Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Izgleda da nije. Verzija na Amazonu je od septembra i nema te promene sa rasporedom. Ma kupi sa poenima pa ce biti i updatea vec. To sam danas video na g+ da je neko okacio sliku nove verzije.
 
Bilo je već pitanje, al ne mogu da izbunarim željeni odgovor. Jel ima neka bolja app od stock email klijenta? I da li npr za gmail koristite gmail app, a za druge mailove tu drugu app, ili i gmail gledate preko te druge app?
 
Nije. Ovo je gmail, a ono inbox. ;) Ja sam ga jedva instalirao i onda nisam uspeo ni da ga startujem, pucao je neprestano.
 
Koji moj izbacuju 100 email klijenata? Inbox mi izglfa lepo, sve je fensi, ali ja se tamo ne snalazim, pogotovo na računaru, pošto mi je i tamo iskočio. Outlook i thundrbird su zakon.

Ja sam ga namestio i radi odlicno. Doduse samo dva akaunta imam na njemu.
Zato sto imaš nexus 5, na njemu sve radi[emoji1]
 
Poslednja izmena:
Izašao Defender of The Crown i još neke Cinemaware igre ako nekog zanima.
 
Mozda meni radi jer sam na android 5.0 previewu.. Ne znam.
 
Ne znam kakav je taj Gmail 5, ali Inbox je odlican. Bas je pregledan, pojednostavljen i cist, znaci extra. :Klanjanje
 
Gmail jednostavno savršeno obavlja svoj posao. I u starijim verzijama.
 
Ugusili ste temu sa tim inboxom, otvorite posebnu i zezajte se sa pozivnicama.
 
Kojom applikacijom mogu provjeriti koje applikacije i kada mi koriste WiFi?
Očigledno sam dobio "lopova" na tabletu, pa mi WiFi stalno pravi neki saobraćaj.
 
BBS pa vidi šta troši bateriju, to ti verovatno i koristi net.
 
Ne pravi mi problem potrošnja baterije već kasniji prestanak funkcionisanja WiFi-a na tabletu. Pa vjerujem da BBS ne bi bio efikasan.
 
Pitanje jedno. Na koji nacin mogu da blokiram dolazece poruke sa odredjenih brojeva? Jos bi bolje bilo da taj posiljalac vidi da ne primam poruke sa njegovog broja? Hvala na odgovoru
 
evovle sms ima blacklist settings, mada nisam siguran da li to samo iskljucuje notifikacije posto se podesavanje nalazi u toj sekciji. recimo da blokira poruke skroz i da ih ne prikazuje. sumnjam da može da odbije primanje poruke tako da pošiljalac ne vidi kao primljenu.
 
probao boxer aplikaciju sa ove ponude amazona danas. kao košta 10$. dobije se i 10 INVITE-a :) :) :) dobra. povezao par naloga sa par klikova. sve automatski podesio čak i za firmin server. međutim, strašno sam se navikao na labele forums, promotions, social a to nema. Ima li to neka aplikacija osim gmaila? on sam savršeno sortira.
 
Sta je sa youtube apk. Ne mogu da pustim ni jedan klip? Da li se to jos nekome desava ?

Prvi put vidim ovako nesto..
 
Мени ради нормално.
 
Bilo koji klip da pustim ispise mi ove recenice...

Edit: posle restarta moba je proradilo. Cudne li situacije..
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414664242773.png
    uploadfromtaptalk1414664242773.png
    285.2 KB · Pregleda: 364
Poslednja izmena:
Vrh Dno