Šta je novo?

Apple Watch

Zato sto si visok i imaš više kila, pa trosis više kalorija.

Tako i ja nabijem lagano kalorije.

Inače to sto se prikazuje su active calories, a ispod charta imate ukupno kalorija koliko ste potrošili.
 
kako imas 105min exercise a samo tako malo kcal? 🤔

ja sam prilicno stacionaran zbog posla tokom nedelje tako da moj skor je 508/5/12
ja sam visoka 169, imam 55 kg, ovo je od bajsa, idem na posao sa njim svaki dan...ali npr kad vozim rolere mnogo mi vise kalorija ode... :)
 
Jedno pitanje… imam aw se i kada biram boje sto se teme tiče jel treba da mi bude kao dole sto prikazuje cela tema u toj boji ili ovaj središnji deo crn?848A4DBD-C5E5-4007-BAC1-8D374496AC6A.png
 
Da li neko može da napiše šta se dobija dodatno ako kupim apple watch sa LTE? Da li taj sat dobija isti broj kao i telefon? Da li pozovi mogu da dolaze samo na sat, ako sam telefon ostavio kući? I radi li kod nas to uopšte? Watch 7 mislim
 
Ne može u Srbiji da imaš duplu karticu istog broja za bilo šta. Sat, telefon svejedno, samo različit broj.
 
Da li postoji nekakvo rešenje za dolazne Viber i WhatsApp pozive? Sat je AW 7, ali isto to nije radilo i na AW 3.
Kad me neko zove na bilo koju aplikaciju sem FaceTime i naravno SIM poziv, sat ne reaguje.
 
Hoćete da kažete da sat ne registruje pozive preko aplikacija? Viber i slično?
 
Imao sam ranije LTE verziju, imala je holder za micro SIM. Kod tebe bi trebalo da može eSIM i fizički SIM ,naravno.
 
Nije problem kako da se ubaci kartica, nego da li operater hoce da da isti broj na dva uređaja
 
Zar ovo nije moguce da radi uz eSIM? Dakle eSIM u telefonu a fizicka u satu? Ako uopste moze u sat da se ubaci fizicka kartica?
Jel si nekad menjao karticu telefona?

Znas da ti da novu karticu, a ta stara kaze mozete nama dati ili bacite. Sto? Zato sto je neaktivna. Tako i za eSIM, postane ona druga neaktivna.
 
Jel si nekad menjao karticu telefona?

Znas da ti da novu karticu, a ta stara kaze mozete nama dati ili bacite. Sto? Zato sto je neaktivna. Tako i za eSIM, postane ona druga neaktivna.
Jesam i za fizicki znam, nisam znao da to vazi i za eSIM... koji i ne koristim ali me je to palo na pamet.

Onda mi je malo glupo da sat uopste bude LTE ako ne mogu da imam isti broj u istom, a ne drugi... ok, moze da se podesi vrv neki forwarding, ali mi nekako masi poentu. Ili je pak ja masim. :D
 
To u svetu inace postoji ali kod nas se jos niko nije setio..
 
Jesam i za fizicki znam, nisam znao da to vazi i za eSIM... koji i ne koristim ali me je to palo na pamet.

Onda mi je malo glupo da sat uopste bude LTE ako ne mogu da imam isti broj u istom, a ne drugi... ok, moze da se podesi vrv neki forwarding, ali mi nekako masi poentu. Ili je pak ja masim. :D
Fora ovog sata i jeste da ne moram da nosa i drndam telefon non stop. Šta će mi sim ako nemam isti broj.

E sad ako u svetu postoji sa istim brojem onda će i kod nas da dođe.

I ovo za viber pozive je katastrofa.
 
Yep. Koristim Orange Flex poljski i imaju esim bas za ove potrebe, sa istim brojem.
 
Koji bi ste watch preporucili za najobicnije stvari.Predjena kilometra brzim hodanjem, merenje pulsa i utrosak kalorija.Nisam uopste u temi pa je pitanje mozda malo glupo.
 
Koja je razlika izmedju 1 i 2 generacije tog SE.
 
@rix U suštini nikakva, bacanje para. Ako imaš SE1, samo bi bacio pare za SE2. Nadogradili su chip sa S5 na S8 koji je navodna 20% brži, ali su zato unazadili leđa telefona koja su sada od plastike. Ko ima SE1, a želi da se ponovi, bolja je kupovina S6 ili S7. Za te pare i dobiješ nešto više i bolje.
 
Kupio sam AppleCare+ za watch 7. Da li važe isti uslovi kao i za telefon?
 
Koji bi ste watch preporucili za najobicnije stvari.Predjena kilometra brzim hodanjem, merenje pulsa i utrosak kalorija.Nisam uopste u temi pa je pitanje mozda malo glupo.
SE, imam ja i meni je odlican, pratim sve sa njim, vezbe, san, puls...odgovoram na pozive, poruke...
 
Koliko vremena otprilike treba da se AW7 napuni od 30% do 100%? Punjač i kabl originalni.
 
Do sat vremena, pod uslovom da je punjač od bar 20W.
 
Nazad
Vrh Dno