Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Zanimljivo je da ima serija koje su vec dostupne hbo go, poput Fargo i Killing Eve. Plus domacih serija ima i na arena coludu, i u superstar katalogu. Ko zna sta im je kriterijum gde sta trpaju. Postoji Cinesseum vec izvesno vreme gde su pretezno domaci i filmovi iz regiona, poneka serija a po istoj ceni.
 
Ako imas Iris Max, imaces besplatno u paketu Apollon. Piše na sajtu MTS-a. Svi korisnici Iris Max ovu uslugu dobijaju besplatno dok imaju ugovor sa Iris Max.
 
Znaci, morao sam da se registrujem jer ne mogu da verujem koliko je nas narod cinican.
Uopste ne mislim da branim budalu kako sto je Mitrovic, ali svi vi sto serete kako je 400 din (pakla cigareta) mnogo ili kako je izbor ocajan...zapitajte se jednu stvar, da li trziste zavisi od potrosaca ili potrosac od trzista? Pa cak i piratski iptv od 50-100e godisnje Vam je mnogo i jurite arene, hboeve itd na Kodiju...ako moze besplatno. Pa kada bi malo poceli da placate, onda bi dosao i bolji izbor. (Ne odnosi se se na sve, ali na veliku vecinu korisnika u nasoj drzavi)
 
^ Ovo je ujedno i najverovatniji razlog nastanka ovog "servisa". Da se izmuze još malo para od telekoma.
 
Ima tu od svega po malo. Ko ne placa dodatno za HBO, moze da pogleda Sluskinjinu pricu, Fargo, Momke sa medisona, da nadje neke starije serije poput Smolvila ili Okruga Oranz, sitkome poput Zajednice, Ko ziv ko mrtav ili novije domace serije. Plus bazu starijih filomova. Sto da ne. Bolje i to nego juriti stalno torente (ne iskljucujem mogucnost). Pickbox je hrvatski servis a ipak je opstao. Za sada ne vidim nista lose u Apollonu, jedino sto mogu da budu bolji. A za 4k, pa jedini je sport klub u 4k, a prodaju nam se uredjai 4k i vise sto je smesno.
 
Prastatih 200 filmova i 20 serija za 399 ocaj. Zamisli da ponude na SK derbi real-barcelona iz 2015 ko bo to platio i gledao za 399 din. :)


Stvarno 200 filmova i 20 serija, ili figurativno. Ja za taj novac plaćam Netflix.
 
Ima tu od svega po malo. Ko ne placa dodatno za HBO, moze da pogleda Sluskinjinu pricu, Fargo, Momke sa medisona, da nadje neke starije serije poput Smolvila ili Okruga Oranz, sitkome poput Zajednice, Ko ziv ko mrtav ili novije domace serije. Plus bazu starijih filomova. Sto da ne. Bolje i to nego juriti stalno torente (ne iskljucujem mogucnost). Pickbox je hrvatski servis a ipak je opstao. Za sada ne vidim nista lose u Apollonu, jedino sto mogu da budu bolji. A za 4k, pa jedini je sport klub u 4k, a prodaju nam se uredjai 4k i vise sto je smesno.
Džabe mu katalog, kad je sve u musavom SD kvalitetu, Pickbox makar daje neki sadržaj u HD-u.
 
Neko je spominjao cenu od 399 din mesečno.

apollon.jpg
 
Ovakva cena onda potkrepljuje moju pretpostavku. Telekom "subvencioniše" cenu za svoje korisnike. Pola plaća korisnik, pola Telekom. Lepa šema.
 
Za tih 792 uzeti onaj najjeftiniji netflix ili hbo go i imati vise sadrzaja, mislim da ce za mts tv korisnike biti cena 399 dok za ostale nece biti.
 
Moja pretpostavka da je cena od 399 din za varijantu kada sadržaju pristupaš preko MTS video kluba/alikacije, štagod (nisam MTS korisnik).
Verovatno kao što to radi Pickbox na SBB-u.
 
Upravo sam hteo da pitam da li ce da koriste postojece SDTV fajlove sa onim odvratnim nalepljenim prevodima al' vidim da je vec odgovoreno :)
Vidim da su filmovi vecinom oni koji su se vrteli i na Pinku pre 20 godina.
 
A zašto bi neko plaćao to,kad postoji Stremio,CinemaHD,CineHub...gde se apsolutno svaki film može naći u 1080p i 4k rezoluciji...
 
Haha, lepo ja govorio da Mitrović najbolju robu ima. Koliko je njemu dobro samo :)
 
Besplatno vredi. Mnogi ljudi ne prave razliku između SD i HD kvaliteta. Citiraću jednog mog prijatelja: "Što se mene tiče, ništa bolje od video kaseta nisu morali da izmišljaju."
 
Nazad
Vrh Dno