Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Koliko vidim na iOSu nema opciju omiljene stanice? Bas se razlikuju aplikacije na androidu i iOSu (pricam za beogradski prevoz) sto mi je apsolutno neverovatno.

iOS je interesantna, ali retko kad funkcionise kako treba, android varijanta mi je bila daleko upotrebljivija
 
Šta koristite za praćenje potrošnje novca? Neka Wallet app da ima bar za 2 account-a?
 
Nešto malo dinara sto zaradim mesečno. 😁
 
Pa to valjda mozes sam da ispratis bez app :D
 
Šta koristite za praćenje potrošnje novca? Neka Wallet app da ima bar za 2 account-a?
Ja koristim Wallet. Sinhronizuje podatke i na androidu i na iosu i na webu što je odlično ako menjaš platforme kao ja. Ne znam koliko ima accounta u besplatnoj verziji, ja sam davno kupio premium. Odličan je i Money Flow, jedino sto radi samo na iosu.
 
Ala deru za lifetime licencu. Prvi 5600, drugi 1600rsd.
 
Probao sam par i ova mi je najbolja:

 
Isprobaću Wallet i Money Flow kao free da vidim da li mi je dovoljno, a ova Money manager… mi je ružna bas.
 
Da li još nekom puca b:92 aplikacija na 15.4.1 kad delite + ili - na komentare? 13pm
 
Puca i meni na 12 pro, mozda im je vreme za neki update, preko godinu dana stoji ova verzija, oni su bas lenji sto se toga tice.
 
Večito je bila problematična njihova ios aplikacija, ja godinama već koristim isključivo web app
 
ja godinama vec ne gledam njih na sta su spali, a ne jos i aplikaciju da im instaliram na telefon :)
 
Aplikacija im je koliko toliko normalna za razliku od drugih portala… moze se procitati poneka normalna vest
 
Pa to. Ja sam ranije čitao B92 i Mondo. Mondo je postao rebrendirani Kurir, a B92 je i pored svega i dalje koliko - toliko pristojan (dok ne čitaš komentare u sportskoj ili auto-sekciji).
 
Koja vam je najbolja navigacija da moze da se prebaci i na setanje, ne samo voznja i da je oflajn?
 
Ja koristim još uvek staru verziju Here WeGo, nova mi se ne sviđa vizuelno (imam je na drugom telefonu), a i rekao bih, subjektivno, da je ova stara znatno bolja.

Takođe mi odlično radi Maps (koja dolazi uz iOS), samo ona nije offline.
 
Pamti, moja nije BG pa je pamti.

Onda je zakljucak da pamti primarne registarske tablice, koje god da su, a kad promenis, prihvati tad i za sledece placanje prebaci na prvobitne :)

Ogradio sam se za Bg zato sto su to moje i kad promenim u bilo koje druge, prihvati za to placanje i za neko mesto, a za sledece vrati na prvobitnu.
 

Koristi li neko ovu aplikaciju.Komsija se bavi izdavanjem stan na dan i ima problema sa njom, ne stizu mu redovno notifikacije i cesto mu se desava da trazi da se uloguje
 
Ja je imam, bolje da je nema. Katastrofa koliko je loša ova nova, sramota…
 
Waze људи скидајте за навигацију... Убедљиво је најбоља, а можете и ви сами да допринесете уређењу мапе тако што се улогујете у едитор мапе! Све се ажурира у дан!
 
Da li sam ja blesav kad ne mogu da nadjem google photo na nasem storu.
 
Nazad
Vrh Dno