Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imam jedan problem pa mozda neko moze da mi pomogne.
Kupio sam pre neki dan preko ebay-a kameru za video nadzor bebe. Super stvar ima i audio. Radi sve super osim aplikacije na telefonu. Aplikacija se zove macroSEE. Problem je taj što kad uključim da mi radi kamera i ja gledam live stream neće da ostane ekran stalno upaljen nego se gasi. Ne prepoznaje tel da treba da bude stalno upaljen ekran za to i služi aplikacija. Probao sam na 3 telefona i isto se dešava. Glupo je da sada svaki put pre pokretanja idem u podešavanja za ekran pa da stavim da se gasi na 10 min toliko može najviše na note 2.
 
Imam jedan problem pa mozda neko moze da mi pomogne.
Kupio sam pre neki dan preko ebay-a kameru za video nadzor bebe. Super stvar ima i audio. Radi sve super osim aplikacije na telefonu. Aplikacija se zove macroSEE. Problem je taj što kad uključim da mi radi kamera i ja gledam live stream neće da ostane ekran stalno upaljen nego se gasi. Ne prepoznaje tel da treba da bude stalno upaljen ekran za to i služi aplikacija. Probao sam na 3 telefona i isto se dešava. Glupo je da sada svaki put pre pokretanja idem u podešavanja za ekran pa da stavim da se gasi na 10 min toliko može najviše na note 2.

Tasker?
 
Mozes i ovu aplikaciju da ubacis, ima opciju stalno ukljucenog ekrana za izabrane aplikacije. Ima i gomilu drugih korisnih stvari.
 
Da li neko zna neku aplikaciju/program za android/pc preko kojeg mogu da koristim "wifi display" opciju na telefonu,pa da mi ekran telefona bude prikazan na monitoru laptopa?
 
Jel postoji neka aplikacija kojom bih naterao kapacitivne dugmice da budu stalno ukljuceni kada je i ekran ukljucen...? Ili makar da povecam timeout?
Rutovan je telefon,tako da moze sve. Alcatel 6040x.
 

Ma imam njega, ali on ne može da prosledi direktno video na smart TV. Dok recimo fabrički plejer (SGSII) u gornjem levom uglu ima ikonicu koja izgleda kao ekran sa naizmeničnim strelicama i kada to kliknem reprodukcija se nastavi na TV-u, ali nema prevoda.
 
Videh na stranom forumu preporuku za bright weather aplikaciju i stvarno je lepa i najvažnije tačna.
Koristi li je neko ovde posto ne kapiram ovu foru sa decimalnim zapisom temperature?


Inače, ako neko traži dobitnu kombinaciju, moja preporuka za vreme je bright weather i weather timeline forecast (placa se), dopunjuju se fantastično, prelepe su....
 
Ma imam njega, ali on ne može da prosledi direktno video na smart TV. Dok recimo fabrički plejer (SGSII) u gornjem levom uglu ima ikonicu koja izgleda kao ekran sa naizmeničnim strelicama i kada to kliknem reprodukcija se nastavi na TV-u, ali nema prevoda.
Predpostavljam da ti treba kombot, tipa mx player + chromecast ili slicno. Tj neki player koji pusta titlove i podrzava neki od programa koji mogu da rade streamovanje preko wifi na tv.
 
Probajte da otkljucate pro funkcije kod "a better camera" apk sa promo kodom. Inace te pro funkcije kostaju 4 dolara.

Promo kod je : appoftheday
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418739594779.png
    uploadfromtaptalk1418739594779.png
    680 KB · Pregleda: 361
Imam problem sa Twitter app, odjednom je počeo da mi odlazi na poslednji twit dok je ranije bilo na prvi ne pročitani i onda čitam sve do kraja, probao sam reinstall isto, a u opcijama ne vidim fazon go to first unread ili sam corav
 
Kako da namestim da mi u novi ne razvlači folder? Pre je bio uzan kako mi odgovara, a sad se razvuče preko celog ekrana.
 
A jok, samo sam restartovao novu i vratilo se na staro.
 
Moze mi neko pomoci...

Kako isključiti da mi ne stižu poruke od telenora za propušten poziv?
Svakako mi stigne notifikacija na koji broj se nisam javio...
Tako da su mi poruke nepotrebne.
Hvala
_____________________________________________


Ako koristite aimp player i hocete da cover album vuče bez tagova uradite sledeće (kopirano kako su oni meni odgovorili) :
1. Image should be placed in same folder or in one of sub folder with following names: Scan, Scans, Cover. Of course, image can be embed in file tags too.
2. Following formats are supported: GIF, JPEG, PNG, BMP
3. Image size must be less than 1 MBytes. Note that app may fall to load a smaller image, because of limit for memory for app in Android OS
 
Poslednja izmena:
Dobio sam update za whatsup. Jel normalno da ovakva aplikacija trazi onoliko prava?!

Ajde za in-app kupovinu, ali: uvid svega sto se radi na telefonu, bookmarkse, browsing istoriju, koje aplikacije se koriste, cita accounte, mikrofon (koji ce mu ovo kada nema pozive!), cita uredjaje koji su povezani na wifi, kad primas/slajes poziv cita informacije tvog uredjaj i broj sagovornika...
 
Tvoj broj i broj sagovornika mora da vidi jer te tako identifikuje i pronadje kontakte koji koriste WhatsApp da bi vas povezao. Mikrofon mu treba zbog voice message-a.
 
Dobio sam update za whatsup. Jel normalno da ovakva aplikacija trazi onoliko prava?!

Ajde za in-app kupovinu, ali: uvid svega sto se radi na telefonu, bookmarkse, browsing istoriju, koje aplikacije se koriste, cita accounte, mikrofon (koji ce mu ovo kada nema pozive!), cita uredjaje koji su povezani na wifi, kad primas/slajes poziv cita informacije tvog uredjaj i broj sagovornika...

Imaš ove već navedene iznad, pa podrška za Android wear pre svega.
 
Nazad
Vrh Dno