Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Tačno sam znao da će biti ovakvih komentara posle mog pitanja ali ok.
 
Ima li neki auto clicker za android??
Mozda neka app za smanjivanje bleskalice kamere?
 
Poslednja izmena:
Čemu vam služi status osim da jede jedno mesto nepotrebno u notifikacijama? :)

Kada nema viber ikonice u satus baru, vibera nema ni u notifikacijama, a to mi sluzi, kao prvo, da najlakse otvorim viber klikom iz notifikacije kada sam u nekoj drugoj aplikaciji a ne da spustam otvorenu aplikaciju kako bi kliknuo na ikonu vibera na desktopu, a kao drugo, navikao sam da mi je ta viber ikonica u status baru odlican indikator da li je nekad internet u prekidu, posto kad je ikonica bleda i viber nije online, vidim da i telefon nije konektovan na net ili nema internet protoka iz nekog razloga. Vidim da se u komentarima u play store-u gomila zali iz istih ovih razloga.
 
Poslednja izmena:
Da bih mogao da pratim da li mi je stigla nova poruka (nije moguća notifikacija novih poruka) displej telefona bi trebao da je stalno uključen, što crpi bateriju i verovatno nije dobro za displej.
Da li postoji aplikacija koja bi posle određenog vremena smanjila brightness, ali ne i isključila displej telefona?
Ili aplikacija koja omogućava notifikacije koje osnovnim programima nisu predviđene?

Pozdrav!
 
Da bih mogao da pratim da li mi je stigla nova poruka (nije moguća notifikacija novih poruka) displej telefona bi trebao da je stalno uključen, što crpi bateriju i verovatno nije dobro za displej.
Da li postoji aplikacija koja bi posle određenog vremena smanjila brightness, ali ne i isključila displej telefona?
Ili aplikacija koja omogućava notifikacije koje osnovnim programima nisu predviđene?

Pozdrav!
Za smanjivanje osvetljenja posle nekog vremena imaš Tasker, mada po svemu što si rekao za tebe je LightFlow čak iako nemaš led lampicu na telefonu. Tamo podesiš da ti se pali ekran ili blic za koju god hoćeš aplikaciju (imaš i posebno stavke da podešavaš, recimo odvojiš grupne četove iz Vibera sa jednom notifikacijom a obične sa drugom, trećom za pozive, četvrtom za video pozive...).
Ako imaš Samsung telefon instaliraj Legacy verziju jer će ti smetati "persistant notification" (ikonica koja stoji u statusnoj lini non-stop).
 
Kako u mozzartbet aplikaciji isključiti vesti koje stižu, hoću notifikacije za ostalo vezano za tiket i to ali neću za vesti. Ne vidim tu opciju za vesti..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Nema te opcije. Ne znam, mene ne nervira toliko.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne znam da li je za ovu temu, al probacu...
Naime na sluzbenom broj koji je koristen nekad pre od strane druge osobe, koja je ocigledno imala Twitter nalog konstantno mi stizu sms poruke sa Twittera, obavestenja sta je objavio tamo neko.... Kako se resiti tih obavestenja, s obzirom da je nemoguce doci do te osobe koja je koristila broj?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
probaj da posaljes ovakav sms na taj broj sa kog ti stizu ta obavestenja sa tvitera. valjda to tako funkcionise..
607ceb23c230b7c35d1c1e9231d9dfdf.jpg


Sent from Galaxy S8
 

Prilozi

  • Screenshot_20180131-085252.jpg
    Screenshot_20180131-085252.jpg
    316.4 KB · Pregleda: 188
  • Screenshot_20180131-085334.png
    Screenshot_20180131-085334.png
    939.7 KB · Pregleda: 204
Tražim nov pretraživač, želim više privatnosti ako je to moguće, potrazi sam naleteo na Firefox Focus:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.focus&hl=sr
I kratak tekst na:
https://internetzanatlija.com/2018/...edac-za-android-koji-cuva-privatnost-android/

Ima li još predloga za pregledač koji automatski briše istoriju i kolačiće?
I lepo blokira reklame, nije potreban root:
Ovaj nije loš, ponekad ga koristim

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brave.browser
 
Samsungov pretrazivac u kombinaciji sa AdGuard-om je iz licnog iskustva najbolja i najbrza kombinacija.
 
Koje je najbolji snimač ekrana? I video editor.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šta koristite za online streaming muzike a da je free? Prvi put imam previše neta pa mogu da priuštim taj luksuz [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li vam se dešava da, i pored toga što je Viber podešen da ne šalje "online status", on šalje drugima da ste online? To sam primetio nedavno posle nekog ažuriranja i iritira me to.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ja ga koristim bez VPN-a, doduse ja imam premium, ali koristio sam ga i dok je bio free. Samo sam preko VPN-a napravio nalog. Sto se ogranicenja tice, imaju reklame (koje ja nikad nisam video, ne znam kako), losiji kvalitet zvuka (i ovo mislim da je samo fora) i sto ne mozes da pustis na uredjajima tipa AV risiver. Mozda ima jos neko ogranicenje, ali sam zaboravio.
 
Ja ga koristim bez VPN-a, doduse ja imam premium, ali koristio sam ga i dok je bio free. Samo sam preko VPN-a napravio nalog. Sto se ogranicenja tice, imaju reklame (koje ja nikad nisam video, ne znam kako), losiji kvalitet zvuka (i ovo mislim da je samo fora) i sto ne mozes da pustis na uredjajima tipa AV risiver. Mozda ima jos neko ogranicenje, ali sam zaboravio.
Skinuo Spotify sa apk mirror, ulogovao se na stari account preko tunnel bear-a i posle isključio tunnel bear i sve šljaka kako treba..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Free nalog ima reklame na svakih pola sata ...
Ima još dosta ograničenja, ali ovo gore je najveće :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Shuffle mod mi odgovara, reklama na pola sata nije problem.. I'm fine [emoji3] Samo me nervira što ne znam kad ima apdejt jer nema na našem store-u... Ali ono, i to nije problem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Spotify + sidify za svlačenje mjuze na lokal. Nema bolje. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Postoji DogFood core aplikacija za Spotify. Uklonjene reklame i mogu da se menjaju pesme. Ima na xda tema, ali morate se pridružiti Telegram grupi kako bi našli core aplikaciju jer je sklonjena sa xda zbog narušavanja pravila.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ma ima pirat bez reklama da se nađe [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja nisam još vidio (čuo) reklame na regularnom spotify free. Samo sam se ulogovao i registrovao na UK i ukinuo VPN. Nema reklama. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Reklame na pola sata, a kad hoćeš nešto što se plaća samo izbace:

5d2146702989a5f271257b89c5b00eab.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno