Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni dobro radi, ali proždire ram. Ne mogu telefon normalno da koristim dok je aktivan.
 
Da li postoji neka apk koja bi neaktivni ekran na primer probudila duplim klikom ili nesto slicno;)
 
pomoć

Ne znam gde da pitam, da li postoji način gledanja filmova online preko android tv box ili androida na tablet?
 
Koji je po vama najbolji cistac?
Probao sam onaj toolbox ali je stalno aktivan,clean master nista posebno,IObit cini mi se nista bolji.
Cudi me da nema ni jedne aplikacije sajtova poput filmovina,na kom ima dosta filmova sa titlovima.
 
Poslednja izmena:
Koji je po vama najbolji cistac?
Probao sam onaj toolbox ali je stalno aktivan,clean master nista posebno,IObit cini mi se nista bolji.
Cudi me da nema ni jedne aplikacije sajtova poput filmovina,na kom ima dosta filmova sa titlovima.

Showbox i cepaj, kakvi filmovini, filmovizije, itd :D
 
Aj jedno glupo pitanje:D, a kako do prevoda na showboxu? Mislim jel moguce nekako....
 
A jedino da prelistam 2000 strana, prelistao sam desetak zadnjih I pre tvoje pomoci, na search mi ne daje nikakve rezultate
 
Da li postoji mogućnost da film koji gledam preko showbox šerujem direktno na TV? SGS4 i neki Samsung smart TV koji ima ugrađen WiFi modul. Pada mi na pamet neki Plex ili sl, ali se pitam da li je moguće?

Edit: Pretpostavljam da bih morao da imam video na telefonu
 
Poslednja izmena:
Bežično je moguće sa allshare cast podržanim televizorom, ili miracastom, a žičano mhl to hdmi adapterom
 
Da li postoji mogućnost da film koji gledam preko showbox šerujem direktno na TV? SGS4 i neki Samsung smart TV koji ima ugrađen WiFi modul. Pada mi na pamet neki Plex ili sl, ali se pitam da li je moguće?

Edit: Pretpostavljam da bih morao da imam video na telefonu

Ako imaš xbox, ps3 ili Apple tv skineš preko showbox - a pa strimuješ pomoću Double Twista na to što imaš. Za to ti ne treba upaljen ekran. Ova kombinacija radi odlično
 
Da li postoji neki browser a da je brzi od chroma a da ima mogucnost synca bookmark-sa. Kada nesto bookmarkujem na kompu bookmarkuje se i u telefonu i obrnuto kao na hromu, a da nije sporo i izbagovano kao hrom.
 
Opera classic ima takvu vrstu synca.

Ne znam šta te zeza kod Chrome, jer kod mene sync radi odlično (koristim ga svaki dan).
 
Radi i meni sync odlicno i to je jedino sto radi :d samo zato ga i koristim. Inace u poredjenju sa drugim browserima je tuga. Pritisnem 20puta back on jedva jedan korak ode u nazad, kada nesto pretrazujem pa izadjem recimo do whatsappa pa se vratim u chrom crna slika tu gde treba da je stranica kada pipnem bilo gde onda se tek pojavi stranica itd
 
Vrh Dno