Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel ima neko problema sa Twitter app? Uopšte mi ne učitava slike. Clear Cache>Force Stop ne pomaže.
Probao i Clear Data, ni to ne pomaže.
Ceo dan imam problema.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Meni piše da mi je suspendovan profil(neće da osveži i pise mi da imam 0 pratilaca i da isto toliko pratim)... Ili je nešto opasno zabagovao ili zbog Korone nesto(možda da se ne šire lažne vesti, panika).

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba mi preporuka za aplikaciju koja moze da pusta samo YT audio i da radi u pozadini. Imam FireTube, medjutim prestao je da radi kako treba pošto je YT menjao api.

Ima li nešto slično?
 
Pisano puno puta...
Recimo Ymusic...skidaš sa xda foruma...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ok je i on...ali on ide i Video...Ymusic je bukvalno samo audio..

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja koristim Vanced kao glavni...al čovek tražio samo Audio

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa njega kad minimizujes on strimuje samo audio. Tj skida internet samo za audio fajl.
 
P30PRO.
Probao sam da instaliram YT Vanced prema uputstvu sa njihovog sajta, ali dobijam grešku.
Instalirao MicroG, instalirao Sai, i kada pokrenem instalaciju Vanced, izbaci mi permission denial, a sve što je tražio sam dozvolio i ručno sam dozvolio da SAI instalira aplikacije. Neka ideja da ovo rešim?
 
Ja koristim 14.21.54 , radi bez problema. Samo microG

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Sad dobih email.

Wunderlist goes away on May 6th, 2020
Make the move to Microsoft To Do.
We have some important news for you. Wunderlist is shutting down on May 6th, 2020. We hope that our new app, Microsoft To Do, will become the new home for all your lists and tasks. It’s built by the Wunderlist team and available for free on Android , iOS , Windows , Mac and web.

We know it’s hard to pack up and move, but we want to let you know that we’ll be with you every step of the way.

Microsoft To Do makes you feel like home. We will be with you every step of the way.
You may have questions about why we’re doing this and what it means for you. After May 6th, your to-dos will no longer sync but you’ll still be able to import your lists, tasks and other content into To Do. We are no longer accepting new Wunderlist sign-ups. Take a look at our blog post for more answers to all your important questions.

You can also find out more about To Do on our blog. With list groups (folders), steps (subtasks), file attachments, and sharing and task assignments, we’ve made sure all your favorite features are there. We’ve made it a snap to import your lists to To Do, so you can start planning your day and checking off those to-dos as soon as you’ve made the move. So hit the button below to start exploring To Do.

Get To Do
Whether you joined in 2010 or just last year, we want to take a moment to say a big thank you. You, our users, mean everything to us, and we hope that you continue to share our vision and join us on this next step of our journey. Any questions? Talk to us over on Twitter or Facebook.

Thank you,
The Microsoft To Do team (formerly the Wunderlist team)
 
^ Adblocker neki možda?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Jok, međutim na Cellular radi sve super, a na WiFi-u uopšte ne učitava slike, dok sve ostalo učitava uključujući i video.
Izuzetno čudno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Treba mi preporuka neka kao sto je Huawei Health. Da ima widget koji stalno broji korake, da moze da se ukljuci da krene merenje (hodanje, trcanje i ostalo) pa da markira na mapi kuda se kretalo uz propratnu statistiku. Postoje oni Pedometri ali nisam video da ima ovo zasebno sa mapom i sa widgetom kao sto je Huawei Health.
 
Kako da skinem good lock sa apk, mislim skinuo sam ali ne radi, non stop kao nema konekcije?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Skineš Nice Lock. God lock neće raditi jer nije podržan za našu zemlju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koja je trenutno najbolja Camera app?
Nešto mi "ne leži" ova što dolazi uz Huawei telefon...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Google cam samo nadji za tvoj telefon.
Meni vrhunski radi.
 
Nazad
Vrh Dno