Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kako vam radi tunein pro 12.8 to je ovaj zadnji sa amazona. Meni kresuje, spor je...
 
Imao sam problem sa ad away, skoro ništa nisam mogao da otvorim u browseru, sad sam stavio adblock plus, isto banned na storu.
 
Koje aplikacije preporucujete u zamenu za Twitter? Skinuo sam Talon, ali ne mogu da se ulogujem, posle sam video da ima neki limit (uzgred, jel moze nekako da se predje preko toga?), a posle toga Tweetings ali mi je nekako bio prenatrpan i lose uradjen. Uglavnom, Material dizajn, da u neku ruku bude vrlo slican originalnoj aplikaciji, ali da opet ima dosta razlike. Jedino sto mi se kod Tweetingsa svidelo je animacija prikazivanja novih tvitova, slicno kao kod G+.

http://www.getfalcon.pro/
Nije baš material ali probaj svakako.
 
I ja ga svima preporučujem. Apsolutna desetka. Ignoriše kvačice, pretražuje poi imenu, prezimenu, nadimku, kombinaciji početnih slova (tipa, Zoran Petrović: zp, zop, zpe...), swipe levo, desno za sms i poziv...

Sve to ima i RocketDial, plus notes, white list, black list i sl.
(nema pretgragu zp za Zoran Petrović, što je i dobo, jer zp da izbacuje Zorana Petrovića je više bug nego feature) :d
 
Probah Rocketdial.. citavih 5 sekundi pre nego sto sam se vratio na ExDialer. :) Dizajn Rocketdiala mi se uopste nije svideo, nisam ni stigao do testiranja funkcija.
 
Ja sam ja mislim promenio 10 dialera i UVEK sam se vracao na ex dialer. Pitam se samo zasto sam trazio dalje. Valjda da promenim malo. Sve osim ex dialera je mlacenje prazne slame.
 
Koristim Gmail app za sve naloge, i yahoo, isključena sinhronizacija i ranije je moglo prevučeš prstom gore i sinhronizuje manualno, sad više ne, dal je neki update zeznuo stvar.
 
Koliko Greenify ima smisla na nerootovanom OnePlus One (imajuci u vidu i da raspoloziv RAM ocigledno nije problem) a zelim da imam FB push notifikacije i FB messenger aktivne? Na SGS1 mi je bio bas koristan, ali je to skroz drugacija prica/situacija...

Jel neko ima neke koristi od Google now i da li ga drzati ukljucenog? Koliko baterije/CPUa trosi.. i ako nije potreban sta sve poiskljucivati da bih ga skroz ubio?
 
Interesuje me kako na youtube aplikaciji za android da sortiram po broju sa najvise pregleda vide-e u zavisnosti od search-a ili subscription-a.Ja gledam al ne vidim da to ima da se podesi
 
Ja sam ja mislim promenio 10 dialera i UVEK sam se vracao na ex dialer. Pitam se samo zasto sam trazio dalje. Valjda da promenim malo. Sve osim ex dialera je mlacenje prazne slame.
Da li si probao Truedialer? meni je baš legao, najbolji do sada
 
Ne ubija koliko ja znam (koristim rutovan telefon) - već ih stavlja u hibernaciju ...
 
^ I ja tako mislim, stavlja ih u hibernaciju i uglavnom ih ne budi sve dok ih korisnik ne pokrene.
 
Mogu da se naprave i dve korisne prečice...

fa696e7333019d50ff900302dccfb3c3.jpg
 
Poslednja izmena:
koliko ja vidjeh, greenify ubija aktivne aplikacije ako telefon nije rootovan , ne stavlja ih u hibernaciju i sl...

Ne ubija koliko ja znam (koristim rutovan telefon) - već ih stavlja u hibernaciju ...
^ I ja tako mislim, stavlja ih u hibernaciju i uglavnom ih ne budi sve dok ih korisnik ne pokrene.

Jeste videli da je čovek napisao ako telefon nije rootovan...
 
^ Pa radi greenify i na nerootovanom telefonu, samo sto mora manuelno da vrsi hibernaciju a ne automatski kao kod rutovanog, samim tim je i efikasniji i bolje radi kada je telefon rutovan.
 
Radi kako hoćeš samo je najbolje imati root i plaćenu verziju + xposed ...

DISABLE YOUR SCREEN LOCK & BIND ACCESSIBILITY SERVICE: For automatic hibernation to work on non-root devices.
 
Manite se tog greenify, nije ovo 2012 godina i taj OnePlus One nije neki galaxy Ace.
 
Probaj Echo Lockscreen, koristim ga duze vreme i odlican je.
 
Jel ga koristiš na telefonu sa 3 giga rama i 3100 mah baterijom?
 
Како да читам 24сата, тражи ми flash plyer који не могу да скинем? Ни један броузер неће да отвори, раније сам могао да прелиставам новине.
 
Poslednja izmena:
Како да читам 24сата, тражи ми flash plyer који не могу да скинем? Ни један броузер неће да отвори, раније сам могао да прелиставам новине.
Dolphin browser i instaliran flash. Imas oba da skines na xda forumu.
 
Nazad
Vrh Dno