Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ona aplikacija AK IPTV je zaista odlična, ali danas javlja da mi je istekao nalog. Da li ima još neki način da se aplikacija nastavi koristiti, osim plaćanja mesečno 13$?

Naravno. Ima jos jedna slicna tog tipa, ali smao za korisnike u BiH, tako kazu.

http://www.tivi.ba/

Mijenjaju sifru svaki drugi dan za TVViet, moze se naci u opisu aplikacije na Google Play uvijek kad promjene. TestKey vazi do 15.11.2014, a posle vjerovatno placanje. Ako budu jeftiniji ja cu placati, jer imaju bas oni programi koje nemam na TVu. :)
 
Kome treba invite, neka sibne pp.
 
Preporuka za neku aplikaciju koja čita Rss feed koji ja sam unosin? Instalirao sam sad Feedly da probam.
 
Imam par pozivnica za Google Wave, ako neko želi! :-devil-:
 
HAhahahhhaha :d:d:d

Cus, google wave odakle si se toga sjetio? Mada, kad se sve sabere i oduzme nesto slicno je i sada aktuelno kroz hangouts i ostale slicne aplikacije.
 
^ Opšta pomama za Google Inbox agregatorom koji iste info prikazuje na malo drugačiji način. Postigli šta su hteli sa pozivnicama, svi pričaju o tome, traži se "karta više". ;)

Zato ja dajem :wave: za (ugašeni) Wave!
 
Lepo izgledaju, bice bas pravo osvezenje kad krenu da se rade aplikacije i icon pack-ovi sa Material Design-om i pratecim efektima.
 
Poslednja izmena:
Hmm, jutros mi je stigla aktivacija za inbox, ali jos uvek nemam opciju da posaljem pozivnice... Ima li ko ideju sta je u pitanju?
 
Dobio sam i ja invite za inbox pre 2 dana, ali jos ne mogu da saljem pozivnice
 
Ako ovo radi može da se napravi jedan javan benchforum acc koji će dobiti invite i posle svi mogu preko njega da aktiviraju
 
Je l' mogu da postavim pitanje koje nije vezano za sveopštu Inbox-maniju? :smoke:

Imam vanilla KitKat 4.4.2 na tabletu sa Dalvik runtime-om. Battery usage posle 8 hours ne prikazuje potrošnju ostalih aplikacija kao što bi trebalo, već samo ove dve:

GOwEaxV.png


Kao što vidite, puno aplikacija je korišćeno u istom periodu:

Q8ZNwLV.png


Any hints zašto ne radi? Uzgred, ovo je non-SIM tablet, nema radio, da li su ona 2% koja su otišla na Cell stand-by stvarna ili pogrešan prikaz? Ako su stvarna, mogu tablet da držim u Airplane modu. ;)
 
Ko ima pozivnicu nek kaze da mu sibnem mail na pm (nek rezervise jednu za mene) :-D
 
Je l' mogu da postavim pitanje koje nije vezano za sveopštu Inbox-maniju? :smoke:

Imam vanilla KitKat 4.4.2 na tabletu sa Dalvik runtime-om. Battery usage posle 8 hours ne prikazuje potrošnju ostalih aplikacija kao što bi trebalo, već samo ove dve:
Kao što vidite, puno aplikacija je korišćeno u istom periodu:
Any hints zašto ne radi? Uzgred, ovo je non-SIM tablet, nema radio, da li su ona 2% koja su otišla na Cell stand-by stvarna ili pogrešan prikaz? Ako su stvarna, mogu tablet da držim u Airplane modu. ;)

Pogresio si temu. Najbolje da vidis da nije neki problem sa romom u tvojoj temi ;)
 
stigao invite. nije los. verovatno ostajem na njemu i brisem gmail. ;)

saljite mail u inbox pa cekajte da mi omoguce slanje.
 
Ako moze na pp neko ko ima invite, bio bih zahvalan
 
Aj mod neki nek otvori temu ili bilo ko drugi, pa nek se tamo deli i trazi invite, ovo stvarno prevrsava svaku meru ovaj spam.
 
I ako nije problem da se banuju ovi što su spamovali :)
 
Nazad
Vrh Dno