi sa ovim autom na ovoj stazi, vatam ritam :D mnogo mi se svidja, treba mi menjac haha :D
 
Poslednja izmena:
Kakav je novi Le Mans strasno, pozvao me da budem beta tester, ne da mi jos uvek video da okacim :) I novi physics mesh je odradio, vrhunski osecaj na volanu..



 
Poslednja izmena:
Pozivam sve da upadnu na server pod imenom "Benchmark AC Server #1 - 20th Century", vozi se Nord Tourist i iskljucivo closed wheel kola iz 20. veka. Password za server je "kunos", vidimo se.
 
Topuz i ja imali finih trka ovih dana, zaboravio sam koliko je Spa dobra za trkanje (malo smorila u hotlapu) i odlican kombo sa C7R i 458 GT2.

 
Nazad
Vrh Dno