Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imam jedan timelaps video koji bih hteo jos vise da ubrzam, ima li neki program da ne ostavlja watermark I da je besplatan
 
Nisam trenutno pri računaru. Mislio sam da ubrzanje videa nije previše zahtevna radnja za mobilni
 
Ako moze pomoc ...

Treba mi app koja ce na trigger bluetooth-a da pokrene odredjeni launcher, nista spec, kad konektujem bluetooth u kolima da mi startuje neki car launcher.

Znam da Tasker moze ali mi ne treba toliko toga sto ovaj program nudi, nesto prostije.
 
Jel vam radi dns.adguard.com kada podesite u private dns? Meni u poslednje vreme kao da je počeo da propusta reklame...
Adaway i dalje najbolji što se tiče app protiv reklama?

Edit: sad primetih da reklama ima dok sam na mobilnom netu, kada se prebacim na WiFi, nema reklama...


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako moze pomoc ...

Treba mi app koja ce na trigger bluetooth-a da pokrene odredjeni launcher, nista spec, kad konektujem bluetooth u kolima da mi startuje neki car launcher.

Znam da Tasker moze ali mi ne treba toliko toga sto ovaj program nudi, nesto prostije.

Macrodroid

Primer:
Screenshot_20191120-102831_MacroDroid.jpg Screenshot_20191120-102836_MacroDroid.jpg
 
Izbrisi proxy i port iz apn podešavanja, nećeš više imati reklame ni na mobilnoj mreži

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Sad sam obrisao proxy i port i nema vise reklama. Ne znam kad mi se to vratilo, ranije sam to obrisao i nije se pojavljivao više, moguće pri ovim flesovanjima sistema...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kako na Xiaomi Mi note 3 zabraniti reklame prilikom igranja igrica ????

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kako?
Instalirao sam, vidim gore upustvo za mobilnu mrezu, mene treba za wifi .

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Šta je efikasnije : DNSChanger
ili Adguard.

Ako ste na androidu 9 najjednostavnije je da idete u podešavanja za mrežu i skroz dole u dns odeljku unesete i sačuvate dns.adguard.com. @Idemobre za xiaomi instaliraj MIUI Hidden Settings tamo ćeš naći dns podešavanje, xiaomi ga sakriva. Opširnije o reklamama i adblokerima imate u ovoj temi.
https://forum.benchmark.rs/showthre...-Youtube-reklame-i-kako-ih-zaobići-(uputstvo)
 
Pozdrav, zna li neko koja aplikacija za slusanje online radia troši najmanje GB, cini mi se sa YT troši solidno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
TuneIN radio... u zavisnosti od radio stanice, ima da se izabere bitrejt strima..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Treba mi pomoc preko koje aplikacije ili na koji nacin beleske iliti notes iz Xiaomi telefona premestiti u telefon koji nema MiUI. Micloud je ukljuce i to je bekapovano, ali je problem sto takva aplikacija moze da radi samo na MiUIu..

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koju alternativnu aplikaciju za Instagram biste predložili? Ima li neka koja filtrira sponzorisani trash?
 
Ja koristim GBinsta ali tesko da trash mozes da filtriras. Ima opcija da iskljucis odredjeni ali ti uvek stizu novi sponzorisani trashevi.
 
Nazad
Vrh Dno