Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Nisam, isti đavo, i ovaj gore je odličan, mada nije baš nov app.
 
Ljudi sta se desava sa Windows prodavnicom?!Ne mogu da azuriram mytube, kad otvorim store na racunaru trazi mi da ponovo platim.Sad je isti slucaj sa aplikacijom prognoza, potpuno isto sve...
 
Ne znam šta je sa preciznom lokacijom na Google Maps i slično, pa i Here, postavlja me na mapu sa greškom od bar 500m?!? Nije bilo tako ranije...
 
:D ne bas u metar malo odluta ali je dosta precizno, da u pravu si na otvorenom skoro u metar nadje u zatvorenom prostoru malo masi, sto je logicno, ipak je to telefon, inace Here kida. Sta ce biti za w10 mozda planiraju da merge-uju here i bing?!
 
Izaso update za accuweather, i dalje ne radi kad je jezik srpski.Poslao sam im preko 15 emailova za godinu dana, rekli kao popravicemo i nista!Sad svi lepo im dajte ocenu 1 i posaljite im feedback da poprave ovo!Stvarno sramota!Mada je ja vise ne koristim od kako izaso update za weather channel...
 
I Caledos je dobio update. Realarm apdejtovan, i ceo izgled je promenjen i dodali su jos dosta opcija, mnogo je dobra app
 
Realarm je super. Pisao sam o njemu još kad je izašao. Sada je još lepši sa ovom promenom,live tile mu je odličan.
 
Odlican, kao i realarm samo da mu je plocica bez ovih slika, tj da moze da se po zelji podesi ;) random sounds je super stvar!!
 
Mozes realarm po zelji. Da bude transparentna, da bude jednobojna, da biras slike ili da odaberes iz njihove galerije koje ce se pojavljivati na tile-u
 
Za chrome:

1.obrisi kes memoriju,ako si se ulogovao negde pomocu ms naloga, izloguj se

2.Instaliraj ekstenziju hola, aktiviraj je da ti se pojavi umesto ikonice USA zastava

3.kucaj u google ili bing "bing rewards", uloguj se i popuni sta treba(za adresu nadji neku usa adresu i zip kod,nadjes preko interneta) i svoj broj telefona

4.onda otvoris dashboard i tu ti pise koliko imas poena i sta sve treba da radis da bi ih osvojio



Neka ovo ostane medju nama na ovom forumu, nemojte da se hvalite prijateljima, jer znam da mogu da provale pa da vas kazne oduzimanjem poena, vremenskom zabranom, ili da stave da br telefona bude americki, i onda sve propade...
------------------------------------------
Izaso update za here mape, mapa Srbije vece za oko 24mb.
 
Poslednja izmena:
http://geekongadgets.com/2014/09/15/get-bing-reward-points-outside-us/

Metoda za PC (PC search)
1. Na Operi instaliraj extenziju Browsec ili na Chromu ekstenzija Hola (podesi na US) to je osnova za pristup B.R. posto je ograniceno samo na US region
2. Sa MS nalogom se prijavis na https://www.bing.com/explore/rewards
3. Udji na Bing i rokaj poene (2 linka jedan poen) svaki dan nova tura poena

Metoda za PC (Mobile search) dodatni poeni
*Skini extenziju koja menja User Agent Pretrazivaca (lazira kao da pretrazujes sa telefona )i podesi na Android ili IOS (User Agent Switcher) za Chrome i Operu provereno radi.

Automatsko prikupljanje poena (BOT) :D super metoda prikupljnja poena za 1minut

http://bing-pong.com/

Znaci kada zavrsis PC search na Bingu i dobijes poene onda ides na User Agent i menjas u Android i opet skupljas dodatne poene i tako svaki dan, to ti oduzima svaki dan 1 do 2 minuta (za 3 - 5 dana mozes skupiti 100poena) a to ti je 60minuta na Skype-u.
Pre nego sto pristupis Bot-u proveri dali si ulogovan na Bing Rewards.
Aplikacija za WP sa zivom plocicom http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/bing-rewards/80c3e4e4-fa53-46c6-bf6d-90439bf6e655 (USA region)

@alphablue597 da sam znao da i ti pises manual, ja bi odustao :D
MS po pitanju tih Servisa i nije na nekom nivou u Americi a pogotovo WP prodaja, tako da mislim da znaju sta mi to radimo i da je bzv svoje korisnike da kaznjavaju, ovo nije nista lose, cak sta vise podizemo rejting Bing servisa :)
 
Poslednja izmena:
Sto da odustajes, kad si bolji tutorijal napisao, svaka cast:)I ja to mislim da treba svima da daju mogucnost da koriste bing rewards, i mi smo platili telefone, nismo ih dzabe dobili...
Moram da kazem da posle danasnjeg azuriranja, here maps razvaljuju!Sad su definitivno bolje od igo-a, najbolji update do sad.
 
Danas sam se prvi put susreo sa windows phone, uzeo sam kevi lumiu 520, napravio sam joj viber i prikacena je na wireless kucni, ali kada udjem na moj vider vidim da joj stoji da je zadnji put bila online pre xx minuta iako je u dometu wirelessa. Da li ima neka fora da je uvek online kada je u dometu wirelessa? Na androidu ima opcija always connected ili tako nesto... I jel moze da se menja jezik vibera, da prati jezik sistema (i ta opcija ima na androidu), pa da joj bude na srpskom (ukoliko je i preveden uopste :p )
 
Ako ti je srpski region na telefonu, i jezik telefona srpski onda ce ti i viber biti na srpskom. Ima opcija u podesavanjima, malo procackaj setings, ako znas da podesis na androidu znaces i na wp.
 
Postoji li način da čitam (ili bar probam da čitam) stripove na mobilnom?

Postoji li neki dobar čitač, i ako neko zna odakle bi uopšte mogao da skidam stripove?
 
Ne znam stvarno.Za ebooks imas bookviser.Za stripove trazi comic reader, valjda tako bese, ali ne znam stvarno...
 
Imam jos samo jedno pitanje za bing rewards...
Da li dobijate neke poene ako instalirate Bing bar u internet exploreru?Pre je bilo da se dobija 250 poena, ali sad ne znam, jel pokusao neko?
 
Nazad
Vrh Dno