Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Odustao je samo na iOSu, na androidu ce nastaviti da ga razvijaju. Ja bih rado presao na neku open source tastaturu, ali nazalost nijedna nema slide nacin pisanja i da ima predikciju za srpske reci. Florisboard ide u tom smeru, pa se nadam da ce uskoro doci do upotrebljive verzije
 
Probaj TimelyBills.
 
Nije nemoguće, već je bio zabranjivan zbog nemogućnosti da ga dekriptuju, sa porastom problema zbog neuspešnog rata, raste i represija. Ako je blokiran, brzo će se pročuti.
 
Jel radi esanduče na novijim verzijama androida, na A12 samo vrti početni ekran, na A8 normalno radi.
 
U poslednje vreme Google contacts aplikacija uopšte neće da mi sačuva nove kontakte. Šta je alternativa?
 
Ima li neka app ili nesto da mi racuna odlazne pozive i poruke na mjesecnom nivou u postpaid paketu.
 
Pa obično operateri imaju svoju aplikaciju u kojoj pored ostalog imaš i te informacije.
Na kojoj si mreži?
 
Postovanje svima. Da li neko zna da li je moguce kada bekapujem whatsapp sa telefona na telefona da unutar aplikacije mi ostanu video zapisi koje sam slao i primao. Slike i audio zapisi su ostali ali video snimci ne iako sam i njih prebacio na novi telefon. Dakle nisam ostao bez tih snimaka imam ih i dalje na novom uredjaju ali ne mogu da ih pustim unutar aplikacije.
 
U podešavanjim, za bekap video snimaka moraš da štikliraš opciju
 
A možeš i ručno ceo folder whatsapp media da uradiš backup.
 
Hvala puno. E sad ja sam vec prebacio chat na drugi telefon. El mogu ja sad da bekapujem opet whatsapp da ga vratim na stari telefon (tamo su mi ostali svi video snimci u galerijama nisam nista brisao sa njega, niti imam sim karticu u njemu) pa da onda na njemu uradim bekap sa svim snimcima i opet vratim na novi. Ako ste uspeli sve da me razumete 🤣

Cilj mi je dakle da se vratim na tu situaciju prvog bekapovanja sa starog na novi dakle nekoliko dana unazad. Moze li to? Hvala svima unapred 😉
 
Poslednja izmena:
Onda najbolje ručno prebaciš images i video folder ili šta god već imaš.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221115_105529_Solid Explorer.jpg
    Screenshot_20221115_105529_Solid Explorer.jpg
    163.1 KB · Pregleda: 37
Ovo je moj backup u exploreru sam ti samo dao da vidiš kako se zovu folderi. Ne pričam za backup kroz samu aplikaciju.
Android 11 putanja ti je koliko se sećam: Android/media/com.whatsapp/WhatsApp
 
Pa ja ovo se slabo razumem. Da li ce moci ovako kako sam ja mislio ili da nosim to ovamo gde su strucnjaci. Nije mi tesko 😉

Meni je samo bitno da to izvedem sto sam namerio a da li Cu to uraditi ja ili da platim u servisu to mi uopste nije bitno.
 
Koji email klijent za android sa podrskom za pop3 server? svi su imap serveri sto sam probao. Ranije sam koristio Xiaomi stock klijent, koji sada iz nekog razloga ne radi
 
Mislim outlook.
 
Koji video player preporucujete a da je sposoban da reprodukuje video u ovim mak plejerima?
 
Vrh Dno