Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Naravno da neće, jer niko neće da da novac a da mu strim ne radi baš u vreme najbitnijih utakmica. Podrška će se vaditi na to da nije bilo prekida, već samo smetnji i da strim radi 99% vremena kako treba. Kada može SBB da se ponaša tako, zašto ne bi mogli i ostali?
 
Meni se zakočio na ulasku u aplikaciju.

U odnosu na EON ovo je amaterski.

Meni EON radi kao da ne kazem sta. Sinoc jeste bio neki problem ali verujem da je bila velika navala. Posle nekih 15-ak minuta utakmice mi je sve ponovo radilo kako treba. A sto se EON-a tice, ja napisah kakvo je moje iskustvo i jos nekolicine mojih drugova. Mozda je do VIP-a ili cega vec ali je EON teska taraba. :)
 
Eon taraba.. Ta ti bi dobra...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kvalitet strima trenutno (mislim na Arene HD) u odnosu na televiziju sa boxom je nebo i zemlja. Dal će to popraviti sa tv aplikacijom, videćemo.
 
Ja sam sinoć odustao od gledanja utakmice, katastrofa. Seckalo je i kočilo više puta, aplikacija nekoliko puta davala samo prazan ekran tako da se nisu baš proslavili.

Inače, ni kod mene na Samsung televizoru (serija iz 2016. godine) se još nije pojavila aplikacija.
 
Meni EON radi kao da ne kazem sta. Sinoc jeste bio neki problem ali verujem da je bila velika navala. Posle nekih 15-ak minuta utakmice mi je sve ponovo radilo kako treba. A sto se EON-a tice, ja napisah kakvo je moje iskustvo i jos nekolicine mojih drugova. Mozda je do VIP-a ili cega vec ali je EON teska taraba. :)

Mislim da si imao samo sreće. Pokušao sam oko pola 10 da uđem na Arena Cloud, samo mi je izbacivalo grešku.

Što se tiče EON, stvarno nikad nisam imao problema da uđem preko naloga (Telenor net) i radilo je sve bez ikakvog štucanja.
 
Kad je za dzabe i sirce je slatko..naravno da ce biti dobra slika kad 70% free korisnika oslobodi protok. A oni sad bas i to testiraju gde su granice da bih se serveri podesili....I na sbb ovim kanalima danas nema tolikog zagusenja...Areni je LS udarna ponuda ...
 
Kad je za dzabe i sirce je slatko..naravno da ce biti dobra slika kad 70% free korisnika oslobodi protok. A oni sad bas i to testiraju gde su granice da bih se serveri podesili....I na sbb ovim kanalima danas nema tolikog zagusenja...Areni je LS udarna ponuda ...

Ima logike!
 
Meni je sinoć prvi put par puta pukao program. Koristim ios app i streamuje uz pomoć Google chromecast. Imače koristim ovo samo zbog Arene i LŠ jer prenose sve. Nadam se da će ispeglati to do februara, ako lepo bude radilo imaju pretplatu sa moje strane.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima app za webos?

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Meni je sinoć prvi put par puta pukao program. Koristim ios app i streamuje uz pomoć Google chromecast. Imače koristim ovo samo zbog Arene i LŠ jer prenose sve. Nadam se da će ispeglati to do februara, ako lepo bude radilo imaju pretplatu sa moje strane.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni veceras radi kao po loju. Sinoc je na pocetku utakmice bio neki problem to definitivno ali se brzo ispravilo.
 
Aplikacija je odlicna ! radio tv videoteku i sve radi skladno i brzo .Slika dobra mada malo slabija nego na EON u ali verujem da i nije pušten full protok.Ima sve sto imaju IPTV aplikacije .Nisam stigao sve opcije sa ispitam .Evo par slika ..Za nešto sto još nije zvanično pušteno odlican start zaista .
e5f6026a231a432c8a8945c9b97f6697.jpg
550473b7b4f56ca8220ed6aa3f3e3e9c.jpg


Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
ef76759392e8a8f966b0f3bd3d96d353.jpg

9dfa1ac284a1b1a20c11508464119ea5.jpg


Arene su sa opcijom 7 dana unazad kao i zakazivanje gledanja određenog sadrzaja
.Na App u ima 62 kanala i preko 100 radio stanica i dosta bogatu videoteku
 
Poslednja izmena:
Jel si probao cast pre tv aplikacije? Ako jesi, jel bolja slika na aplikaciji?
 
