Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Koliko im je ova opcija bagovita pa to je strasno...izaberem da aplikacija bude 1 min dostupna a iskoci mi notifikacija na ekranu da je dozvoljeno jos 5 minuta i posle toga nista,koristis najnormalnije [emoji30]
 
ne znam da li je bilo do verzije, digao sam sa 14.2.1 na 14.3 i to zaista radi kako treba, ne mozes da otvoris app bez pascode sto sam i hteo.Divno.
Hvala na sugestijama, meni fercera pa probajte.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Verovatno su sa update-om rešeni i neki bagovi o kojima si pričao[emoji106]
 
Ma jok, nego ni ja nisam ispratio najbolje kako su oni osmislili app lock, cudno je kad stavis lock on ti omogucava dodatni minut, malo suludo.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Jel ima neka dobra aplikacija za muziku, tipa unesem naziv izvodjaca odaberem koju cu pesmu, ona se sacuva i moze posle offline da se slusa?
Probao sam GR player on radi nesto ali ima puno reklama i puca aplikacija, takodje posle tipa 3-4 dana ta pesma koja je skinuta stoji i dalje tu ali opet mora download...
 
YouTube music, Apple music, Spotify, deezer?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Trenutno nisam u zemlji gde bih mogao da platim yt music, a deezer i spotfy sam imao licno nisam zadovoljan jer mnogo toga nema od muzike sto me zanima, meni treba samo tipa sta ima na yt da pretvara u mp3 i da pustam i slusam, bez obzira dal je pesma ili audi knjiga ili bilo sta sto se nalazi na yt, isto sto radi GR player, pa sam mislio da nema nesto slicno tome
 
Takve aplikacije ako se i pojave na app store traju jako kratko dok ih ne skinu.
 
Verovatno, jedino ova GR radi vec godinama cak 7 sati audio video sam pretvarao u mp3 i on ga sacuva i kad putujem pustim audio knjigu i kuliram, a za pesme jos laganije. Nego sam mislio da nema nesto naprednije i bolje najvaznije mi samo da je sa yt povezano nikakve druge platforme mi nisu bitne. Koristicemo ovo dok ne bude nesto slicno
 
Trenutno nisam u zemlji gde bih mogao da platim yt music, a deezer i spotfy sam imao licno nisam zadovoljan jer mnogo toga nema od muzike sto me zanima, meni treba samo tipa sta ima na yt da pretvara u mp3 i da pustam i slusam, bez obzira dal je pesma ili audi knjiga ili bilo sta sto se nalazi na yt, isto sto radi GR player, pa sam mislio da nema nesto slicno tome

Možeš koristiti vpn i platiti.

Tako sam ja uzeo YouTube premium (India) koji dolazi sa YouTube music.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko je u Indiji YT premium?

Inace koristite li neke aplikacije za kameru? Konkretno za SE2 bih uzeo NeuralCam Night zbog nocnog rezima. Ima li neko iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uzeo premium family za 189rupia mesečno , što je malo preko 2€ ( ako sam dobro izračunao). I mozes 5 naloga dodati.
 
Da li je potreban vpn svaki put kad gledam youtube da bi to radilo? Bilo bi lepo da radi kao Spotify :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji mogućnost da se postojeći nalog prebaci na indiju? Nije mala razlika u ceni
 
Nema potrebe da se prebacuje nalog, uđeš samo na YouTube sa VPN-om, odabereš neku random adresu u Delhiju npr, platiš svojom karticom i to je to. Posle toga gasiš VPN i koristiš kao do sada, samo što si Premium korisnik.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, ali Musi ne sacuva pesmu koju si slusao da mozes offline da je slusas, nego kad god pustis on je strimuje.
 
Stoji to za musi, ali sa druge strane danas je to normalno. Vise nista ni ne drzim na samom uredjaju. Retko gde nema neta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema potrebe da se prebacuje nalog, uđeš samo na YouTube sa VPN-om, odabereš neku random adresu u Delhiju npr, platiš svojom karticom i to je to. Posle toga gasiš VPN i koristiš kao do sada, samo što si Premium korisnik.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ja već koristim YT premium family paket. Znači, sledeći put kada istekne, prebacim VPN na Indiju? Koji VPN koristite?
 
Otkažeš to što plaćaš sada, pa kad istekne mesec uzmeš ponovo, ovoga puta na Indiju. Ovo nisam probao, moram da naglasim, ali nema razloga da ne radi. Koristim Surfshark, ali to nije važno, može bilo koji VPN, uzmeš trial nedelju dana i rešen problem.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Stoji to za musi, ali sa druge strane danas je to normalno. Vise nista ni ne drzim na samom uredjaju. Retko gde nema neta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Postoji li mogucnost nekog importa playliste sa nekog drugog servisa? Pravio sam na youtube premium, na Deezer-u, muka mi je vise jer sam sve batalio posto mi mizika nije toliko bitna sa bih placao neki servis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema potrebe da se prebacuje nalog, uđeš samo na YouTube sa VPN-om, odabereš neku random adresu u Delhiju npr, platiš svojom karticom i to je to. Posle toga gasiš VPN i koristiš kao do sada, samo što si Premium korisnik.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Meni ovaj trik nece da radi. Verovatno zato sto sam na uae store.
 
815780f3279c5de6aeef614359e2e380.jpg


Sta da radim ovde? Moram da prebacujem App Store na Indiju?
 
Odradite ovo na kompjuteru ili Androidu, radiće nakon toga na svim iOS uređajima. Ne mora da se prebacuje store, ni Google nalog na Indiju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
uu hvala za ovo :) 129 rupija je premium mesecno sto mu je malo manje od 170din mesecno
 
Odradite ovo na kompjuteru ili Androidu, radiće nakon toga na svim iOS uređajima. Ne mora da se prebacuje store, ni Google nalog na Indiju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Proradilo sa kompa.
Hvala puno.

Meni ponudio 3 meseca free pa onda krece sa naplatom.
 
Nazad
Vrh Dno