Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa vidis da sam rekao u slucaju da ima default slusalice. A ja cak i kada slusam flac sa senn cx150 volim za svaki zanr da doteram malo eq ;)
 
Treba mi widget za paljenje i gašenje 3g-a. Znači za prebacivanje sa 3g u 2g mrežu i suprotno, ne data. Gledao sam malo po Playu ali slaba valjda.
 
Nema toga. Moras u settings pa rucno.
 
Na stock Rom-u navodno nije moguće. Na AOPK-u to postoji i u formi toggles button-a. :rolleyes:
 
Nabacio sam WiFi. Jel ima nesto interesatno, korisno sto bi ste preporucili da posedujem?
 
Da li samo meni ne radi market enabler od večeras, ili još nekome?
Da Google nije update-ovao market?
Ništa ne funkcioniše od zemalja, kao ni čišćenje keša i restart.
 
Meni radi, doduse ja koristim unlocker vec godinu dana, market enabler je poceo da me zeza nesto i od tad ga promenio i do sad sa unlockerom nikakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Hvala i ovo je nešto. Nisam znao da ima restrikcija za stock romove, stvarno glupo...
 
Pomoc prijatelja :). Posedujem tablet huawei media pad. Potrebna mi je sugestija koji player instalirati za gledanje dvix filmova, a koji omogucava ucitavanje titlova bez problema da iste moras stavljati u isti folder gde je film i nazivati ga istim imenom. Unapred zahvalan.
Ako neko ima i neke narodske verzije, rado cu ih primiti na pm ;)
 
MX Player,free na google play.
 
Može li se u androidu 2.3 namestiti proxy za bežične mreže? Sistemski, ili za brauzere, svejedno.
 
Sinoć mi je proradilo preko proxy za usa. Bez njega ne, ni unlocker ni enabler.
 
Sinoć mi je proradilo preko proxy za usa. Bez njega ne, ni unlocker ni enabler.

I mene zeza u zadnje vrijeme Market Unlocker, možeš li da napišeš podatke za proxy koji si koristio?
Hvala unaprijed.
 
Meni radi i dalje bez problema Market Unlocker. Bez ikakvog proxy-ja.
 
Meni ne radi otkako sam uradio upgrade sa 4.1.1 na 4.1.2 preko KIES-a (Galaxy S3).
 
Ako updejtovao preko Kiesa, verovatno si izgubio root, a za market unlocker treba root.
 
Nadam se da niste za dzabe dizali frku da vam ne radi unlocker ako nemate root...
 
More nije frka za dzabe, evo ni meni ne radi unlocker od jutros nikako! Tj. Bez proxy-a. Sa proxy-em nisam probao,moram da nadjem neki dobar.
 
Poslednja izmena:
Ja nikad nisam koristio proxy, tako da ne znam, evo upravo sve sljaka jos jednom proverio... Sto inace ne koristite tunelbear?
 
Vrh Dno