Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Zato sledeci mob minimum sa 2gb rama. Pozeljno i 3gb ;)
 
Jeste ali meni izgasi tastaturu, ugasi viber, sve živo samo zato što sam ušao u Google Chrome i tu otvorio jedan jedini tab i normalnu neku stranicu.
Nesto te drugo zeza onda, evo ja imam telefon sa giga rama i to mi se nijednom nije desilo. Pogledaj sta ti najvise jede ram.
 
Imam talon, WhatsApp, fb, messenger, torque neku aplikaciju, za merenje protoka programčić, rotation manager i kada je sve to aktivno imam sto mb slobodno. Uđem u Google Chrome i odmah ugasi viber.
 
Probaj da obrišeš aplikaciju, pa ponovo instaliraš.
Kod mene normalno šalje mejlove...
 
Ja imam Idol X sa 2gb RAM-a i vrti se tu oko 1.2gb. Rijetko kad dođe do 1.5gb. Sad, nisam neko ko drlja po fonu sa masu aplikacija i sl., pa ne znam koliko je primenjivao moje iskustvo.
 
Poslednja izmena:
:D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1416477259086.jpg
    uploadfromtaptalk1416477259086.jpg
    356.2 KB · Pregleda: 410
Kod mene zauzima 2.9 mb rama.
Ne valja ti ta lizalica uopste :p
 
Да ли вам се дешава да кад нешто делите на пример са јутјуба, вајна или фликра преко месенџера или било чега да се прва апликација врати на почетак? Нпр гледам пријављене снимке на тјубу, поделим један, а јутјуб ме врати на почетак листе снимака.
 
Šta je sad ovo:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1416485427174.png
    uploadfromtaptalk1416485427174.png
    180.5 KB · Pregleda: 402
Kako birate tabove na Chrome-u posle zadnjeg update-a? Ili je to mozda do Lollipopa?

Svidjala mi se funkcija da predjes preko adress bar-a lijevo ili desno...
 
Kako birate tabove na Chrome-u posle zadnjeg update-a? Ili je to mozda do Lollipopa?

Svidjala mi se funkcija da predjes preko adress bar-a lijevo ili desno...
Ugasi ovo ako hoces da ti chrome radio kao pre lollipopa
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1416486473479.png
    uploadfromtaptalk1416486473479.png
    49 KB · Pregleda: 376
ne kapiram ovaj ms lock screen. ne nudi nista sto nemam u obicnom launcheru. posto ne nudi nikakvu zastitu, uvek mogu da iskljucim lockscreen skroz i po paljenju ekrana koristim telefon direktno.
ajd sad, zastita od kradje na stranu, ali ne zelim da palim ekran direktno u aplikacije.
 
Imam S2 galaxy. Jel ima neka aplikacija da kada snimam u 1080p da vrsi kompresiju? Posto 1min veoma puno zauzima, a treba mi duzi vremenski period da snimam. Imam i SD karticu ali opet mi je to malo, a svakako kada mi prebacio na komp. opet mi je puno da imam neki kraci video koji ce zauzima par Gb.
 
Nazad
Vrh Dno