Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Neko je vec preporucivao taj profil, dva puta sam pokusao sa njim i jedino sto sam dobio to su reklame na nemackom [emoji3]
Da li mozda treba neko dodatno podesavanje sem onog sto je na njihovom sajtu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam ja nemam reklame. Ponekad prodje neka.

Jedino nekad puca VPN, ali s obzirom da je besplatno, dobro je rešenje.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Evo sad sam instalirao, otvorio youtube, video will play after 1 of 2 adds :D
 
Jesi dao dozvole sve?


Inače VPN ne postoji besplatan koji ne prikuplja podatke.

Sav saobraćaj prolazi kroz njihove servere. Platio ovako ili onako svejedno je.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Pa instalirao sam profil, sve sto treba da se approve sam uradio. Evo probao ponovo, isto.
 
Ubi YouTube, pa pokreni ponovo. VPN uključen aktivan?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Cim instaliram profil, prekine mi se wi fi konekcija, posle toga mi gore pise VPN. Probao sam da ugasim i pokrenem youtube, isto. Mada mi ne stoji sve vreme VPN gore desno, ne znam jel mora da bude sve vreme ili samo na pocetku kada se konektuje na wifi
 
Vpn ikona je aktivna kad kod je aktivan vpn :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo što mirop kaže.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Imam problem sa ažuriranjem skoro svih aplikacija. Izbacuje mi Sing In to the iTunes Store (kada ukucam ispravnu šifru, stiže poruka Verification Failed, cannot find this person).
Namjestio sam u country/region Hrvatsku.
U dijelu Media & Purchase (U okviru Apple ID), Country/Region je takođe Hrvatska i Billing address je takođe podešena u Hrv.


Šta može biti problem onda?
 
Ako je problem samo sa update -om, vrlo verovatno da aplikacije nisu preuzete sa hrvatskog store -a ili sa tim nalogom. Brisanje app i ponovni download bi trebalo da resi problem, ako app postoji i na hrvatskom store -u.
 
Da li su Pro i ViP isto? Ili je Pro za sva vremena? VIP traje 12 meseci. Previše para za najbagovitiu app, najlošije radi od svih app na iOS, bas ne znaju da srede.

Pre 6 godina sam je kupio :d

Tako da traje :)

Ne znam razlike, ja imam PRO
 
Jel postoji opcija, ili pouzdana aplikacija koja stavlja protekciju na neku aplikaciju na primer da ne dozvoljava bez unosa sifre da otvoris galeriju/gmail/viber i slicno?
 
Ima li neka aplikacija za gledanje vIdeo materijala iz lokalne mreze ali da moze da povuce sa neta bazu za filmove i serije i da se mogu fino sortirati kao u KODIju


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Koju aplikaciju koristite za citanje knjiga, mislim na nasem domacem jeziku?


Gesendet von iPad mit Tapatalk
 
Knjiga je knjiga sve ove aplikacije ne mogu prici pravim knjigama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Razumijem, nema dok se ne osjeti pod prstima list i miris knjige ali opet iskoristit ipad za koju kraću knjigu ili strip..
 
Да ли је могуће да се у Safari-ju отвори неки сајт у новом табу али у позадини (као што је то случај на Edfe ili Firefox) а не да ме одмах баци на тај новоотворени таб? Онда морам увек да се враћам на иницијални који читам у том тренутку.

EDIT: решено [emoji3526]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako nekoga jos zanima:

Settings, Safari, Tabs, Open Links > In Background

Tap and hold na link, Open in Background
 
Hvala wifi,probao sam i ja to, po istom tom uputstvu i kao on ti zatamni ikonicu i ti kliknes na nju i kazes ignore limit i on otvori [emoji4] pa ja ne znam ko je tu lud majke mi verovatno ja ali ne znam šokastično mi
 
Nazad
Vrh Dno