Šta je novo?

Apple Watch

SE3 je isti kao SE2 razlika je samo u kućištu i narukvicama, kako bi Apple rekao sad je carbon neutral
 
Isključivo Apple care, a i tad menjaju sat, kao što je @Djilkosh_Ns napisao :)

Kod nas to ne naplaćuju, dok u Americi se doplaćuje 69 do 79$ mislim.
 
Deluje mi kao da mi baterija mnogo brže odilazi na OS 10. Skinuo juče ujutru sa punjača, uveče oko 9, baterija 15%.
AW 8, battery health 99%, kupljen u martu. Pre ovog update-a mi se dešavalo da uveče bude na 30-40%, upaljen always on.
 
Ja imam AW6 i guta na 10. Ne samo to nego i secka i stuca kao da je pred umiranje.
 
Ja imam AW6 i guta na 10. Ne samo to nego i secka i stuca kao da je pred umiranje.
Kod men je AW5 i nema problema nikakvih. Animacije su fluidnije i sat djeluje dosta "brze". Baterija mi je svakako 85% i punim je svaku noc prije spavanja vec duze vrijeme.
 
Deluje mi kao da mi baterija mnogo brže odilazi na OS 10. Skinuo juče ujutru sa punjača, uveče oko 9, baterija 15%.
AW 8, battery health 99%, kupljen u martu. Pre ovog update-a mi se dešavalo da uveče bude na 30-40%, upaljen always on.
Takodje mogu da potvrdim da na kkraju dana imam 15-20% manje na kraju dana nego uobicajeno

Watch os10 je jedno veliko razocarenje ionako sam od sebe, kome trebaju widgeti na satu nidje veze
 
Ja nisam primetio neku drastičnu promenu sa baterijom. Zdravlje baterije je na 94%, sada imam 39% baterije a punio sam ga pred spavanje sinoć.
 

Prilozi

  • incoming-68854C1C-4E35-4038-82CF-AD00181E70A2.png
    incoming-68854C1C-4E35-4038-82CF-AD00181E70A2.png
    72.7 KB · Pregleda: 11
  • incoming-77CDDAB8-F4D4-4DF5-8847-E46D522E3963.png
    incoming-77CDDAB8-F4D4-4DF5-8847-E46D522E3963.png
    67.3 KB · Pregleda: 11
Je l’ osjecas tezinu na ruci? Tj. tezi je od obicnog AW? Moze li ti baterija izgurati 24h ili vise sa aod-om?
 
Je l’ osjecas tezinu na ruci? Tj. tezi je od obicnog AW? Moze li ti baterija izgurati 24h ili vise sa aod-om?
Jeste tezi, ali mi ne smeta, nije nesto na sta pomislim u toku dana. Mozda jer sam nosio i Fenixa jedno vreme pa mu dodje slicno.
Baterija mi drzi duze od navedenih 36 sati. Rekao bih da ce na oko 48 da padne ispod 5%, ali ja ga obicno dopunim kad je negde na 20-25%. AOD i jedan GPS trening od oko sat vremena.
Imam trail loop i ocean loop. Trail loop znatno udobniji prilikom svakodnevnog nosenja, dok ocean obicno nosim na trening.
 
Ajde da pitam mada već znam odgovor . Jel može da se vrati sat na os9? Velika greška mi je što sam ga apdejtovao na 10. Baterija kraće traje ,dešavaju se česti bagovj npr javim se na telefonu a na satu i dalje zvoni da se javim .se2 je u pitanju
 
Jeste tezi, ali mi ne smeta, nije nesto na sta pomislim u toku dana. Mozda jer sam nosio i Fenixa jedno vreme pa mu dodje slicno.
Baterija mi drzi duze od navedenih 36 sati. Rekao bih da ce na oko 48 da padne ispod 5%, ali ja ga obicno dopunim kad je negde na 20-25%. AOD i jedan GPS trening od oko sat vremena.
Imam trail loop i ocean loop. Trail loop znatno udobniji prilikom svakodnevnog nosenja, dok ocean obicno nosim na trening.

Je l i dalje u pakovanju dolazi m/l band?

Vidim na oglasima negdje pise small negdje large.
 
Je l i dalje u pakovanju dolazi m/l band?

Vidim na oglasima negdje pise small negdje large.
Verujem da je small S/M varijanta, a large M/L. Moje su obe M/L, i fabricka i dodatna. Ne verujem da postoji varijanta koja je samo L, ako se na to odnosilo tvoje pitanje.
 
Ma onda na oglasu ne pise dobro. Znam da je islo s/m i m/l. Hvala ti😎

Cek, ocean loop je iz dva dijela i tu si dobio m i l? A trail loop je iz jednog dijela?

Gledao sam indigo alpine loop, djeluje bas dobra na slikama i videima
 
Poslednja izmena:
Ma onda na oglasu ne pise dobro. Znam da je islo s/m i m/l. Hvala ti😎

Cek, ocean loop je iz dva dijela i tu si dobio m i l? A trail loop je iz jednog dijela?

Gledao sam indigo alpine loop, djeluje bas dobra na slikama i videima
Moja greska. Ocean je one size, ne pise nigde ipak M/L i on mi je dosao uz sat. Silikonski iz dva dela.
Trail loop je na cicak iz jednog dela i on je M/L size. :)
 
Najsigurnije mi je izgleda uzeti ocean loop. I onda lijepo uzeti sebi band neki drugi. Ovako kontam da cu fulati. Dzabe i onaj measure na apple sajtu.
 
Ajde da pitam mada već znam odgovor . Jel može da se vrati sat na os9? Velika greška mi je što sam ga apdejtovao na 10. Baterija kraće traje ,dešavaju se česti bagovj npr javim se na telefonu a na satu i dalje zvoni da se javim .se2 je u pitanju
watchOS ne može da se downgraduje, samo updatuje.
 
Uzeo AW Ultra 2 sa indigo alpine loop. Razmisljao sam M ili L i vidim na netu dosta ljudi se zalilo i skretalo paznju kad se skida narukvica da zapinje za okvir sata. Uzmem L i nisam pogrijesio. Zglob mi je izmedju 9 i 10 po Apple-u, 170-175mm. Taman je velicina, a i narukvica.

Za sad je sve tip top. Watch OS10 radi 10x bolje nego na AW 5. Narukvica preudobna, tezina sata se ne osjeti toliko. U poredjenju sa AW 5 koji izgleda kao da je iz smokija ovaj je top.
 
Ja sam naručio sa ebay Original Apple 20w kao što i za telefon imam. Je..o ih USB-C.
 
Nazad
Vrh Dno