Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Ulogovao sam se uspešno kod roditelja na Mi Box-u, obrisao nakon toga app na istom i kada sam došao kući, probao da se ulogujem kod sebe. Prošlo iz prvog puta sada a eto prethodnih 493903 nije htelo. Svakako, kriminalno loša app.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Arene jesu HD,ali ne FullHD,za sad.Racunam kad pocnu sa naplacivanjem ,da ce i to biti.Ja nemam problem sa fps-om ( samsung) ,kao sto je neko pominjao .Meni ovo deluje sasvim normalno ,tj.odprilike kako je i na eon-u,ili preko iptv listi .Kvalitet slike da ,jeste slabiji nego na sk eon ,ali fps nema neke razlike .Vidim kukate i na izgled aplikacije ili sta vec..Pa eon nas razmazio ,inace nije ovo uopste lose .Radi brzo ,nema ni nekog kocenja ,radi vracanje unazad bez problema ..
 
Ja nikako da se ulogujem, RU serija, probao sa 2 broja. Neće ni posle reinstalacije aplikacije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Danas uspeo na Tizenu da se ulogujem iz prve, definitivno im treba dan-dva da se slegnu podaci za login, k'o da ih ručno ažuriraju. Slika na nekim kanalima skoro negledljiva, na većini može da se gleda i ništa više. Valjda će popraviti kvalitet kad krene naplata jer ako ostane ovako 300 dindzi za mesec im je puna kapa.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam probao smart tv aplikaciju na supernova move box i slika je poprilično dobra. Probao sam arene. Serije u videoklubu imaju još bolju sliku. Probao sam čisto radi probe jer nema smisla da koristim aplikaciju kad imam arene na supernovi. Na aplikaciji slika je za nijansu lošija. Da sam ostao na sbb ovo bih uzeo sigurno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam probao smart tv aplikaciju na supernova move box i slika je poprilično dobra. Probao sam arene. Serije u videoklubu imaju još bolju sliku. Probao sam čisto radi probe jer nema smisla da koristim aplikaciju kad imam arene na supernovi. Na aplikaciji slika je za nijansu lošija. Da sam ostao na sbb ovo bih uzeo sigurno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ma mi sto imamo SBB za nas je ovo idealno rešenje za Arene .Slika sa test fazu više nego dobra. Verovatno kad krene i komercijalna prodaja slika ce imati potreban kvalitet i serveri ce svakako manje biti opterećeni .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Danas su streamovi na Apple tv-u, na sve 5 Arene baš kočili. Nadam se da će popraviti i da će prebaciti sa 25 na 50fps-a.
 
Sinoć kad sam probao, slika je bila bolje nego pre 2 dana. Aplikacija je bezveze. Na telefonu lepše izgleda aplikacija.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Android TV aplikacija je užasna, Tizen je makar upotrebljiva. Isti je kvalitet slike, koji nije toliko loš. Platio bih oko 300 RSD maks mesečno za samo Arene u ovakvom obliku [emoji28]
 
Probao vraćanje unazad, radi, ali slika se često raspada. Gledao LA Lakers - Houston.
 
Znaci kvalitet slike 480p u eri kada se forsira 4/8K? :D Zalosno...
 
Kvalitet slike je Full HD na Tizenu .Moze da bude bolji naravno i verovatno ce biti od 01.03 .Nestvarni smo ljudi godinama pricamo da imamo Arene na neki način mi korisnici SBB pre svega i ne valja ljudima .Još je i cena razumna .1000 zamerki na još uvek testnu još i besplatnu aplikaciju 3 meseca .Nije kao EON koji radi i upadate se doradjuje evo 4 godine .Ali eto nema sliku u slici za 4 godine da budemo u istom modu [emoji23]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Upravo sam sestri instalirao na EON android boxu i situacija je identična što se kvaliteta slike tiče, i ovde je 25fps. I treba da bude dobra slika odmah da vide ljudi šta bi plaćali. Ja sam za to da se popravi slika i svako kome treba lepo plati a ne da juri neke streamove nelegalne.
 
Gledam upravo Lacio vs Roma
Preko EON boxa, slika očigledno bolja nego ranijih dana, deluje kao da je sada FHD.
Ono što je interesantnije, izgleda da su maksimalno smanjili kašnjenje strima.
Ispratio sam poluvreme uporedo sa Sofa Score aplikacijom.
Fenomenalno ako ovako i ostane.
 
pokusao sam da se ulogujem na EON box preko naloga sa telefona i nece.....something went wrong!.....tako mi pise!!moze pomoc?
 
Je l i vama ArenaCloud Android TV aplikacija nije u landscape mode tj. kao da je za mob?
 
Instalirao si verziju za telefon. Akruelna za Android tv je 1.7.13
 
Jel probao neko ovu aplikaciju na android boxu nekom?
Dal sljaka sve kako treba, konkretno android tv verzija?
 
Pozz drugari,

samo da kazem da sam bez problem uspeo da sve sredim da radi na EON boxu i da je kvalitet slike odlican za nesto sto je za sada besplatno. Nema da secka da koci odusevljen sam. Mada se bojim da zbog rata SBBa i MTSa ovo nece biti blokirano od strane SBBa kao sto je blokiran eon preko mts interneta. Dal je bio ili je jos uvek neznam.
Jedno me aplikacija malo nervira nije bas intuitivna za rad u njoj. Prolaz sa programa na program i oko vracanja sadrzaja.
 
Da, ja sad prelazim na sbb, samo da ne blokiraju arena cloud i sve je super. Mada eon sport paket, za one koji imaju arenu, a zele i sport klub je 800 din. i radi na svakom netu u zemlji....

Nekako mi se cini da ni jedni ni drugi nece ditati nista jer ce ljudi ovo placati 600-800 din. mesecno samo za arenu/sport klub i to je to. Nekoliko kanala, a od svakoga prakticno pola mesecne pretplate kompletne tv usluge.

Ako budu blokirali, uzimam sobnu antenu i aktiviram antena plus za 900 din. mesecno i eto arena :)
 
Da, ja sad prelazim na sbb, samo da ne blokiraju arena cloud i sve je super. Mada eon sport paket, za one koji imaju arenu, a zele i sport klub je 800 din. i radi na svakom netu u zemlji....

Nekako mi se cini da ni jedni ni drugi nece ditati nista jer ce ljudi ovo placati 600-800 din. mesecno samo za arenu/sport klub i to je to. Nekoliko kanala, a od svakoga prakticno pola mesecne pretplate kompletne tv usluge.

Ako budu blokirali, uzimam sobnu antenu i aktiviram antena plus za 900 din. mesecno i eto arena :)

Ma imas mnogo resanja sto se tice arena. Ja sam nekad placao polaris media samo arene al kad je bila pretplata 500 dinara. Sad je 850 i dobijas satelitsku antenu, kabal i risiver. Znaci sve je njihovo i tvoja pretplata.

http://www.polarismedia.rs/tv-paketi.html
 
Pa to mi nije neko resenje, imaju samo dve arene i to samo kec u hd-u, plus sva cuda okolo od opreme ;)
Ali dobro, sto vise opcija to bolje.

edit: Ne citam :d Sad videh da ima arena paket kako si napisao, a ja citah osnovni paket ;)
Ok resenje, posebno za kuce.
 
Poslednja izmena:
Jeste ako ti je dozivljaj Los kvalitet slike. I Polaris I Antena plus su u SD

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno