Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Bože sačuvaj šta guraju u te telefone.
Disejbluj celu aplikaciju lepo, ne treba ti to zlo.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koristi li neko podcast go? Meni deluje mnogo preglednije nego podcast addict. Neki predlog za domace kanale?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja koristim Pocket Cast, a slušam Infinitum i Dopise iz Diznilenda.
 
Hvala na odgovorima.
Verovatno je u pitanju neka Alkatelova aplikacija za čišćenje memorije i retko korištenih programa, zove se na srpskom "Pojačaj". Do pre 10-15 dana nisu tako napadno iskakala obaveštenja. Na žalost ne postoji nikakav meni za podešavanje tog programa pa ne znam ni gde bi isključio notifikacije. Nisam ništa menjao u podešavanjima, verovatno je sa nekim apdejtom to promenjeno. Nadam se da će se javiti neko sa Pixi4 telefonom pa da kod sebe proveri.
Zadrži prst na toj notifikaciju pa ćeš dobiti mogućnost podešavanja notifikacija za tu app.
 
Koristi li neko podcast go? Meni deluje mnogo preglednije nego podcast addict. Neki predlog za domace kanale?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Bg geek, tehnopolis, infinitum, a pored dopisa iz diznilenda, tu su i daskoimladja.com svaki dan

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pre vise od 10godina b92 je uveo kod nas moze se reci prvu seriju podcasta, ne znam izgleda je sa b92 jedino tehnopolis prisutan... ideja je super, ali mi smo mala zemlja i ne postoji neko interesovanje...

podcaste na Srpskom mozes na prste da izbrojis. ... dobao i bih Radio Slobodna Evropa redovno se azurira , Male pobede , Dopisi iz diznilenda (zaista za pohvalu) ... Tehnopolis... pescanik je na soundcloudu pojedini podcast playeri mogu i odatle da preuzimaju audio zapis... itunes ima sigurno najpopularniju bazu, mada ima i ostalih gpodder...
 
Naravno da moze. Podaci na njoj ce biti enkriptovani i neupotrebljivi (sto je dobro), ali moze se formatirati ponovo.
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko podcast go? Meni deluje mnogo preglednije nego podcast addict. Neki predlog za domace kanale?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Webinarium, IT Serbia, Male pobede...
Oni su prvi krenuli od domaćih, samo u zadnje vreme nema epizoda.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://www.benchmark.rs/vesti/b92_pokrenuo_svoj_podcast-10261

Peščanik, Poligraf, Kažiprst i Insajder. sve je to bilo na podcastu ali ... vremenom...

Radio Beograd ima dobre emisije , pa ko voli da slusa nesto pametno :)

RTS Визија http://www.rts.rs/page/radio/ci/podcast/4836/vizija-/audio.html

RTS Повишен тон http://www.rts.rs/page/radio/ci/podcast/5281/povisen-ton/audio.html

RTS У средишту пажње http://www.rts.rs/page/radio/ci/podcast/2701/u-sredistu-paznje/audio.html
 
Zadrži prst na toj notifikaciju pa ćeš dobiti mogućnost podešavanja notifikacija za tu app.

Hvala puno, donekle je pomoglo. Tako sam uradio kako si rekao, pojavio se meni za podešavanje, isključio sam šta je bilo uključeno i za ceo dan se samo 2 puta pojavila ta notifikacija. Ne znam kako su i te 2 prošle kad je još uvek isključeno, ali i ovo je olakšanje u odnosu na one besmisleno brojne poruke.
 
Postoji li app za Android 7 koja radi ovo:
- pozoveš nekoga (ili neko pozove tebe)
- veza se uspostavi - tada app treba da ugasi ekran
- razgovor se prekine - tada app treba da uključi ekran
Znači, kao proximity senzor, ali da radi i kad telefon nije blizu lica.
 
Kao sto vidis napisao sam ''ako neko hoce da proba'', naleteh na tu vest na G+ pa sam hteo da podelim.

A znam zasto si otkucao takav komentar ali to vec nije bitno, posebno ne za ovu temu.
 
Poslednja izmena:
Samo sam pitao, nista vise [emoji23] #nohate
 
Postoji li app za Android 7 koja radi ovo:
- pozoveš nekoga (ili neko pozove tebe)
- veza se uspostavi - tada app treba da ugasi ekran
- razgovor se prekine - tada app treba da uključi ekran
Znači, kao proximity senzor, ali da radi i kad telefon nije blizu lica.
Tasker? Ili onaj ifttt možda
 
Imam p9 lite i nisam bas zadovoljan kakve su fotke. Gledao sam tu od opcija sta ima ocigledno da mu nije neka optika. Svi na slikama budu krupniji, neprirodni, deblji,...
Jel imate neku dobru aplikaciju a ne sa preterano puno opcija koja mi mogla da zameni ovu fabricku aplikaciju?
 
Konačno možemo da menjamo romove i fonove a da ne idemo u banku intezu [emoji1] Laknulo me je jako [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konačno možemo da menjamo romove i fonove a da ne idemo u banku intezu [emoji1] Laknulo me je jako [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nekad je moglo s titanium bekap-om a sad ne. Imam full verziju titanium-a i promenio sam telefon ali intesin app provereno ne radi tj. vrnem app ali kad treba da se potvrdi pin nema one opcije za potvrdu.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To odavno ne može a do sada sam stalno morao da idem u banku tako da su me dobro zapamtili [emoji3] ,super je sada.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Nekad je moglo s titanium bekap-om a sad ne. Imam full verziju titanium-a i promenio sam telefon ali intesin app provereno ne radi tj. vrnem app ali kad treba da se potvrdi pin nema one opcije za potvrdu.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Od ove Intesa 2.0 ne može titanium. Imao sam i ja plaćen titanium al dzabe. Sad lepo se uloguješ na netu na nalog i ponovo aktiviraš aplikaciju i miran.. Ima i za onu drugu..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze neko da pojasni da li se i danas dobija onaj disk za ebanking ili ne moram uopste do njih zbog toga... (nisam davno koristio intezin ebanking) Ebanking bi mi najvise sluzio za aktivaciju mbankinga , sve ostalo radim na telefonu, brze je i lakse. ..
 
Kakav disk. [emoji14]
Odeš u banku i dobiješ tamo sve što ti treba, ne može bez odlaska.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sada ti aplikacija u telefonu služi slično kao disk,generiše kodove...Screenshot_2017-10-11-11-36-23.jpg

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Sada ti aplikacija u telefonu služi slično kao disk,generiše kodove...Pogledajte prilog 238168

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
da video sam to a ovo me posebno nervira, sa desne strane je screen koji zelim odmah da vidim kada startujem app a ne tako da bude da viri sa desne strane hamburger menu ... [emoji848]

573af906da2e6ab0357d49d337e1a3d1.jpg


ima neka fora ili mora tako uvek!?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno