Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Za nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali mora d ti je iPad na istom nalogu ili na family sharing-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Јесте, имам само тај један налог. Купио сам апликацију на Ајфону али изгледа да је на Ајпеду и даље она верзија која треба да се плати. Погледам на Ајпеду у историју и видим да сам купио апликацију. Да ли треба да је реинсталирам?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Reinstaliraj prvo. Pogledaj da li u aplikaciji ina neka opcija “restore purchase” ili slicno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нашао сам ту опцију, сад је ок. Хвала на помоћи [emoji106]

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
Pokusao danas da skinem ikea aplikaciju i kaze ovo:

2a30084a17dcdf7ac0f91632b6dde037.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ala im je trebalo vremena da je naprave konačno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sve isto kao na Safariju [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema je na Cro jos uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
E vala se cekalo dugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporuka za neki digitron? Koristim ga relativno cesto, a kod ovog sto dolazi uz sistem mi smeta jer ne ispisuje sta sam prethodno kucao. Bio sam do juce na androidu, pa sad ide privikavanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporuka za neki digitron? Koristim ga relativno cesto, a kod ovog sto dolazi uz sistem mi smeta jer ne ispisuje sta sam prethodno kucao. Bio sam do juce na androidu, pa sad ide privikavanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kao neko ko je dosao sa androida pre 9 meseci na neke stvari se jos nisam privikao vec sam se pomirio sa cinjenicom da jednostavno neke stvari nisu zamisljene tako kao na androidu. Torenti, filmovi, upravljanje datotekama, klipbordi i jos sa nekoliko stvari sam se oprostio. Nadam se da ce ti neko dati odgovor vec, izvinite za off
 
Torrente i filmove ne skidam/gledam na telefonu. Svremena na vreme mi se desavalo neku sliku da prebacim na komp, ali dosta retko. Imam google photos i online su sve pa im mogu pristupiti preki kompa i odraditi download. Koristio sam 6s davnih dana i bilo mi je kao ok. U odredjenom periodu nisam hteo da predjem na ios zbog youtube vanced, ali od skoro sam u telenoru i imam deezer, navikao se na njega, pa i nemam neku potrebu za youtube vanced. Mozda samo zbog reklama, a videcu na koji nacin i toga da se resim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj hrvatski nalog kaze da se placa u oba slucaja[emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda smo mi to navatali na nekim akcijama kada je bilo free [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na koji nacin prebaciti google maps voice na srpski? Sistemski jesik je engleski.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da može, i to za dosta aplikacija ali ne sve. Da ne kuckam, evo moj video kako :)

https://youtu.be/WZQwbGjKJQc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zasto prostickda moze komplikovano[emoji3] hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji mogucnost da se ukloni ovaj novi prozor App Library jer je meni postao smetnja da bih sad uradio downgrade verzije apple bedni i ja jos gori sto uzmem njihovo djubre od telefona...
 
Nazad
Vrh Dno