Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Na poko ne mogu da se menjaju pojedinacne ikonice, sto je glupost nevidjena.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Razlika izmedju prime i free?
Mislim da u Prime možeš da sakrivaš aplikacije (ikonice), onda podržava bedževe za notifikacije i double tap turn off/on.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li neko slucajno zna kako da zaobidjem playstore restrikciju koja se odnosi na drzavu. Elem kupio sam cetkicu oral b koju bih trebao povezati sa aplikacijom na tel. ali mi playstore neda da skinem aplikaciju jer nije dostupna u BiH. Da li slucajno neko zna kako da zaobidjem playstore restrikciju?
 
VPN ili nađeš aplikaciju na googleu pa je instaliraš kroz file manager (naziv aplikacije.apk guglaš)
 
onda podržava bedževe za notifikacije

Ček, zar to nije default funkcija svuda? Ja sam flešovao neki custom rom i sad se tripujem da je do njega, ne stoji mi ono 1 na ikonici kad imam propušten poziv niti na gmailu, a imam gore notifikacije. Dok na viberu i messengeru imam te bedževe, pokazuju koliko je novih poruka. Nisam siguran ali mislim da sam pre imao to svuda :trust: (stock oreo, touchwiz)
 
Ja već neko vreme koristim Lawnchair. Odlično radi i deluje mi malo brzi od nove.
https://play.google.com/store/apps/...er-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-1



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Juče kupio Nova Prime i nema opcija, koja je ranije postojala, da left swipe pokrene Google Now tj. Google Feed. Postoji alternativno način uz Nova Google Companion koji je uklonjen sa PS. 3th party sajtovi me ne zanimaju za instalaciju iste. Ne sviđa mi se ni kako su opcije tabs, a ni folders, rešeni.
Lawnchair sve to odrađuje elegantno. [emoji1303]

Sent from my P30Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko slucajno zna kako da zaobidjem playstore restrikciju koja se odnosi na drzavu. Elem kupio sam cetkicu oral b koju bih trebao povezati sa aplikacijom na tel. ali mi playstore neda da skinem aplikaciju jer nije dostupna u BiH. Da li slucajno neko zna kako da zaobidjem playstore restrikciju?

Daj link aplikacije.
 
Имам проблем са Вибером, неће да скида стикере, само овако непрестано врти у круг. Шта може да буде проблем?
e219c984e1d3b943044180499ee04a5a.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Imao sam takav problem pre 2 dana čini mi se. Probaj preko WiFi da udješ. Meni je uspelo

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Данас је све могуће пријатељу.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Lawncher je dobar jedino me nervira zato sto se ne moze promeniti boja bedza pa se sad vratih na novu kupih prime.

Hvala kolegi Creative_X.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Lawncher je odličan pokretač, ima mana ali u budućnosti će sigurno biti u samom vrhu.
Trenutno i ja koristim niva prime, integracija sa sesame je vrlo korisna.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Treba mi aplikacija za androidTV, bice u izlogu, da mi izmesa klipove i slike u fazonu slide show-a. Bitno mi je samo da ima neku fit on screen opciju, da npr fotke koje su uspravne ne pokaze cele (a okolo crno), nego da krene od vrha zumirano i spusta ka dole...
 
Kako u Nova Launcheru da namestim da mi skrol na levo otvara google discover?
 
Skini Nova Companion sa njihovog sajta.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Treba mi aplikacija za whatsapp tracker. Sustina je da kad neko ode online izbaci notifikaciju da je online. Ovakvih app ima na storeu ali sve traju jako kratko.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Čemu služi ova opcija share u Gboard poševanjima? Kada se klikne izbaci ponuđene jezike na kojima pišeš da ih izabereš i opcije shareovanja... Pomislio sam da nije možda izvoz naučenih reči ili slično ali kada recimo izabereš direktorijum za čuvanje tamo ništa nema...
 
To je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*na opcija, bukvalno da kažeš nekome koje jezike koristiš i tu je i link do Gboarda na PS-u [emoji1]
 
Postojala je ranije aplikacija cenoteka, ali su je ukinuli. Sada se na apkpure može naći nezvanična aplikacija koja je zapravo samo optimizovani prikaz sajta upakovan u app.
 
Nema, mislio sam da pitam možda ima neka nezvanična.
Moze link antagonist?
 
Nazad
Vrh Dno