Aplikacija je odlicna ! radio tv videoteku i sve radi skladno i brzo .Slika dobra mada malo slabija nego na EON u ali verujem da i nije pušten full protok.Ima sve sto imaju IPTV aplikacije .Nisam stigao sve opcije sa ispitam .Evo par slika ..Za nešto sto još nije zvanično pušteno odlican start zaista .
e5f6026a231a432c8a8945c9b97f6697.jpg
550473b7b4f56ca8220ed6aa3f3e3e9c.jpg


Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
ef76759392e8a8f966b0f3bd3d96d353.jpg

9dfa1ac284a1b1a20c11508464119ea5.jpg


Arene su sa opcijom 7 dana unazad kao i zakazivanje gledanja određenog sadrzaja
.Na App u ima 62 kanala i preko 100 radio stanica i dosta bogatu videoteku

Kako si se ulogovao? Ja ne mogu sa istim ovim userom i passom koji korisitm na mob? Jel to na Samsungu ili na Apple TV? Ne mogu bas da provalim sa ovih slika?
 
Samsung .Jedino ako neko ima Apple tv das mu broj telefona i pass koji nisi koristio u mobilnoj aplikaciji da se uloguje prvi put na Apple tv .Onda možes i na Samsung prihvata broj telefona i pass s tim sto broj tel kucaš 003816 pa broj pass koji si dobio u sms u

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Samsung .Jedino ako neko ima Apple tv das mu broj telefona i pass koji nisi koristio u mobilnoj aplikaciji da se uloguje prvi put na Apple tv .Onda možes i na Samsung prihvata broj telefona i pass s tim sto broj tel kucaš 003816 pa broj pass koji si dobio u sms u

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Da nadjem nekog ko ima Apple TV u Nisu? :) Nista, vise mi se isplati da cekam! Nema to ovde Marko :)
 
Jel dobio neko arena cloud na LG webos-u v3.8? Kod mene nista, namesten na srbiju. U medjuvremenu sam po prvi put probao rts planetu i mogu da vam kazem da lepo radi i da ima fin bioskop kao i dobar interfejs. Neznam sta mts ceka vise sa aplikacijom i sta se brukaju sa iris platformom, nekako je odbojna.
 
Aaa, znači ovako su došli na ideju za logo aplikacije. :D

Preko neke Smart funkcije sa veš mašine. :D A sve vreme imam osećaj da sam ranije video identičan logo. :D Odgovor je ležao u kupatilu.

Samo što je i Bitrate kanala isti kao obrtaji moje veš mašine, eh...
9f259e0d11cda80d037af6ea3a11e016.jpg
 
Poslednja izmena:
Instalira se normalno ali ne može se logovati.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Ista situacija i na FS. Nema sanse da se loguje. Probao sam par naloga

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jel izašla za android tv? Za mi box s?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Probajte ovu sa linka sto sam postavio. Trebalo bi da radi na Atv, mi box. . .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Probajte ovu sa linka sto sam postavio. Trebalo bi da radi na Atv, mi box. . .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Kako da je prebacim na android box koji sam dobio od sbb-a?

Edit

Uspeo sam da instaliram na boxu ali nikako ne mogu da se ulogujem..
 
Poslednja izmena:
Ima li neko android tv sa u ugrađenim chromecast-om?

Ako ima - kako mu radi cast-ovanje Arena cloud-a.

Meni slika malo trza.
 
Meni na tv- u gde imam posebno prikačen chromecast radi odlično.

Ali na ovom drugom televizoru sa Android 9 i ugrađenim chromecastom - trza.
Nije strašno ali se primećuje.
 
Na Google Home app imaš opciju da "built in" Chromecast prebaci na 50 Hz: Display > Use 50 Hz HDMI Mode

Pa testiraj da li uopšte radi i ako radi da li rešava "trzanje"... ako je problem refresh rate a ne nešto drugo (tipa deinterlace... ako Arena Cloud stream je uopšte interlaced).
 
Nazad
Vrh Dno