Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Plus ne otvara slike...
 
Ljudi, izvinjavam se ako je ovo pitano sto puta već, ali ne mogu da nađem odgovor. Postoji li na iOS system-wide adblock, a da radi? Probao sam sve, AdGuard, Lockdown, DNSCloak, nextDNS - ukratko bilo šta što je spomenuto na redditu ili u ovom topicu, ništa ne radi kako valja. Reklame u TT, KP i još u dosta app se provlače... 11 Pro Max je u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da ne postoji. Ja sam vise nego zadovoljan sa Lockdown.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ste pisali za reklame na youtube, ovo je vise neizdrzivo svaki par minuta reklama!?
 
Nema mogucnosti ukidanja reklama u YT osim da platis premium. Cak ni dns/reverse dns proxy-ji, kao pihole i sl. ne rade jer YT koristi razne servere koji se random rotiraju i jedino da blacklistujes njih, ali problem dalje nastaje jer ti serveri se ne koriste samo za reklame vec i za neke druge stvari. Probali ljudi, imas po redditu dosta pisanja na tu temu. Nema resenja osim placanja.
 
Ali to nije rešenje, to je kapitulacija! [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na androidu, vanced [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema mogucnosti ukidanja reklama u YT osim da platis premium. Cak ni dns/reverse dns proxy-ji, kao pihole i sl. ne rade jer YT koristi razne servere koji se random rotiraju i jedino da blacklistujes njih, ali problem dalje nastaje jer ti serveri se ne koriste samo za reklame vec i za neke druge stvari. Probali ljudi, imas po redditu dosta pisanja na tu temu. Nema resenja osim placanja.

Donekle netačno. YouTube gledam iz Safarija i Adblock plus savršeno radi posao.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Altstore koristim za sideload Youtube app bez reklama i za spotify premium. Jedino sto mora jednom nedeljno da se update radi jer nije telefon jailbreak-ovan. Kad izadje jailbreak onda ne mora ni to.
 
Poslednja izmena:
Donekle netačno. YouTube gledam iz Safarija i Adblock plus savršeno radi posao.


Sent from my iPad using Tapatalk
Slazem se. Mislio sam na 99% korisnika koji koriste oficijalnu YT aplikaciju :D
 
Preporučujem Safari za YT, radi odlično i štedi zivce.
 
Ili to ili platiš premium i nema reklama. Šta god da je kome lakše.
 
Vec je pomenuta Musi, radi u background-u, nema reklame... Nije neki interface ali radi ok, i ima solidne opcije za muziku.
 
Jel moguće da ne postoji lak način da se slike pobrišu iz poruka a da se to ne radi peške, jedna po jedna?
 
Moze sve u jednom tredu/konverzaciji. Ali ne moze iz svih odjednom
 
Sto mi airplay sa live streamom ne radi? Da li je to tako Apple namjestio ili. 😂
 
Šta ili?

Do tebe je...
BD9CF3BE-7C34-4AF8-8D9E-95A7159ACAB9.png
 
Mislio sam live stream utakmice. Ostalo sve radi normalno.
 
Ćao ljudi, uskoro mi stiže iPhone 12 pro max... To mi je prvi iPhone, pa me interesuje da li AppStore da stavim na Srbiju? Da li ima svih aplikacija (Wh, Telegram, Viber, Deezer, Fb itd)? Pošto sam čitao da prošle godine nije bilo YouTube npr...
 
Mislim da je jos uvek najbolje da napravis US nalog i dokupis gift kartice kojima dopunjavas kredit. Druga opcija je primarni Srb nalog a logovanje na US za aplikacije koje jos uvek nisu kod nas dostupne.
 
Generalno ne koristim neke posebne aplikacije osim vec navedenih. Ako napravim AppleId na Srbiju i AppStore na Srbiju - da li mogu da kad pozelim taj app store prebacim na US da bih nasao neke app?
 
Napravis jos jedan na US Store i onda se izlogujes sa naseg i logujes na US nalog. Ovo se odnosi na App Store . Skraceno, pravis dva naloga a vidi koji zelis da ti bude glavni i za koji ti je vezan iCloud i svi servisi. Kad bih pravio nov Apple ID, vezao bih ga, jos uvek, prvo za US i dokupljivao kartice.
 
Nazad
Vrh Dno