Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis

Tu si u pravu, mnogi ne znaju ni šta su pojmovi SD i HD. Ali govorim za nas "pismenije" po tom pitanju. Ne pamtim kad sam pogledao nešto u SD rezoluciji, pogtovo ne na Žeksovim kanalima u onoj VHS rezoluciji.
 
Tu si u pravu, mnogi ne znaju ni šta su pojmovi SD i HD. Ali govorim za nas "pismenije" po tom pitanju. Ne pamtim kad sam pogledao nešto u SD rezoluciji, pogtovo ne na Žeksovim kanalima u onoj VHS rezoluciji.
SD-Standard Definition HD-High Definition.:ROFLMAO:
 
Tu si u pravu, mnogi ne znaju ni šta su pojmovi SD i HD. Ali govorim za nas "pismenije" po tom pitanju. Ne pamtim kad sam pogledao nešto u SD rezoluciji, pogtovo ne na Žeksovim kanalima u onoj VHS rezoluciji.
Ne bih vređao VHS rezoluciju, sigurno je i to kud i kamo bolje nego neki Žeksovi kanali. :ROFLMAO:

Nego ljudi, nema potrebe za jedom i ukazivanjem na besmislenost ovog servisa, jer niko sem mts-a ovo neće otkupiti (plaćati) u privatnoj režiji (jedino njihovi korisnici koji će to dobiti "besplatno"), a zbog tog dila, i ispumpavanja državnih para u Žeksov džep, su i izmislili ovaj striming servis, jer po svim logičkim principima ovako nešto ne bi opstalo nigde niti na jednom tržištu ponuda-potražnja.
 
Slažemo se u svemu. Jedno pitanje koje proističe iz ove rasprave. Obzirom da su svi sadržaji u Iris video klubu u SD kvalitetu (bar ono što sam našao), da li mislite da bi i Apollon prešao na HD ako ga Iris ubaci u ponudu?
 
Tesko, ako je biblioteka filmova iz zeksove arhive... Inace, ovo bi bilo sasvim ok da je mesecna cena 49.9 rsd ili max 99.9rsd, ovako je pretuzno, i sluzice samo kao kombina da se iz Telekoma isisa jos kinte...
 
Koliko zmam Zeks ne isisava samo kintu od telekoma. Isisava i od SBB-a za kanale koje ovi nude besplatno za produzenje ugovora. Ako ubaci hd eto ga i u SBB-u,zivi bili pa videli.
 
Ponuda je toliko slaba da meni ovo ne treba čak ni da je u 4K.
 
Izasla je Apollon za android. Nude 30 dana free. Registracija preko moba ili karticom. Prijavis se preko moba, dobijes kod (kao za promo Arena Cloud) i gle cuda. Sve isto kao Arena Cloud. Cak ni ne pusta sadrzaj, sto je i na Arena Cloud-u bilo u pocetku. Sadrzaj se razlikuje u odnosu na Iris TV ali za sada nista ne moze da se pokrene. Cena je 792 din, za sada. Preko MTS je 699 ako nemas box ili Iris tv. Najverovatnije ce i Iris Tv go biti ista aplikacija.
 
Ja imam Iris Max TV preko MTS-a (svi kanali otključani) I Apollon mi je bio otključan otpočetka? Kada sam preko mojMTS hteo da izaberem da ga gledam preko kompa ili fona, kaže "niste registrovani". Ispljunite 699 dinara ako hoćete da gledate.

Da li će mi nakon promocije, koja se završava 31. maja, biti zaključan Apollon i na Iris TV za Max korisnike ili ću moći da ga gledam besplatno. Ili da ispljunem 400 din. da ga otključam?
 
Kupi pljesku i pivo za te pare i iskuliraj ovu glupost.
 
Sviđa mi se što su svi filmovi uglavnom stari i prevodi su manje-više solidni (nisu kradeni sa glupih nepismenih sajtova, kao što to radi Pink) Inače, pljesku ne jedem jer imam 110 kg, a alkohol nikad u životu nisam konzumirao. Pivo mi se gadi!
 
Pošto nude 30 dana free,žrtvovao sam se i registrovao. Izbor filmova je toliko jadan da jadniji ne može biti,nema ni jedan noviji od 2013-15 god. Izbor serija je solidan,ima novijih naslova,ali ništa spec.

Ništa za sada ne može da se pusti,pa ne mogu da vidim koji je kvalitet videa. Jednostavno,neki debil im je pravio aplikaciju. Ima neki buđavi built-in player... Za sada moj zaključak je,bolje uzeti HBO GO,verujte mi...
 
Nude 30 dana free ali ne možeš da gledaš?
 
Pa toga nema ni u Alanu Fordu 😆
 
Ima po neka interesantna serija ali problem je što uglavnom nisu kompletne, obično samo prva sezona i ništa više.
 
Pa za novotarije imate HBO i Netflix. Meni se baš dopada što forsiraju filmove iz 20. veka. Šteta samo za seriju Goldbergovi. Ima samo 2. sezone. HRT 3 je emitovao do pete pa prestao kada je počela pandemija. Možda nastave jer čitav dnevni raspored zauzima školski program.
 
^ Ma da, filmovi sa polovine 20tog veka i serije samo prva sezona. Uživancija.
 
Ti mora da si 2010. godište. Nemaš pojma šta su filmovi iz osamdesetih! Hvala bogu, prevodi su pristojni. Ne radi ih svaka šuša koja zna alfabet sa titlovi.com
 
Ti mora da si 2010. godište. Nemaš pojma šta su filmovi iz osamdesetih! Hvala bogu, prevodi su pristojni. Ne radi ih svaka šuša koja zna alfabet sa titlovi.com
Filmovi 80-tih su najbolji. Ali smo ih sve gledali više puta,i glupo je da plaćamo za nešto što smo već gledali. Kada plaćamo neki streaming servis,plaćamo ga zbog novih stvari,pa tako Netflix konstantno izbacuje nove serije i filmove,takođe i HBO. Ovo ne vredi 700 din mesečno, pogotovo ako su filmovi i serije SD kvaliteta ili TVrip.
 
Nemam pojma, ja najviše gledam horore iz osamdesetih. Uostalom, tek su počeli s radom i vidim da svaki dan dodaju po 5-6 filmova.
 
HBO premijerno izbacio svih deset sezona Prijatelja! i Roki svih 5 delova Brand new! Čujem da je i Netflix u Americi isto uradio.
 
A koliko prevoda na srpski imaju godišnje? Preporučujem ti da instaliraš aplikaciju Tubi ako imaš EON. Tamo nema šta nema od filmova. Čak svi filmovi imaju i engleske titlove za gluvoneme. Dobro, a besplatno i bez reklama.
 
Nazad
Vrh Dno