Šta je novo?

Apple Watch

Bravo za istyle Srbija
5 6 8 evra
 
Ne vidim razlog da se uopste i gleda njihov sajt. Moze da se ode uzivo samo da se pogleda nesto i malo procacka, a kupovina se zna, na KP.
 
Sjajno, ali verujem da ce biti papreno. Kod operatera nikad nista nije bilo niti ce biti povoljno.
 
Juče stigao se 44mm, radi neuporedivo brže i uglađenije od galaxy watch-a 46mm kojeg sam imao pre ovoga (koji isto tako bolje radi od huawei gt-a). Mnogo je lakši za nošenje u toku spavanja. Samo što sam ih ujutru skinuo zajedno sa punjača (telefon i sat) i trenutno sat ima 10% više od telefona xd... Ali se igram sa njim često tako da će inače trajati bar dan i po dva
Jedino što ne mogu da namestim jeste da mi stigne notifikacija o pozivu kad me neko zove preko Ring Cnetral aplikacije, a na njihovom sajtu baš piše da je to podržano?
 
ME 479 EUR (PDV 21%)
MK 486 EUR (DDV 18%)
EU, pa nemaju carine, pa porez na ocarinjenu robu, i ostale dažbine koje mi non-EU države imamo... :unsure:

Nemam drugo objašnjenje osim da se ovde očigledno dobro prodaju i pod ovim cenama.
 
CG i MK jos nisu u EU. Imaju i oni carine i pdv, pa je cena samo malo veca nego u DE.

Mislim da cene odredjuje Apple, pa ovo je mozda realna vrednost dinara u onosu na eur/usd.
 
Jedina prednost kupovine regularnim kanalima u Srbiji je garancija od dve godine. To ipak ne opravdava toliko veću cenu. Nisam pravio kalkulaciju kolio bi koštala kupovina van Srbije ili preko KP-a plus AppleCare+ ali sam ubedjen da ima tu prostora i za uštedu
 
Pa čak i da nema razlike u ceni, neuporedivi su AC+ i standardna dvogodišnja garancija.
 
Jedina prednost kupovine regularnim kanalima u Srbiji je garancija od dve godine. To ipak ne opravdava toliko veću cenu. Nisam pravio kalkulaciju kolio bi koštala kupovina van Srbije ili preko KP-a plus AppleCare+ ali sam ubedjen da ima tu prostora i za uštedu
Oko 120 evrica razlika izmedju Srb i Turske/Nemacke. I to da se ne cimas sa vracanjem PDVa. :)
 
da li neko zna razliku u potrosnji baterije izmedju dva modela (41&45mm) ili je zanemarljivo?
 
Je l imao neko problem da neće da klikne deo narukvice, konkretno onaj kraci deo sa "iglom"? Jednostavno samo prolazi kroz sat
 
u Gigatronu ko plati sa karticama Banca Intesa ima 15% popusta tako da sat dodje oko 63.100 din. A i ako skuplja one bodove dobija se 67 bodova odnosno oko 1.340 din.
 
Poslednja izmena:
Mali off, ali nema adekvatne teme.
Razmisljam da kupim magsafe duo. Vidim da je kod nas cena u zvanicnim prodavnicama oko 200e, toliko je i u Madjarskoj.
Na KP se cena krece od 95€. Kako je moguca tolika razlika u ceni?
 
Sve je moguće ovde. Samo vodi računa da li je taj prodavac pouzdan.
 
Mali off, ali nema adekvatne teme.
Razmisljam da kupim magsafe duo. Vidim da je kod nas cena u zvanicnim prodavnicama oko 200e, toliko je i u Madjarskoj.
Na KP se cena krece od 95€. Kako je moguca tolika razlika u ceni?

kupe za 60$ i prodaju za 100 :) izi mani :)
 
Nazad
Vrh Dno