Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Evo ga nađoh to je to, hvala [emoji106][emoji6]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pokusao sam da uzmem YT premium i da prebacim google play na Indiu. Ispisa mi da necu moci da se vratim 365 dana na Srbiju. Znaci li mi sta to? Hocu li imati aplikacije i slicno? Naravno mislim na updateove i slicno. Kao i za skidanje novih ,,nasih" aplikacija

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pokusao sam da uzmem YT premium i da prebacim google play na Indiu. Ispisa mi da necu moci da se vratim 365 dana na Srbiju. Znaci li mi sta to? Hocu li imati aplikacije i slicno? Naravno mislim na updateove i slicno. Kao i za skidanje novih ,,nasih" aplikacija

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Jednom godišnje možeš da menjaš PS lokaciju.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pokusao sam da uzmem YT premium i da prebacim google play na Indiu. Ispisa mi da necu moci da se vratim 365 dana na Srbiju. Znaci li mi sta to? Hocu li imati aplikacije i slicno? Naravno mislim na updateove i slicno. Kao i za skidanje novih ,,nasih" aplikacija

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nema potrebe da prebacujes playstore na Indiju. Samo uključiš VPN na Indiju i pokreneš YT. Tamo izabereš pretplatu, jednu ili porodičnu, upišeš neku random andresu u Indiji i to je to.
 
Pokušao sam tako, i na onom prvom koraku mi izbaci cenu u dinarima. Možda sam trebao da nastavim samo pa bi obračunalo u Rs-ovima

EDIT: Obrisao sam Cache Youtuba i sad mi prikazuje lepu cenu. Hvala ti!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da. BlackBerry Passport je jako širok, pa je sjajan za čitanje mejlova i ceo taj hub mu je odličan, tako da sam navikao na te sitnice koje sada nemam.
Probaj ovu app

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninefolders.hd3

Koristim je već 4 godine.
c99461f90feb610963a234588b8e7430.jpg
0c8f69213c85f54144ffe1588491db30.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Aj da pitam i ovde. Muči me Sofascore aplikacija već duže vreme. Plaćam premium verziju. Problem je u tome što mi sve što čekiram da pratim, mislim na utakmice koje će se igrati u budućnosti (uđem npr u premier ligu i čekiram sve utakmice koje me zanimaju) aplikacija posle par dana sama sve odčekira. Stvari koje pratim odavno, tipa par godina unazad, ne dira, to je sve ok. Ali ako danas čekiram nešto novo, to će posle par dana biti obrisano.

Sve dozvole su date, uključen autostart, aplikacija zaključana u ramu itd.

Ovi iz Sofe nemaju pojma šta je razlog.

U pitanju je Mi 9T, sa XEU custom romom, android 10.
 
Jedno pitanje, N1 app, kad otvorim vest preko notifikacije ne otvara mi app već sa browsera N1 sajt. To se dešava od ovog zadnjeg apdejta zbog kog sam morao da brišem app pa ponovo da je instaliram. Može li da se to promeni da se otvara app?
 
Kakva je fora sa Vanced YouTube aplikacijom u zadnje vreme? Instaliram je, ulogujem se, ali posle dan dva Play mi ažurira YouTube aplikaciju (koju nemam) i automatski mi se vrate reklama jer obična, zvanična YouTube aplikacija pregazi Vanced. Plus, od samo starta nema ime Vanced YouTube nego samo YouTube.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Podesi u play store da ti se ne update-uje. Koristiš root verziju i kako je instaliran tako ti se pojavi update u PS. Non root verzija nema taj problem.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Bukvalno mi se nikad ovo nije dešavalo. Plus, pre sam imao Vanced YouTube aplikaciju, a sada mi vanced instalira zvaničnu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nova Launcher 7 je u beta fazi i ova verzija KONAČNO donosi swipe down gest na ikonicama na desktopu. Do sada je bilo moguće uraditi samo swipe up [emoji2956]
216fb444c976f365e3d9053b123a5d10.jpg
 
U Poweramp-u od kada sam ubacio android 11 mi više ne radi DVC, jel tako i ostalima?Screenshot_2021-01-24-07-12-02-831_com.maxmpz.audioplayer.jpg

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Može li se specifična aplikacija isključiti da se ne pojavljuje u listi za update jer nova verzija ne radi?
Osim da se menja APK signature/manifest.xml....
 
Može li se specifična aplikacija isključiti da se ne pojavljuje u listi za update jer nova verzija ne radi?
Osim da se menja APK signature/manifest.xml....

Koja je aplikacija u pitanju? Mozes instalirati staru, otici na stranicu aplikacije i ugasiti "enable auto-update". Kada naredni put kliknes update all, samo odradi skip za istu:

image.png
 
Hvala. Isključio sam auto-update za sve, ne nudi mi skip, samo stoji u listi... pre ili kasnije ću je kliknuti pa sledi ponovo .apk instalacija i podešavanje.
 
Jel vam radi Benchmark preko Tapatalka?
 
Meni od sinoć, pa rekoh da proverim da mi nije zabola nešto aplikacija...
 
Upravo proradio Benchmark na TT

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Šta je najbolje za šetnju po planinama i prirodi? Aplikacija koja može da učita trek, i prati osnovne parametre?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sada sam slucajno video da je tel krenuo da mi apdejtuje aplikaciju android auto koju ja uopste nemam. Da li se ta aplikacija jos nekome pojavila ili je zamena za google mape?
346b0a95de6b0a128d6ddc7b9402df06.jpg


Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
Da, valjda je sistemska.
Google Maps se takođe ažurirao.
 
Ja volim Locus, imaju free verziju, a i pro

https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.locus

https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.locus.pro

(ne znam koja je cena Pro verzije jer sam je kupio poodavno, pa mi više ne piše cena)

Alternativa koju ljudi vole je Orux.
https://oruxmaps.com/cs/en/

Meni nešto interfejs nije legao, pa je nikad nisam počeo koristiti, ali obe će ti odlično raditi posao.

Obe primaju mape koje možeš da skineš sa http://garmin.openstreetmap.nl/

Locus takođe daje neki kredit koji možeš da potrošiš na kupovinu jedne mape iz njihove prodavnice. Mape su im lepo našminkane.
Šta je najbolje za šetnju po planinama i prirodi? Aplikacija koja može da učita trek, i prati osnovne parametre?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Iznad ćeš videti moj prethodni post na tu temu.

Dodatni glas za Locus je što su ubacili podršku za Garmin satove, pa je sada navigaciju moguće raditi i samo na satu ili sat koristiti samo za prikazivanje smernica koje se šalju sa telefona.
 
Hvala, sad gledam. Super izgleda. Koristiš pro ili običnu verziju? Kolika je razlika?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Šta je najbolje za šetnju po planinama i prirodi? Aplikacija koja može da učita trek, i prati osnovne parametre?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Mapy.cz Cycling & Hiking offline maps
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.seznam.mapy&hl=sr&gl=US
Odlicna, mnogi rereativci planinari je koriste, ima odlicne offline mape sa svim ucrtanim stazama

a za ucitavanje offline GPX trekova
GPX Viewer
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vecturagames.android.app.gpxviewer&hl=sr&gl=US
 
Hvala, sad gledam. Super izgleda. Koristiš pro ili običnu verziju? Kolika je razlika?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kupio sam pro pre x godina i ne menjam od tada :)

Ne sećam se više šta su razlike, ali verujem da ćeš to pronaći na njihovom sajtu.
 
Nazad
Vrh Dno