Šta je novo?

Aplikacije - iOS

uu hvala za ovo :) 129 rupija je premium mesecno sto mu je malo manje od 170din mesecno

Ma da. Ja sam video na redditu to, pa probao. Realno i za komp i za YT na TV-u, nema više (reklama) briga :)
 
A jel ide u paketu i YT music, kao kod nas?
 
da, upravo slusam
 
Vrh! 30.12 mi ističe pretplata, jedva čekam da probam
 
Yt music ide ali nEce da mi ubaci family memeber. Stalno javlja da smo u razlicitim drzavama iako upalim vpn na tim telefonima
 
Isključi VPN na svom i na ostalim telefonima koje hoćeš da dodaš pa probaj onda. Meni je tako uspelo.
 
Odradite ovo na kompjuteru ili Androidu, radiće nakon toga na svim iOS uređajima. Ne mora da se prebacuje store, ni Google nalog na Indiju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Zahvaljujem ikeru na objasnjenju! Uzeo sam danas.

Inace, kako da promenim region a da mi se ne otkazu aktivne pretplate? Moram do HR storea da update YT i da skinem jos neke Google aplikacije. Zna li se nesto o dolasku ostalih aplikacija lod nas? Hvala.
 
Neće da mi update you tube i google photos na Srpskom nalogu , da li zna neko kako ili kad če biti dozvoljeno ?
 
Neće da mi update you tube i google photos na Srpskom nalogu , da li zna neko kako ili kad če biti dozvoljeno ?

Nece skoro i niko ne zna kada. Ako nemas aktivne pretplate menjaj store i skidaj sta ti treba pa se vrati na SRB.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nece skoro i niko ne zna kada. Ako nemas aktivne pretplate menjaj store i skidaj sta ti treba pa se vrati na SRB.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако имамо неке купљене апликације, да ли је можда боље направити још један налог и ставити га на жељени регион па када нам је потребна нека апликација која нема на српском store-u излогујемо се па улогујемо са другим налогом, а после вратимо?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko neku dobru radnju za aplikacije?

Neki link bez Smiljana je 2 km od tebe i slično...


Sent from XS
 
Ако имамо неке купљене апликације, да ли је можда боље направити још један налог и ставити га на жељени регион па када нам је потребна нека апликација која нема на српском store-u излогујемо се па улогујемо са другим налогом, а после вратимо?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste. To je to. Tako svi radimo. Mozes imati store-a koliko hoces.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako aktivirate ovu aplikaciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel to samo kod mene, ili su svi stream-ovi sa nemackim audiom?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zavisi od sadrzaja koji je dostupan stream. Ima sve moguce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uzeo premium family za 189rupia mesečno , što je malo preko 2€ ( ako sam dobro izračunao). I mozes 5 naloga dodati.

Jel zna netko koji VPN koristiti za spojit se na Indiju ?
I s kojom karticom je moguće platit jer nisam baš siguran preko VPN ostavljat podatke od kartice?
 
Ja sam koristio nordvpn, ali ga ne savetujem, jedva sam nasao server koji google prepoznaje kao indiju... sve koje selektujem za indiju google prepoznaje kao emirate (ako se dobro secam).


Sent from my iPad using Tapatalk
 
tunnelbear, for free imas 500MB transfera, izaberes indiju, koristio svoju karticu (raiffeisen visa)
 
I need help.
Treba mi app galerija koja sama pravi foldere
kamera, viber, wa, signal.
Imate li preporuku, probao Gphotos neće da može.
 
Da li ima veceg smeca od ovog Tapatalk-a... Povremeno je prisutno seckanje kod skrolovanja, a sada i notifikacije ne stizu. Bukvalno jedina aplikacija na ajfonu u kojoj imam osecaj kao da koristim neki android raspad od pre par godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno