Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Ze germans

14361339_10207100667029027_630936728613684455_o.jpg

14379764_10207103218092802_8835193633551130997_o.jpg

14372045_10207120804212444_1146161375021671039_o.jpg

14380143_10207121004097441_2963201445847706667_o.jpg
 
Poslednja izmena:
Topuz i ja izdrljali kombo do kraja, krije se jos 2, 3 desetinke al to je otprilike to od mene.

 
Poslednja izmena:
Solidna trka sa topuzom, E30 vrh za MP..

 
Odakle si izvukao 360p? 1080p/60fps imas.
 
Evo vidi ... mora da je nseto kod mene, mada svi ovi desno suggestions rade u svim rezolucijama ?

uj5OKCi.png
 
Poslednja izmena:
Nesto do tebe, i na poslu sam gledao takodje dostupno sve do 1080p/60.
 

Prilozi

  • 1080.png
    1080.png
    552.8 KB · Pregleda: 70
15e za sva tri Porsche DLC-a preko season passa, nerealno, iz nekog razloga sam ocekivao (i bio voljan da platim) dosta vise :)

5d15792d2164112c40759a3877ac18e4.jpg


I sledeca laserscanned staza dolazi u Q1 2007.
 
Cool setup ali poprilicno besmislen pored $600 VR-a. Kada VR bude pristupacniji sa vecom rezolucijom, ovakve stvari idu u zaborav.
 
Cool setup ali poprilicno besmislen pored $600 VR-a. Kada VR bude pristupacniji sa vecom rezolucijom, ovakve stvari idu u zaborav.

Jeste jeftinije ali iz mog ugla nije bolje, mada ok nisam jos probao VR, pretpostavljam nisi ni ti sa nekom voznjom? tako da nema potrebe za tako samouverenom tvrdnjom.

Sa VR-om ti si U IGRI, vidis svog digitalnog lika i to mi odma rusi bilo kakvu koncepciju realnosti. Ja hocu da budem u pravim kolima, da vidim sebe i pravi svet, a da prikaz voznje bude sto bolji, za sad najbolja varijanta platna i projektor..

Ovo je po meni nepreje*ivo iako dosta skuplje, ali vise sam za takav nacin simuliranja voznje nego da budem unutar igICe..

 
Probao sam ja Assetto na VR-u. I bolje je nego sam mislio, definitivno. Ipak, slazem se sa Borisom. :)
 
Ma ovaj nije ništa podešavao to se sve sredi :D mjau koja ludnica :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Mislis da ce on da sedne i igra, i ovako nosi tegle na glavi, sve je to odradjeno za dolare, samo sponzorstvo, nema tu ni trunke strasti prema igri, voznji i slicnom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://goo.gl/nReEin
 
Project cars ili ovo? sta je realnije?
 
pCARS bolje izgleda graficki (napucanije), Assetto Corsa je bolja simulacija voznje. Za maksimum iz Assetto Corsa ti treba dobar volan, pCARS moze i na boljem dzojpedu. Ni jedna ni druga nisu za igranje na tastaturi, ali ces se bolje snaci vozeci CARS. Corsa je vise za hotlapping i dogovoreno online trkanje, pCARS je "igrica" u smislu da imas solidno odradjenu kampanju u kojoj napredujes itd. Mada je Forza najbolja ko hoce da igra kampanju u simulaciji voznje.
 
Misljenje o rFactor 2?
 
Mnogo zastareo engine sa diskutabilnim nacinom simuliranja FFB-a, meni nikad nije odgovaralo (kao ni rFactor 1, i voznje zasnovane na njemu tipa Automobilista i njeni prethodnici.)
rFactor ima uzas 'fiziku' staza odnosno road mesh je skoro bez ikakvih detalja sto rezultuje u osecaju kao da vozis po staklu, u kombinaciji sa vec pomenutim cudnim FFB osecajem.

Ali spada u top simulacije u svakom slucaju, zajedno sa AC, iRacing-om, LFS-om i Automobilistom. Treba probati svaku duze vreme, overiti sadrzaj, fiziku/ffb i kvalitet modova, i odluciti na sta se fokusirati, jer ja nema sanse da se fokusiram na vise od jedne.
 
