Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li je nekome u zadnje vreme zabadao Tunein radio? Ne svi strimovi, neki pojedinacno (i na WiFi i na 3G-u)?
 
Meni ovaj zadnji update Opere baca telefon u neku vrstu bootloopa. Updatujem operu i posle kad restartujem telefon zaglavi na Samsung logo-u moram da restartujem dugim pritiskom na power dugme. Kad se phone upali i kad želim da pokrenem operu pošto imam ikonicu i kliknem na nju dobijem grešku "application not installed"
 
Ljudi stvarno ako neko nije apdejtovao operu mobile na najnoviju verziju kacite .apk, ova nova je objedinila mini i mobile u jednu aplikaciju, ogromna je i monstruozno zahtevna i spora. Izgleda da se podrazumeva da svi imamo bar sgs3.
 
Hvala. Ovo sam deinstalirao odma' a treba mi opera mobile.
 
Ljudi stvarno ako neko nije apdejtovao operu mobile na najnoviju verziju kacite .apk, ova nova je objedinila mini i mobile u jednu aplikaciju, ogromna je i monstruozno zahtevna i spora. Izgleda da se podrazumeva da svi imamo bar sgs3.

Ja sam update-ovao operu mini i čini mi se da radi isto kao i do sada, trenutna verzija mi je Opera Mini 7.5.33361
 
U pravu ste, bolja je Opera Mobile. Ova nova verzija ogromna i troma pomalo na losijim telefonima. Opera Mobile je ko metak, brze ucitava stranice dosta. Najvise bih voleo da su redizajnirali samo staru Operu (izgled kao sada) a ostalo nista. :smoke:


Evo pa skidaj(te) koju hoces verziju :D

http://www.opera.com/mobile/download/versions/
 
Poslednja izmena:
Ni ja nisam mogao da ga nađem mada sam jako brzo odustao...
 
Zadrzite Back dugme i pojavice se popup sa hystory-em i dole desno imate Exit dugme.
 
Hvala na postavljenim linkovima. Zaista je neverovatno šta su napravili sa ovom novom operom. Verujem da lepo radi na novijim telefonima, ali opet tolika promena interfejsa, zoom koji nekako drugačije funkcioniše, neki njihov plejer (nije mi, kao ranije, dao opciju da izaberem mx player, npr)... Ne razumem. Opera mini je jako slična, ipak nije to to.
 
Mda, nece eksterni plejer a skrolovanje je uzasno, nekako stucavo, kao na firefoxu samo jos gore.
 
nekome puca onaj hangouts? radi samo onog momenta kad uradim update sa talk na hangouts i posle couldn't connect
brisao sam cache i data, ne pomaze
 
Kako mogu u Google maps da vidim zgrade u 3D i koje novine je doneo on jos? Inace imam poslednju verziju, ali nista specijalno ne vidim novo u odnosu na proslu, sve mi isto. :D
 
Mda, nece eksterni plejer a skrolovanje je uzasno, nekako stucavo, kao na firefoxu samo jos gore.

Firefox uopste nije los od poslednjeg ili pretposlednjeg update-a. Za slabije telefone mnogo korisniji od Chrome pretrazivaca a flash cini mi se radi bolje nego na Operi.
 
Kako mogu u Google maps da vidim zgrade u 3D i koje novine je doneo on jos? Inace imam poslednju verziju, ali nista specijalno ne vidim novo u odnosu na proslu, sve mi isto. :D

Nove Maps su za desktop verziju za sada... Moras se prijaviti. Meni je stigao invite posle 5-6 dana.
 
Stim, što nikako ne možeš reći da su hrome i ff bloatware-i.

Nego, da li neko koristi maxthone? Ponekada ga upalim na kompu, pa piše da imaju i android verziju.
 
Instalirao sam runkeeper aplikaciju ( za praćenje raznih fizičkih aktivnosti, uglavnom za trčanje ) međutim osim onog dela sa štopericom, ništa ne funkcioniše. GPS, čak i pod vedrim nebom i bez zgrada u blizini apsolutno ništa ne pokazuje.

Da li možete preporučiti neku aplikaciju koja stvarno funkcioniše, a da recimo nije potrebna stalna internet konekcija, već samo GPS. Hvala!
 
Stim, što nikako ne možeš reći da su hrome i ff bloatware-i.

Nego, da li neko koristi maxthone? Ponekada ga upalim na kompu, pa piše da imaju i android verziju.

Ja sam ga koristio na MIUI davno, bio je default browser. Šta znam, nije bio loš tada (pre 2 godine) u odnosu na tadašnju konkurenciju. :d
 
Na miui-u je miren browser bio default. Mada sav kineski softver izgleda identicno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno