Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Opet secka kao blesava aplikacija... Zaista treba biti blesav i placati ovo cudo od aplikacije.
 
Opet hakeri napadaju 😀😀
 
Za ovo ne treba dinar dati dok ne srede.
 
Odogovor je tacno jedan post iznad, bice to bolje kad prodje promo period ali koliko bolje ne znam, manje ljudi ce arciti njihove servere.
 
Izgleda da je produžen besplatni period do 15. marta. Aplikacije za LG televizore još uvek nema, a nema ni Bronze paketa iako je rečeno da će biti u ponudi.
 
Jedino bih mogao, eventualno, da pazarim bronze paket. Ništa iznad ne dolazi u obzir.
 
Je l' primetio neko ko ima LG TV da li je stigla aplikacija? Vidim da su dodali logo za LG webOS na sajtu. Kod mene je LG TV iz 2018. i nema još uvek aplikacije.
 
Nema ni kod mene još . Web OS 3
8.0 .
Možda će od sutra biti dostupna pogotovo ako je i promo period produžen za 15 dana . Možda baš zbog ljudi koji imaju LG TV da stignu besplatno testirati
 
jel od sutra da brisemo app da nam ne naplate nesto :)
 
Produzili su do 15. marta
 
Nema još App za LG
 
Pojavila se aplikacija za neke modele LG . Vjerovatno zavisi koji web OS je u Tv. Valjda će doći za sve modele uskoro
 
Zaista su ne vidjeni amateri ovi iz telekoma . Nema još aplikacije za noviji LG i ne bi me začudilo da i ne izadje ubrzo. Očigledno su iskoristili neku staru aplikaciju od gss ili go4yu koja je možda bila za prve verzije web OS
 
Pa nema je uopšte na spisku aplikacija na sajtu.
Tako da se nije pojavila sigurno
 
Jel vam radi poslednja 2 dana na samsung tv?Meni nece kanali ,hoce video klub.A na telefonu radi normalno..
 
^^ Kod mene radi normalno na Samsung TV
 
Pa nema je uopšte na spisku aplikacija na sajtu.
Tako da se nije pojavila sigurno
Ima Renne. Pogledaj temu na novisf . Forumaš @xmen je stavio screenshot LG prodavnice i ima aplikacija arena cloud ali on ima neku staru verziju web OS .
Post automatically merged:

Greška . Nije novisf već onaj drugi satelitski Forum
 
Nema apl. na LG GX dok na Samsungu već neko vreme kod mene ne radi video klub
 
Kod mene verzija softvera LG 04.72.25 web os.
LG tv je model iz 2020. Nema aplikacije.
 
LG review proces za webOS aplikacije je blago receno katastrofa, mnogo se ceka i nekad odbiju za glupost. Verovatno je to ovde problem.
 
Meni su malopre rekli mi ne mogu dati preciznu informaciju da li će i kada će, ako uopšte i bude,biti aplikacija dostupna za novije LG modele
 
Pa standardno, za sve platforme su iskoristili (gde su mogli) stare aplikacije za go4you samo malo nasminkali. Ja ne verujem da misle da će neko ovo da im plaća?
 
Od svih kanala na AS je ubedljivo najlošija slika. Ja se iskreno nadam da će po okončanju promo perioda malo srediti stvari.
 
Na staroj verziji web os (mislim da je 2.1)na lg tv (2015). Radi fino. Brza je aplikacija, prebacivanje kanala brzo. Slika.. Hm... Po meni srednji kvalitet. Imam Supernova aplikaciju i eon na smart tv-u i ovde je najgora.
Server je naravno od gss medie koji je kupila Supernova, kao i sama aplikacija, samo preuredjena. Početni ekran izgleda očajno, sitna polja za unos broja telefona i koda koji se dobija preko sms poruke, sa sve ispisanim brojevima za pomoc iz svih zemalja. Deluje amaterski.
Odmah nakon logovanja aplikacija vas izbaci na listu kanala i otvara se AS1. Animacije su fluidne, dok je odabir na logou kanala on je u boji dok su svi ostali sivi i tada se pušta taj kanal. Kada se klikne ok ili se saceka 4,5 sekundi slika se iz male kockice zumira (tada nastaje kratka pauza od 1 sekunde) ali se odmah vrati na full screen.
 

Prilozi

  • InShot_20210305_175750527.jpg
    InShot_20210305_175750527.jpg
    219.4 KB · Pregleda: 45
  • InShot_20210305_180441774.jpg
    InShot_20210305_180441774.jpg
    355.1 KB · Pregleda: 44
Hvala na recenziji. Kad si spomenuo supernovu. Imam tu aplikaciju na LG ali naravno budući sam iz Bosne ne mogu se pretplatiti ,ali me zanima ako možeš da napišeš kako radi supernova na LG i kakav je kvalitet slike ?
 
Nazad
Vrh Dno