Mnogo zastareo engine sa diskutabilnim nacinom simuliranja FFB-a, meni nikad nije odgovaralo (kao ni rFactor 1, i voznje zasnovane na njemu tipa Automobilista i njeni prethodnici.)
rFactor ima uzas 'fiziku' staza odnosno road mesh je skoro bez ikakvih detalja sto rezultuje u osecaju kao da vozis po staklu, u kombinaciji sa vec pomenutim cudnim FFB osecajem.

Ali spada u top simulacije u svakom slucaju, zajedno sa AC, iRacing-om, LFS-om i Automobilistom. Treba probati svaku duze vreme, overiti sadrzaj i kvalitet modova, i odluciti na sta se fokusirati, jer ja nema sanse da se fokusiram na vise od jedne.
Ne bi se slozio. FFB je ubedljivo naj bolji u odnosu na sve. A mesh staze je dva koraka ispred u odnosu na AC, osetis svaku pukotinu na putu. Ali sve to dzabe kad je graficki naj losiji :(

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
^ Ovo je citat jednog od top AC modera, kad se pricalo o rF1 stazama koje su konvertovane u AC

As for rFactor tracks most were low resolution and almost none of them used a separate high res mesh. If you watch rF1 videos you can just barely see the low res mesh on some tracks. But I think the lower physics rate of the older sims kind of "smooth" it out when compared to the current gen sims.

Ne znam jel mislio i na rF2 ali meni je bio isti osecaj. Ja ne bih mesao drmusanje volana sa kvalitetom road mesha i FFBa, to je taj diskutabilni nacin kako se FFB ponasa sto moze da zavara da je sve detaljnije i bolje nego sto jeste.

Ja slabo osecam povezanost automobila sa stazom u tim naslovima, zato je bolje probati sve i odluciti se sta kome odgovara.
 
Poslednja izmena:
^ Ovo je citat jednog od top AC modera, kad se pricalo o rF1 stazama koje su konvertovane u AC



Ne znam jel mislio i na rF2 ali meni je bio isti osecaj. Ja ne bih mesao drmusanje volana sa kvalitetom road mesha i FFBa, to je taj diskutabilni nacin kako se FFB ponasa sto moze da zavara da je sve detaljnije i bolje nego sto jeste.

Ja slabo osecam povezanost automobila sa stazom u tim naslovima, zato je bolje probati sve i odluciti se sta kome odgovara.
Naravno sve sto sam napisao se odnosi na RF2. O rf1 nemam nista lepo da kazem...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Koliki input lag sunce ti poljubim. Tuga koliko puno para a malo znanja... Ekrani na metar i po od ociju, FOV i polozaj kamere potpuno pogresni, secem vene.

Decko je totalni ******...

I ne znam sta ovde kosta 35k

Fanatec combo max 1500$, sediste 500$, komp 2000-3000$. Ne znam koliko kosta jedan ovakav TV, ali je bacio pare u svakom slucaju...
 
Gotivac je unbox therapy ali da, uzasno je to sve postavio i vidi se da je noob u svemu tome. Ajd sto vozi CARS nego drzi racing line i vozi i iz treceg lica :), ali kanal njegov mi je jedan od omiljenih na yt.
Mislim da onaj porsche setup sto sam iznad postavio ne kosta vise od 35k.
 
Nesto oko grafickih podesavanja, ja sam ovo odvrnuo na max.
Nego mi nesto mnogo bljestavo? deluje malo izvestaceno...
Na onim klipovima sa youtuba mi deluje nekako lepse.
 
Default filter i vremena nisu nesto, treba koristiti neki od grafickih modova, po meni trenutno najbolji good and bad weathers ali obavezno u kombinaciji sa Content managerom, videces sve na tom linku, da bi mogao da vidis oblake od tog moda i da koristis Real conditions funkciju, da prilagodi vreme i oblake po pravom trenutnom vremenu na stazi..
 
Poslednja izmena:
Znao sam da to nece ici bez modera, hvala. :)
 
Vrh Dno