Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Upravo pronasao Pixel pleyer, mnogo dobra stvar. Ima u sebi radio, podcaste i jos svasta nesto.
 
Imam link2sd problem... formatirao sd karticu i podelio particije i drugu od 768 mb fornatirao kao ext3 međutim kad treba da odaberem prilikom pokretanja link2sd izbaci mi grešku
Ima li rešenja guglao sam ali sve neki bzvz odgovori.....
275dfb108889b94406c3a2c9d7a20e5b.jpg
1d38cb3d5287a2bb60e6c101a8cd00ef.jpg


Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Jel ima još neke razlike u odnosu na besplatnu verziju osim što je add-free?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mrzi me da se vraćam puno nazad, a vidim da se u poslednjih par stranica nije pisalo, da li ima neka aplikacija za slušanje YouTuba u pozadini ili sa ugašenim displejem? Do skoro sam koristio Firefox, fino je radio, ali to više ne radi.

Koristi li neko YouTube na taj način?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi i to odlično a možeš i da skineš spot ,stavi na izuzeće da ti rom ne gasi apk
97b30400b15e7989a4252b5df69ffe8a.jpg


Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Drugari,

Evo SALE-a ove nedelje

Moj ICON PACK PRAOS i SORUS su BESPLATNI na Play Store-u samo dva dana.

Zamolio bih i forumase koji ne koriste icon packove, samo da ga skinu i posle da ga izbrisu (uninstall) zbog broja download-a

Takodje, ako mozete da udarite 5 zvezdica, puno bi mi znacilo.

Mozete ga skinuti ovde ---> PRAOS - ICON PACK

Mozete ga skinuti ovde ---> SORUS - ICON PACK

Unapred hvala svima i veliki pozdrav
 
@Vertumus podrška za HTC Sense?
 
Evo opet od danas instagram nece da ucita sadrzaj sa naslovne strane....ne znam sta mu je...
 
@Vertumus

Skinuo, obrisao, jer kao kao i prosli koje sam skidao ne radi na Asus ZenUI launcheru. Steta.
 
Kolekcija ,odlične ikonice.
66eba2d14c68015510f821af78689b5c.jpg

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel ima još neke razlike u odnosu na besplatnu verziju osim što je add-free?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ovo i mene zanima, odnosno kako se MX Player Pro verzija ponaša sa AC3 i DTS kodecima? Da li se sa GP mogu skinuti dodaci koji podržavaju AC3/DTS ili ih pro verzija ima u sebi?
 
Poslednja izmena:
Ja koliko se sećam za ac3, imaš na xda da skineš i radi normalno sa free verzijom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@nightshadow

Skidao sam ali posle je prestalo da radi, nemam pojma zašto a mrzelo me je da se "mlatim" sa time. Skinuo sam VLC na kojem sve radi bez ikakvih dodatnih instalacija i prilično sam zadovoljan. Opet za ove male pare bih kupio MX ako bi mu pomenuti kodeci odmah radili. :)
 
@nightshadow

Skidao sam ali posle je prestalo da radi, nemam pojma zašto a mrzelo me je da se "mlatim" sa time. Skinuo sam VLC na kojem sve radi bez ikakvih dodatnih instalacija i prilično sam zadovoljan. Opet za ove male pare bih kupio MX ako bi mu pomenuti kodeci odmah radili. :)
Mislim da pomenuti kodeci ne rade zbog licence koju ovi treba da plate. Kako na VLC radi, nemam pojma?! Ipak mislim da ti to nije problem. Ja nisam bio siguran koji mi kodeci trebaju, pa sam sa XDA skinuo zip sa MX all codec i prilikom pokretanja player ih je odmah prepoznao iako fajl nisam premestio iz download foldera.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Drugari,

Evo SALE-a ove nedelje

Moj ICON PACK PRAOS i SORUS su BESPLATNI na Play Store-u samo dva dana.

Zamolio bih i forumase koji ne koriste icon packove, samo da ga skinu i posle da ga izbrisu (uninstall) zbog broja download-a

Takodje, ako mozete da udarite 5 zvezdica, puno bi mi znacilo.

Mozete ga skinuti ovde ---> PRAOS - ICON PACK

Mozete ga skinuti ovde ---> SORUS - ICON PACK

Unapred hvala svima i veliki pozdrav

zasto tvoji icon packovi nikad nisu dostupni nama u Crnoj Gori? Ne bi mi bio problem da skinem i dam 5 *, al ne mogu :p
 
@ vertumus
Odlične ikonice, sledeće su, nadam se, Omoro :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Realno je da podržiš kolegu sa foruma i zemljaka koji pokušava da napravi dobru stvar.. Evo ja prvi imam kupljenih 6-7 packova od kojih nisam koristio 4 sigurno.. Čisto radi podrške sam kupio jer bih svejedno tih 100 din potrošio na nešto bezveze..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje 7 pack-ova

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk
 
Jel vi mozete da instalirate app Rain Alarm? Meni izbacuje da nije dostupno u nasoj zemlji.
 
Njega zanima ova mislim
a7656d3fd931c22c5ca22b2ab429dd1b.jpg


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno