Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ljudi jel zeza još nekoga google keyboard na latinici... Neće više da mi izbacuje ptedikciju, tj hoće ali samo reči koje sam kucao posle update i kontakte... Kao da ne očitava srpski latinični rečnik... Normalno očitava ćirilični i engleski rečnik. Baš bzv... Moraću verovatno da se vratim na swiftkey...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Мени Spotify одлично ради у комбинацији са cc-om..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Kazi mi jel se ovde povezes na ccast device direkt bez apk?
Da li postoji još neki device, pored ccast ili neka apk koja bi se instalirala na TV a da je Spotify ovde vidi? Cisto da vidim sve opcije, pa da se odlučim za jednu.

6f47ce20bb0cfd2ebecff67ae1351124.jpg
Evo ovako prikazuje.
U zavisnosti koji source je na risiveru biram na koji cu ccast da strimujem.

3dcc9d03f611fdcd2f7ea4f1664d0bea.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Koristi neko Pushbullet?
Koliko je to bezbedna komunikacija izmedju npr win app na kompu i androida?

Sent from my Xperia
 
Postoji li app koja nekako meri brzinu kojom punjač puni bateriju?

Kupio sam telefon LG Spirit pre oko 6 meseci i sad mi se čini da se baterija mnogo sporije puni nego do pre ~2 nedelje. Sa drugim punjačem (od tableta) puni se neuporedivo brže, tj. normalno brzo.

Ne znam koliko dugo važi garancija za punjač, ali bih prvo da ustanovim nekako da li je uopšte problem do njega.
 
Garancija na punjač je 6 meseci ako se nevaram.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Ljudi jel zeza još nekoga google keyboard na latinici... Neće više da mi izbacuje ptedikciju, tj hoće ali samo reči koje sam kucao posle update i kontakte... Kao da ne očitava srpski latinični rečnik... Normalno očitava ćirilični i engleski rečnik. Baš bzv... Moraću verovatno da se vratim na swiftkey...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Meni radi najnormalnije, ovo sad kucam pomoću nje...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Ubi me u pojam. Zezao sam se 3 sata i nisam uspeo da je sredim. Verovatno je do android N... Odustao sam i prebacio na SwiftKey...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nemam taj chromecast HDMI adapter ( posto je on i jel moze da se nadje kod nas), mislio sam neka varijanta ako moze da se na TV instalira neka apk i da se Spotify upari sa njom i strimuje. Kao što preko DLNA strimujem sadržaj sa telefona na TV ili sa kompa kad strimujem filmove na TV.

Pa probaj AirAudio app on bi trebalo da strimuje Spotify preko DLNA na recimo tv...
A imaš i par aplikacija koje služe kao remote za Spotify na računaru...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Evo ovako prikazuje.
U zavisnosti koji source je na risiveru biram na koji cu ccast da strimujem.

3dcc9d03f611fdcd2f7ea4f1664d0bea.jpg
To mi bas treba :). E sad, jel mozes da uslikas ili da mi kažeš koji ccast device imas, posto vidim da ima ccast audio i ccast 2 koji može i video da strimuje, gde si kupio, i koliko si platio?
 
Poslednja izmena od urednika:
Obozavam ove skrinsotove od 30MP koji zauzmu pola strane, pa onda citiranje par puta bez izbacivanja slike...
 
Pa probaj AirAudio app on bi trebalo da strimuje Spotify preko DLNA na recimo tv...
A imaš i par aplikacija koje služe kao remote za Spotify na računaru...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Probao sad, posto mi tel nije rutovan, samo može mikrofon da se prebaci [emoji20], za audio zahteva root. Znas li neku mozda koja ne zahteva root?
 
Hvala :) odlicna app :)

Sent from my Xperia
 
Ko o čemu, baba o ustipcima [emoji2]. Da li mogu na dva telefona da instaliram Spotify ali da se logujem sa istim nalogom? I ako moze, da li je potrebno pre prvog paljenja apk na drugi telefon isto ici preko VPN, ili kao u slučaju kad se povezuje sa kompom, nije potrebno?
 
To mi bas treba :). E sad, jel mozes da uslikas ili da mi kažeš koji ccast device imas, posto vidim da ima ccast audio i ccast 2 koji može i video da strimuje, gde si kupio, i koliko si platio?

Oba ccasta poslednje generacije. Dakle ccast audio i ccast video. Placeni po 41€ na ebay uz free shipping prije nekih 3-4 mjesec. Ubodoh neku akciju, inace su sad po 50-60€.

Ako ne gledas filmove previse video ti ne treba. Ja vise koristim audio. Video vikendom eventualno.

Video se napaja preko usb-a od tv-a i spakovan je iza njega.

Audio napajam preko punjaca sa 5 usb portova koji je uboden tu gdje su mi svi ostali uredjaji. Dosao mi je usa adapter a nemam prelaze za njega.
 
Мени мој CC 2 стигао из Швице преко тече пре пар дана.. Испао ме 4500 дин кад претворим из франака.. Теча га наручио директ од гугла са њихове продавнице.. Не бих користио CC Audio уопште, ал зато видео сваки дан скоро, серије, филмови, јутјуб.. Свиђа ми се што са свих уређаја у кући могу да шаљем слику на њега (комп, лаптоп, фон)..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Jel moze preporuka za tastaturu na kojoj mogu da mrdnem "dugmice" levo, iliti da podesavam margine,da ne ide do kraja ekrana. Ne radi mi touch uz desnu ivicu nekih 3,4mm pa ne mogu P da otkucam, samo P....smara me da rotiram ekran uvek
 
SwiftKey - compact mode.

2a2f1d57452c02b85d56aea74e75511f.jpg
Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Mega dobila update, zaista odlicna app ;-)

a93680ab0e7fffbf4ec806f5c07a035d.jpg

One drive i Mega su ok, ali google drive... -_- zasto nema lock pin?

Sent from my Xperia
 
Poslednja izmena od urednika:
Koji je najbolji IR remote control?
 
Radi, probao sam i najmanju i najveću dimenziju

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Image Shrink

U većini aplikacija i situacija u androidu photo resize opcije su nedovoljne.
Resizeovanje slika (čitavog foldera odjednom ako zatreba) sa gomilom podešavanja u sitna crevca.
Vrlo praktična aplikacija, za one kojima je potrebna dakako.
Postoji i free verzija sa reklamama.
 
Nazad
Vrh Dno