Šta je novo?

Apple Watch

Sedmica ima tastaturu za poruke, možda zvuči glupo ali meni je mnoooogo lakše na tastaturi da iskucam poruku kad treba.
 
Da li može sa se reparira staklo na satu, ili mora da se menja? Da li je neko menjao staklo/ekran na sedmici pa da mi kaže koliko to košta ili odmah da ga tresnem u smeće
 
Nisam cuo da se to menja , bar ne u zvanicnoj varijanti. Mozda neke kineske kopije ali sta mozes ocekivati.
Sat se ne popravlja nego menja, po politici Apple-a.
 
  • Like
Reagovanja: H3x
Zato je za njega Apple Care vazan 😃
Sad baš čitam, kod nas ne može da se kupi apple care? Pitala sam po osiguravajućim društvima, niko ne radi osiguranje sata ovog tipa, a moja sestra je u austriji kad je kupila sat odmah kupila i osiguranje, ne AC nego neko drugo
 
Kod nas nista ne moze, samo zaobilaznim putevima. Pa ako ima neko osiguranje, jedan deo ce platiti osiguranje a deo vi pa uzeti novi sat ili moguce da to osiguranje pokriva sve pa ne platite nista. Neka procita uslove i sta pokriva to osiguranje.
 
  • Like
Reagovanja: H3x
Sad baš čitam, kod nas ne može da se kupi apple care? Pitala sam po osiguravajućim društvima, niko ne radi osiguranje sata ovog tipa, a moja sestra je u austriji kad je kupila sat odmah kupila i osiguranje, ne AC nego neko drugo
Otvoris US nalog , aktiviras apple Care i kod nas u ovlascenom apple servisu to mora da vazi kod nas ;)
 
Otvoris US nalog , aktiviras apple Care i kod nas u ovlascenom apple servisu to mora da vazi kod nas ;)
Nalog mi je otvoren u US pre 10 godina, ali sad je prošlo skoro šest meseci od kupovine sata..bar znam za sledeći sat šta da radim. Mnogo me ljuti što kod nas ništa ne možeš regularnim putem nego sve nešto muljaš, a ja se ne snalazim baš sa tim 🙄
 
Pitaj ovde slobodno, pomoci ce uvek neko. Jednom kad uradis sledeci put nece biti tesko ;)
 
  • Like
Reagovanja: H3x
Posle par dana provedenih sa SE satom jedina stvar koja mi malo smeta je nekako slaba baterija, a dosta notifikacija i background app refresh funkcija sam iskljucio. Ne znam kako je kod ostalih ali meni do uvece bude na nekih mozda 40 - 50 posto
 
Apple kaze baterija 18h, tako da to je okej.

Meni traje 1.5-2 dana.
 
Koja je fora sa verzijom sata koja ima sim karticu? To onda kao da imam još jedan fon jer je drugi broj od onog u telefonu, a ti mi baš i ne odgovara... Ili je neka druga fora tog SIMa
 
Noviji modeli (serija 7 i SE) podržavaju dodavanje brojeva koji nisu u telefonu, već su u vlasništvu porodice (Family share) i mogu da se koriste i kad telefon nije u blizini. Međutim, ne podržavaju to svi operatori i nisu podržane sve zemlje. Novije modele možeš da koristiš na tak način i kad nije telefon u blizini, ali gomila funkcija zavisi od operatora, tvog plana kod njega.


With cellular connectivity activated on Apple Watch GPS + Cellular models, you can stay connected even when you don’t have your iPhone. Make calls, send texts, stream music, and do so much more using only your Apple Watch. And with Family Setup, you can get an Apple Watch for kids and older adults who don’t have an iPhone.Everyone gets their own phone number, and you manage each watch using the Apple Watch app on your iPhone.

Ovde ti je spisak podžanih na Apple linku



Set up cellular on Apple Watch


Use Dual SIM with Apple Watch GPS + Cellular models


Does the watch have the same phone number as my Iphone?

 
Poslednja izmena:
Drustvo, da li Watch 6 moze da se upari sa Androidom:?
Da li moze da se potpuno ugasi Bluetooth, i sve ostale konekcije, ili mora neka da radi non stop?
Hvala.
 
Upravo probao, nece da moze. BT radi non stop da bi bilo veze sa telefonom, ostalo mozes iskljuciti( kod mene je iskljuceno sve).
 
Cao svima,
Kupila sam Apple watch 7, i nece da se upali. Kad je na punjacu daje zeleni signal, kada ga skinemm dstoji crvena munjica,

Sta mi je ciniti. ?

Inace sam nov uzela ..pre 2 sata 😀

Hvala
 
Baterija mu je skroz ispraznjena. Ne brini nista, nek stoji na punjacu, cim bude dovoljno struje u njemu sam ce se upaliti. Govorim iz iskustva 😉
 
koliko god treba, bez brige..imao sam istu situaciju, znam o cemu govorim..telefoni stoje mjesecima tako na lagerima i izadje iz njih svaka kap struje pa mu nekad treba i sat vremena da se dozove..tako he bilo kod mene..samo opusteno 😉
 
Jao i kod mene bila potpuno ista priča. Anksioznost me pukla dok sam ga gledao onako ugašenog dok vrtim klipove po YT koji se sve problemi javljaju. Već sam bio spreman da ga ujutro nosim na reklamaciju 😀
 
Upravo sam nedavno popodne stavila sat na punjač, sinoć sam batalila, rano sam ustajala pa sam ga sinoć ostavila u fioku.
I bilo je tačno kako ste i rekli, samo je bio.na punjač oko 50 minuta,malo više i sam se upalio.

@ Superiorni 18 i ja sam kao i ti odma krenula da vrtim YT da vidim sta mu je, i krenula da čitam...red snake, don't turn off, factory reset, hard reset..... I vec sam bila pomislila, jbt koje sam ja sreće vala bas 🤣

Ali se malecku upalio. Sreća

Malecki (ja mu tako tepam) je mnogo sladak, i zadovoljna sam. Kupila sam series 7, 41mm i fantastično naleze na žensku ruku. Narukvice se ne lepi, ništa ne žulja.
Iako volim veće satove inače, 45mm je za žensku ruku zaista veliki, kao da sam uzela tudj.
Sve u svemu zanimljiva igrackica.

Jedino što mi smeta je što iako je brightness na maximum,kad je napolju mrak,zatamni se dodatno kao automatsko pa ne mogu lepo ništa da vidim, a malko sam i ocoravela 🤣
Al cu se valjda navici.
 
Zaboravila sam samo da pitam, da li i njega da punim do 80 % ili moze do 100% ?

Hvala
 
Pa najjače da ćeš i za sat da vodiš računa do koliko je napunjen :) Puni slobodno do 100%, ja uzeo isto Series 7 sredinom oktobra prošle godine i battery health je trenutno na 95%, očekivano
 
Ja imam sesticu 20 meseci i pao mi BH na 90%.
 
Jedino što mi smeta je što iako je brightness na maximum,kad je napolju mrak,zatamni se dodatno kao automatsko pa ne mogu lepo ništa da vidim, a malko sam i ocoravela 🤣
Al cu se valjda navici.

Jedan od glupljih nedostataka na Apple Watch-u je upravo ta nemogucnost da se iskljuci automatska promena osvetljenja :)
 
Ma briga me na koliko je BH. Iskreno više se ne opterećujem time ni na telefonu a kamoli na satu. Telefon mi je 12 pro, star dva meseca, normalno radi sve kako treba. Kad ga ne čačkam stalno može i dva dana, kad se iživljavam može za dva sata da ode. Kao i svaki drugi telefon. A što se tiče sata više mi je modni detalj uz iPhone nego što mi stvarno treba. Mnogo mi zanimljivo da uparujem boje i stilove brojčanika sa garderobom koju nosim. Baš mi je filing da to uskladim. 😀
 
Je l imao neko problem u poslednja dva dana ili nekada ranije da mu apple pay na satu restartuje njihov uredjaj za kartice? Meni pise done na satu a uredjaj se iskljuci
 
Nazad
Vrh Dno