Šta je novo?

Apple Pay Srbija

Pa nije, ovo je promena zapravo. NLB je čvrsto odbijao da koristi tuđa rešenja (Apple/Google Pay) nego su baš forsirali svoj NLB Pay. Njihov CEO više puta to rekao. A sad od jednom su odlučili redom da podržavaju Google Pay (Sovenija -matično tržište, CG, MKD i BIH) a i da najavljuju Apple Pay.
 
Šta bi sa Poštanskom štedionicom? Ima li naznake da će ove godine viti dostupan Apple pay?
 
Postoji li neki limit na Apple wallet koliko se mesečno kartica može dodati?
Jer sam ubacio već 3 kom Mastercard prepaid i sad nece da prođe sledeća
Jednu ovu praznu sam i obrisao
Jedino što sam menjao u telefonu je što sam dodao u settings language/region srpski,da to nema možda veze?
Pre toga je bio English US,a Mastercard prepaid su USA kao mada za ove prethodne 3 sam unosio prave podatke kad sam ih aktivirao
 
Nema mesečnog limita, jedini limit je 12 kartica u Wallet-u sve ukupno (ali i on se povećava od iOS-a 17)
 
Poslednja izmena:
Kod mene je takođe Srbija kao region i ubacio regularno kartice. Koju banku pokušava da ubaciš i koju kartcu?
Kartice sa Bytetopup
Ubacio do sad već 3kom bez problema,ne razumem zašto sad neće palo mi na pamet to što sam menjao regional settings u iOS
Drugar već je ubacivanja preko 10 kartica u Apple wallet
 
Ne znam za te kartice, mislio sam da pišeš o našim bankama. Proveri da li su podržane. Promeni region i probaj da ubaciš.
 
Ne znam za te kartice, mislio sam da pišeš o našim bankama. Proveri da li su podržane. Promeni region i probaj da ubaciš.
Promenio na USA i neće opet
Možda kad se promeni region ima neki limit tipa 24h ne možeš dodati karticu
Ili ako obrišeš neku karticu ne može nova npr 24h
Probaću sad ovu moju Intesa Visa Inspire dodati
 
Kod promene regiona (mislim da je to bilo da instaliram skyshowtime aplikaciju za ios, sa USA na Srbija i nazad na USA) sam samo morao onaj kontrolni broj sa zadnje strane kartice da ukucam.
Nikakvo čekanje niti bilo šta slično. Kartice su Visa, naše banke.
 
Koju poruku ti izbaci na telefonu?
Da li je kartica podržana? Proveri.

  1. Contact your bank or card issuer if you see the following error messages while adding your card to Apple Wallet:
    • Could Not Add Card
    • Invalid Card
    • Card Device Limit
Apple does not approve or decline cards for use with Apple Pay. If your card was declined, contact your bank or card issuer.


 
Koju poruku ti izbaci na telefonu?
Da li je kartica podržana? Proveri.




Kažem ti imam vec takve iste 3 Mastercard prepaid drugar ih ima 8 kom
Jedino ako su blokirali danas juče
Dodao sam sad svoju Intesa Visa iz prve i na Apple i na Google Wallet i radi iz prve tap to pay
Slali su mi SMS da potvrdim Intesa Visa
Ove Mastercard prepaid nisu slali sms ni za ove 3 što su već aktivirao,koristim i skoro potrošio
 
Mislim da je do kartice i onog ko je izdaje.
 
Mastercard prepaid koja nije htela ni na Oneplus 8 ni na iPhone 13 PM iz prve je dodao u Google wallet na S23U isti naloga kao na Oneplus 8
Ko je tu sad lud ja ne znam
Radi i tap to pay
 
Najbednija od svih, Mobi banka samo obećava a ništa se ne dešava.
 
Erste ni ne obećava…..
 
Kad Mobi banka uvede Apple Pay svi ćemo nositi Apple Vision Pro ili nešto slično, plaćamo verovatno mislima te daleke 2035 godine... 😁
 
Kad Mobi banka uvede Apple Pay svi ćemo nositi Apple Vision Pro ili nešto slično, plaćamo verovatno mislima te daleke 2035 godine... 😁
za aik ne znam ali eurodikret sasvim sigurno da ce leteci automobili vec biti stanradica..
 
za aik ne znam ali eurodikret sasvim sigurno da ce leteci automobili vec biti stanradica..
Važno obaveštenje o promeni termina operativnog spajanja

Obaveštavamo vas da je operativno spajanje informacionih sistema Eurobank a.d. i Direktne banke pomereno za period od 21.07.2023. do 24.07.2023, usled tehničkih razloga. Zbog ovog odlaganja, novi brojevi računa za klijente bivše Eurobanke, odnosno za sve klijente čiji broj računa počinje sa 250, biće u primeni od 24.07.2023. godine, umesto od 19.06.2023, kako ste inicijalno obavešteni, kao i novi opšti uslovi poslovanja i izmene i dopune Okvirnog ugovora o pružanju platnih usluga.

Apple Pay možda i bude jednog dana kada završe ovo spajanje banaka....
 
Kada odem u taj deo za Debit Or Credit Card u Wallet nemam nikakav izbor banaka. Cak nece ni da skenira (posto nemam izbor banaka) vec samo mogu rucno da ukucam broj kartice koja je debitna sa logom Master card.
 
Nazad
Vrh Dno