Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Preko čega? Wireless ili kabl?

Sent from my m2 note
 
@Djilkosh_Ns

Preko Wireless-a,nešto kao Pushbullet
 
Poslednja izmena:
Znao sam za tu opciju,ali nisam znao koliko je pouzdano,jer sam do skoro bio na mts-u gde mi to nije trebalo,a sad na Vipu pa mi treba za svaki slučaj.

Hvala puno.:wave:
И ја сам на мтс-у, али зар VIP нема исто то?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
@Djilkosh_Ns

Preko Wireless-a,nešto kao Pushbullet
ES File explorer, samo povezes sa kompom nema dodatnih instaliranja nikakvih add-onova, cista automatika, a i ovaj program je svakako najbolji u tom segmentu.
Probao i Solid, za mene nula ovaj 10-ka.
Probaj neces pogresiti.
 
Jel ima neka aplikacija da izbacuje sniženja,npr za ovaj black friday sto ide,sa amazona,eBaya alija i sličnih sajtova,al fazon da ima obuhvaćeno sve u jednoj aplikaciji?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Znam za to, ali nisam mislio za kupovinu aplikacija, vec za sniženja i dealove uopste sa tih shopping sajtova...
 
Htedoh isto to da pitam upravo?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao što rekoh u drugoj temi, za Evropu postoji mydealz.de , postoji aplikacija,tu je i idealo.de , mada je ova prva bolja. Za Ameriku, tu je slickdeals, ima aplikacija.
 
Kao što rekoh u drugoj temi, za Evropu postoji mydealz.de , postoji aplikacija,tu je i idealo.de , mada je ova prva bolja. Za Ameriku, tu je slickdeals, ima aplikacija.
Hvala. Smor je što ko ima AdBlock ne može da otvori ni jedan deal :)
 
Flud neće ništa da skida, ubacim torrent i stoji i ne mrda. Na kompu normalno skinem, a do sad je normalno radio. Dal ima nešto u podešavanjima da se podesi?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Cudno, jos neko je napisao da mu ne radi Flud dok na mom tel. radi normalno ali zato uTorr ne radi.

Ovo pise za poslednji Flud apdejt:
Version 1.4.8.1
* Fixed an issue with magnet links not starting.

Sent from my D6503
 
I meni tako nekada, zato imam flud i micro torrent.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sad sam probao, neće ni na tabletu...

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Potrebna mi je mala pomoc u vezi Nova lounchera (ili bilo kog, probao sam i sa Apexom). Nema sanse da postavim za podrazumevani pokretac. Sta god podesio u podesavanjima home dugme me baca na stock pocetni ekran. Sve je pocelo kada sam uradio clear data u Nova, lepo je funkcionisalo do tada. Dakle, ne mogu ni jedan louncher da postavim kao podrazumevani, Huawei home je uvek primaran, cak me i ne pita koji hocu kao podrazumevani. Kada u podesavanjima Nove idem na postavljanje Nove kao podrazumevani louncher nista se ne desi. Da li neko zna o cemu se radi?
 
Huawei ima u meniju negde (malo su zakopali) opciju da se odabere podrazumevani launcher.
 
Pa posto si vec odradio clear data u Novi, onda sad nemas sta da izgubis - reinstaliraj je, pa kad budes pritisnuo home dugme, pojavice se i Nova u opcijama, pa odaberi "always"
 
Nece. Reinstalirao sam, ali mi uopste ne nudi da to odaberem, vec sam probao. @desp Ne mogu to da nadjem. Jos neka ideja?
 
Nece. Reinstalirao sam, ali mi uopste ne nudi da to odaberem, vec sam probao. @desp Ne mogu to da nadjem. Jos neka ideja?
Settings-apps-advanced-default app settings- launcher. To je tako na emui 4.0 i 4.1

Zavuceno taman da ljudi odustanu [emoji3]

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno